Jesteśmy twórcami i organizatorami największego konkursu wokalnego - #talentobranie z Radiem ESKA!

Wsparcie branży, mediów, ekspertów oraz najzdolniejsi Uczestnicy - wszystko to w formule show, którego nie da się zapomnieć! Teraz i Ty możesz z tego skorzystać!

ArtyściStworzyli hity, które osiągnęły miliony wyświetleń i na stałe wpisały się w wielkie przeboje polskiej sceny muzycznej! Filip Lato, Jula, Gosia Andrzejewicz i Adam Stachowiak. W jury swoje zdanie wyrażał też Marcin Januszkiewicz, który współpracuje m.in. z Piotrem Rubikiem i Dawidem Kwiatkowskim, a podczas działań z nami poznasz też innych, o których nawet nas nie podejrzewasz!
ProducenciProducenci, którzy potrafią i osiągają sukcesu z przygotowaną przez siebie muzyką! Juliusz Kamil – twórca przebojów m.in. Roxie Węgiel, Marcina Sójki, Weroniki JuszczakAdi Owsianik – twórca hitów m.in. JuliMavooi – twórca licznych przebojów w Polsce i zagranicą, w tym Sonii Maselik – laureatki Twoje 5 Minut w RMF FM, Marcin Szwajcer – absolutnie najlepszy mixer w kraju, i inni, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w Jury!
Trenerzy wokalniLudzie, którzy pracują z najlepszymi – Agnieszka Wiechnik, która pracuje m.in. z Alą Tracz – reprezentantką Eurowizja Junior 2020, popularna Gosia Sacała, świetni Radek i Magda Kot, którzy pracują m.in. z Eweliną Lisowską, Natalią Zastępą czy też Filipem LatoMałgosia Szarek – trenerka wokalna Szansy na Sukces TVPKamil Kowalski – organizujący też warsztaty Just Cover It. Ludzie, którzy naprawdę wiele potrafią i wspaniale uczą!
Media i eksperciDziennikarze Radia Eska i Eska.pl (nie zakładamy jednak “tworzenia pod Eskę”), wydawca i marketingowcy ID Records, wspaniała tekściarka i wokalistka Azzja, doskonały realizator Marek Dziedzic oraz Sponsor #talentobranie – właściciel MBS PRO – znanej firmy organizującej ogromne wydarzenia muzyczne, a także dystrybutor mikrofonu Apogee HypeMic. Konkurs wspiera też agencja Gorgo Music oraz MJK Music Studio.

To prawda – to dopiero półtora roku naszej działalności, ale w branży funkcjonujemy regularnie już od ponad 10 lat! To właśnie nasze doświadczenie sprawiło, że mogliśmy zorganizować tak duży konkurs, który wsparło tak wiele znanych osób!

Skorzystaj z naszego doświadczenia – zapraszamy do współpracy i pracy w temacie, na którym naprawdę się znamy 🙂

To m.in. oni będą mogli poznać Ciebie i będą mogli udzielić Ci rad w ramach wsparcia Uczestników projektu grupowego przez jurorów i partnerów #talentobranie!

Nie chcesz nowego singla, bo masz już swoją piosenkę i chcesz zobaczyć jak możemy Ci pomóc?

Możesz zgłosić zarówno piosenkę, która już miała swoją premierę jak i utwór, który dopiero jest do niej przygotowywany. Ta oferta jest tańsza od singlowej, gdyż przychodzisz do nas już z gotowym utworem / teledyskiem (nie prowadzimy działań produkcyjnych).

Nie obiecujemy, że wydamy Twój utwór, ale na pewno go posłuchamy. Współpraca nie polega na dopisaniu piosenki do katalogu i dystrybucji – u nas jako Artysta jesteś traktowany z należytą uwagą i zaangażowaniem. Wypełnij formularz, wybierz pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom i zacznij z nami pracować!

Chcesz nowy singiel lub chcesz popracować z nami nad Twoją piosenką? Ta oferta jest dla Ciebie!

Zgłoszenia zostaną indywidualnie sprawdzone, możesz spodziewać się z naszej strony kontaktu.

A&R i produkcja

Zaśpiewaj piosenkę, dzięki której masz szansę zaistnieć!

JAKOŚĆTwój wokal zabrzmi świetnie a utwór będzie interesujący dla słuchaczy i mediów! Przykładamy ogromną rolę do aranżu, aby brzmiał na wysokim poziomie i uzależniał odbiorcę.
RESEARCHSłuchamy ponad 100 nowych piosenek miesięcznie i na bazie kryteriów istotnych dla branży wybieramy tylko najlepsze propozycje!
ELASTYCZNOŚĆWybierz hit z wielu propozycji lub zleć nam poszukanie utworu na bazie Twoich wytycznych!
DOŚWIADCZENIECzynnie działamy w branży i znamy zasady nią rządzące. Mamy też za sobą pracę ze znanymi gwiazdami z polskiej sceny i nadal z nimi pracujemy!
WSPÓŁPRACAKonsultujemy z Tobą każdy etap pracy – zobaczysz jak od kuchni powstaje Twoja muzyka oraz zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zaistnieć na rynku.
MOŻLIWOŚCIW naszej ofercie są tylko najlepsze utwory, które wytwórnie oferują tylko gwiazdom. Teraz nawet jako debiutant możesz zaśpiewać prawdziwy hit!

Posłuchaj przykładowych naszych produkcji!

Nasze single są w mediach i internecie

Wybierz główny kierunek rozwoju dla siebie i docieraj do nowych odbiorców!

Gdzie chcesz dotrzeć ze swoją muzyką? Do mediów tradycyjnych jak radio, tv, portale, czy może najważniejszy jest dla Ciebie internet i stały kontakt z fanami? Rozpocznij z nami projekt i wybierz kierunek dla siebie!

MediaNasze single prezentują i grają zarówno lokalne jak i ogólnopolskie media. Utwory grają duże muzyczne rozgłośnie, w tym Polskiego Radia, Artyści zapraszani są do telewizji na wywiady i występy a ich klipy grają popularne telewizje takie jak Eska TV, 4fun.tv i Kino Polska Muzyka.
InternetNasze single zyskują uznanie oraz odbiorców w social mediach oraz youtube. Docieramy z naszymi treściami zarówno do rozbudowanej społeczności fanów muzyki a klipy publikowane na Youtube docierają do znacznej ilości odbiorców w Internecie.

Promuj się i rozwijaj na naszych portalach!

Promuj (oraz poznawaj) muzykę i angażuj (się w) fanów

Oferta ID Records jest systematycznie rozszerzana – w tym sezonie artystycznym aż o dwa nowe serwisy: portal muzyczno-streamingowy Muzykalni.com oraz powstający portal rozrywkowo-społecznościowy – nową wersję Społeczności ID Records, która będzie następstwem projektu Youtube z naszymi Artystami.

Muzyka / Muzykalni.comWiosną uruchomiliśmy nasz własny portal muzyczno-społecznościowy Muzykalni.com , który pozwala na bezgraniczne promowanie się i poznawanie coverów i utworów autorskich zdolnych wokalistów. Będąc naszym Artystą gwarantujemy największą promocję w serwisie oraz bezpłatny abonament PRO z unikalnymi opcjami, jak np. 0% prowizji z przychodów ze wsparcia od fanów!
RozrywkaLatem uruchomimy zupełnie nową Społeczność ID Records opartą o treści tworzone przez fanów, artystów, a także twórców np. na youtube. Serwis pozwoli na tworzenie różnorakich treści z naciskiem na kontakt z fanami – m.in. różnorakie quizy, rankingi, wyzwania i inne zabawy, które zbliżą Cię do fanów jak nic wcześniej! Tylko nasi Artyści będą mogli posiadać konta Twórców w tym serwisie!

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

1. Cel współpracy z Tobą w ID Records jest inny niż się prawdopodobnie spodziewasz. Przykładamy ogromna wagę do rozpoznania kim jesteś i możesz być jako Artysta. Ustalamy strategię i plan działania aby przeprowadzić z Tobą możliwie skuteczny projekt!

Celem współpracy NIE jest nagranie singla.

Singiel jest narzędziem do osiągnięcia celu. Celem jest zaistnienie Ciebie jako Artysta w świadomości fanów i mediów z singlem, który będzie zgodny z Twoim muzycznym “ja”.

2. Aby nawiązać współpracę z ID Records nie musisz komponować, pisać muzyki ani tekstów (ale możesz!). Wystarczy, że potrafisz śpiewać i naprawdę chcesz to robić.

Jeśli jednak potrafisz komponować i pisać teksty – gratulujemy i z pewnością pozwolimy Ci te umiejętności wykorzystać w projekcie w sposób na jakim Ci zależy!

NIE musisz przychodzić do nas z piosenką lub pomysłem na nią.

NIE mamy jednak nic przeciwko, jeśli chcesz nam pokazać Twój utwór bądź demko. Jeśli w niego uwierzymy, bardzo chętnie się w niego zaangażujemy

Zaproponujemy Ci repertuar na bazie Twoich wytycznych co do gatunku, stylistyki, emocji bądź referencyjnych utworów, które Ci się podobają. Piosenkę, która spełni w pełni Twoje oczekiwania jako Artysty i nasze, jako wydawcy – dzięki temu masz pewność, że utwór, który Ci proponujemy ma potencjał, bo sami chcemy go wydać!

Jeśli jednak przyjdziesz do nas z propozycja utworu a my w niego uwierzymy – pomożemy Ci wyprodukować go na poziomie, byśmy zdecydowali się go wydać i w oparciu o niego z Tobą pracować!

3. W ID Records nie ograniczamy się do sztywnych zasad i reguł oraz zakresu współpracy. Jeśli uznamy, że masz potencjał, by osiągnąć więcej, bez wahania poświęcimy dodatkowe godziny by do tego doprowadzić. Jesteśmy prawdziwym pasjonatami tego, co robimy i sami ekscytujemy się projektami z Artystami tak, jakbyśmy sami nimi byli!

Współpraca NIE jest ściśle określona przez Twój budżet.

Daj nam argumenty – angażuj się w projekt, staraj się o swój sukces tak samo jak my o Twój a z pewnością odpowiemy na to z nawiązką! Nie ograniczamy Cię co do ilości poprawek podczas produkcji, piosenek, które proponujemy, wysyłanych mailingów, wstawianych postów promocyjnych, etc. Czasem decydujemy się nawet na dofinansowanie lub współfinansowanie różnych działań w projekcie!

4. W ID Records bez względu na to, czy masz “zasięgi”, czy nie – masz gwarancję dotarcia do ludzi, których zainteresujesz oraz utworów, które dadzą Ci szansę na sukces. Nie wszyscy potrafią dotrzeć do fanów – niektórzy skupiają się po prostu na muzyce. Nie będziesz gorzej traktowany(a) jeśli nie przychodzisz do nas z dużą grupą fanów!

Współpraca NIE jest jest uzależniona od Twoich zasięgów.

Każdy projekt zakłada nasze znaczne zaangażowanie w social media oraz pozyskanie grupy odbiorców do Twojej muzyki. Nie musisz dysponować duża grupą fanów (ale oczywiście warto ją mieć!) aby z nami współpracować. Z chwilą rozpoczęcia z nami współpracy masz do dyspozycji nasze profile i Społeczność!

5. Możesz z nami podjąć współpracę nawet jeśli nie masz żadnej wiedzy o tym jak dotrzeć do fanów, mediów i potrafisz wyłącznie (bardzo dobrze) śpiewać. Posiadamy ogromne know-how i doświadczenie. Od ponad 10 lat pracowaliśmy w znanych wytwórniach i redakcjach, po prostu nas znają.

Współpraca NIE jest oparta o teoretyczne zasady i pomysły.

Udział w naszych projektach to dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy opartej o praktyczne i wieloletnie doświadczenie! Dodatkowo konsultujemy nasze działania z innymi specjalistami w swoim fachu – trenerami wokalnymi, reżyserami, producentami, ludźmi mediów, artystami, radiowcami, marketingowcami, stylistami itd. Współpracując z nami uzyskasz ogromną wiedzę i po prostu dowiesz się jak to wszystko działa. Nikt Cię tu nie wyśmieje ani nie wykorzysta, że czegoś nie wiesz. Współpracując z nami naprawdę dużo się dowiesz!

PARTNERSTWO, MY, OBECNOŚĆ W BRANŻY I MOŻLIWOŚCI

Partnerstwo z MyMusic oraz Gwarancja wydawnictwa

U nas nie musisz się martwić wysyłaniem dem i tym, by ktoś się zainteresował Twoją muzyką. Produkujemy singiel, w który z góry wierzymy i chcemy go wydać. Masz pewność, że gdy nagrasz piosenkę – wydamy ją w ID Records, zapewnimy w ramach partnerstwa z MyMusic, że trafi np. do serwisów streamingowych czy też youtube oraz podejmiemy działania promocyjne takie, jak z każdym singlem wydanym w wytwórni – zero stresu! Masz też możliwość skorzystania z dodatkowej oferty promocji – płatnej – ale oferującej znacznie więcej niż standardowa promocja singla.

Istniejemy w branży ponad 10 lat!

Znają nas a my znamy ich i bardzo ich szanujemy. Ludzie wytwórni, artyści, managerowie, producenci, media i wiele innych. Pracowaliśmy przez lata w wielu miejscach związanych z branżą jako A&R, specjaliści od promocji, dziennikarze, managerowie a nawet wokaliści i po prostu wiemy co i jak działa – z praktyki.

Wydawca, który się zna na tym, co robi.

Wydawcą ID Records jest Piotr Baranowski – doświadczony łowca talentów, specjalista ds. promocji i PR oraz dziennikarz radiowy – pracował z projektem Young Stars (w tym Radiem) w MyMusic oraz znanymi gwiazdami w HQT Music Group / dystr. Universal m.in. Honoratą Skarbek, Eweliną Lisowską, Patrykiem Kumórem, Sylwią Lipką i wieloma innymi – to bezsprzeczny argument, że jest to osoba, która wie “jak to działa”. Zweryfikowany MIP (Music Industry Professional) w międzynarodowych agencjach A&R, radiowiec, który przeprowadził setki wywiadów z gwiazdami, doświadczony ponad 10-letni staż wokalny, słuch absolutny, do tego duża wiedza informatyczna, muzyczna, dystrybucyjna… Po latach pracy w branży założył ID Records i zdecydowanie zna się na tym, co robi.

Tworzymy team zafascynowany muzyką

ID Records to nie tylko wydawca ale też grupa ludzi pasjonujących się muzyką. Wspólnie staramy się, abyś czuł(a) się dla nas ważny(-a) i dokładamy wszelkich starań, abyś miał(a) pewność, że masz do dyspozycji prawdziwie zaangażowanych ludzi, których zależy na Twoim sukcesie!

Możliwość podpisania kontraktu płytowego i dofinansowania

W przypadku świetnego debiutu masz szansę na kontrakt płytowy w ramach partnerstwa z MyMusic i wsparcie finansowe Twojej działalności.

Dotarcie do wszystkich ważnych mediów

Nasze single promowane są zarówno przez nas, jak i MyMusic oraz ludzi, którzy po prostu nam pomagają (a my im). Docieramy do wszystkich istotnych mediów tv/radio/internet/prasa – wysyłamy serwis radiowy, tv, newslettery branżowe – za każdym razem do konkretnego dziennikarza i/lub osoby decyzyjnej.

Deale partnerskie i sponsoring

Jesteśmy atrakcyjnym wydawnictwem i wytwórnią, a co za tym idzie – wielu chce z nami pracować. Często jesteśmy w stanie wynegocjować wyraźnie niższe stawki niż standardowa oferta za działania produkcyjne czy też promocyjne, więc może się okazać, że w trakcie współpracy otrzymasz działania warte nawet kilka razy więcej niż wynosił Twój budżet!

Blisko 100 tysięcy fanów od ręki

Posiadamy własne social media, z którymi docieramy do wielu fanów, którym możemy pokazać co tworzysz. Już teraz to blisko 100 tys. osób!

Bez względu na wiek i zasięgi

Pracujemy z wokalistami w wieku od 10 do 40 lat i dostosowujemy strategię działań do docelowej grupy odbiorców projektu. Zasięgi? Oczywiście – pomagają ale nawet jeśli ich nie masz, nie szkodzi – do Twojej dyspozycji od razu masz dziesiątki tysięcy fanów w naszej Społeczności, wśród których możesz się regularnie pokazywać, pozyskując w ten sposób nowych fanów!

Produkcja merchu dla Twoich fanów

Jesteśmy w stanie zapewnić Ci merch dla uatrakcyjnienia Twojej działalności artystycznej, zwiększenia przychodów, promocji Ciebie oraz zaoferowania czegoś więcej Twoim fanom, którzy Cię wspierają.

Organizacja i występy na koncertach i eventach

Organizujemy koncerty naszych Artystów oraz różnorakie eventy, na których masz szansę wystąpić – nawet jeśli debiutujesz, możliwe są nawet np. supporty naszych i zaprzyjaźnionych z nami artystów.

Produkcja teledysków

Obsługujemy powstawanie klipów – firma produkująca Twój teledysk (nasza partnerska lub inna) dostanie wszystkie niezbędne materiały, współpraca przebiegnie profesjonalnie a klip spełni wymagania, którego dziś oczekują telewizje i widzowie w sieci…i wiele więcej . Nawiązując z nami współpracę naprawdę masz duże perspektywy rozwoju a wykonawca klipu dostarczy materiał na odpowiednim poziomie jakościowym – zgodnym z kwotą, którą płacisz!

Zabezpieczenie prawne

Jesteśmy firmą obsługiwaną przez odpowiedni sztab osób odpowiedzialny za kwestie prawne, umowy oraz ochronę Twoich interesów. Otrzymasz raporty tworzone przez ludzi dla Ciebie (a nie tylko automaty i algorytmy) a pracownicy partnerskiej MyMusic będą sprawnie blokować ew. nadużycia związane z Twoją muzyką np. na Youtube.

HITY OD PRODUCENTÓW GWIAZD, PRODUKCJA BEZ RYZYKA

Nie musisz potrafić pisać własnych piosenek, tekstów

Artysta NIE musi być kompozytorem i/lub autorem piosenki, którą śpiewa! Tworzenia własnej twórczości musisz się nauczyć. Zdaj się na nasze doświadczenie – zaproponujemy Ci utwory, które będą zgodne z tym, co Ty chcesz śpiewać oraz tym, co my chcemy wydać!

Od razu wiesz jaka będzie Twoja piosenka

Dzięki temu, że masz szansę usłyszeć demo pełnej lub niemal skończonej piosenki, którą przedstawiają nam autorzy dla Ciebie, ryzyko, że finalny utwór będzie daleki od Twoich oczekiwań praktycznie nie istnieje – wybierz utwór a my dopasujemy Ci specjalistów, którzy doprowadzą do jego powstania na poziomie najlepszym jak to możliwe.

Katalog piosenek do których szukamy Artystów

Możesz wybrać piosenkę spośród tych, do których szukamy aktualnie artystów. To utwory, w które wierzymy i do których szukamy konkretnych głosów. Podoba Ci się jakiś? Zarezerwuj go już teraz i wyprzedź innych! Już teraz mamy w nim ponad 600 utworów!

Piosenka na Twoje życzenie

Możesz zlecić nam poszukanie dla Ciebie hitu na bazie wytycznych – jeśli wiesz czego szukasz. Chcesz piosenkę w stylu wielkiego hitu popularnej gwiazdy? Znajdziemy Ci taką!

Regularnie nowe propozycje od autorów hitów

Współpracujemy z licznymi zagranicznymi agencjami A&R i najlepszymi producentami, którzy regularnie proponują nam swoje utwory dla naszych artystów i mają za sobą produkcje hitów dla gwiazd, które słyszysz w radiu!

Tylko hity - żadnych "zapychaczy"

W naszej ofercie znajdziesz tylko dobre, rewelacyjne i absolutne hity klasy światowej – nie proponujemy żadnych “zapychaczy” i przeciętnych kawałków, które zazwyczaj wytwórnie oferują debiutantom. Masz szansę zaśpiewać hit, który normalnie dostaniesz tylko będąc gwiazdą!

Wybieramy najlepszego producenta z propozycji dla Ciebie!

Martwi Cię, że wybierzemy producenta, który być może wyprodukuje utwór gorzej, niż mógłby to zrobić ktoś inny? To nie Twoje zmartwienie! Nasze produkcje powstają często w oparciu o dema aranżacji od różnych producentów – wspólnie wybierzemy tą, która uznamy, że jest najlepsza!

Castingi do reklam, seriali, gier, wydawnictw w innych krajach

Posiadamy zweryfikowane konta specjalisty z branży uprawniające nas do ogłaszania “castingów” na produkcje dla naszych artystów oraz zgłaszania ich do castingów innych specjalistów (producentów, reżyserów, talent-scoutów innych wytwórni itd.). Nasza współpraca z agencjami A&R daje Ci więc szansę zgłoszenia piosenek na castingi pod kątem komercyjnego wykorzystania Twojej muzyki w reklamach, serialach czy grach, a także wydania Twojej muzyki w innych krajach na świecie!

Negocjacje i zawieranie umów bez zmartwień

Przeprowadzimy Cię przez cały, często bardzo interesujący i pouczający dla Artysty proces negocjacji i zawierania umowy, zabezpieczając prawnie Twoje interesy. Dbamy m.in. o to, byś mógł(a) sprzedawać prawa do Twojej muzyki do celów komercyjnych i tym samym realnie zarobić na swojej twórczości!

Warunki adekwatne do Twojego wkładu

Jeśli jesteś częściowo autorem muzyki i/lub słów, będziemy negocjować dla Ciebie część tantiem należnych Tobie jako współautorowi(-rce) piosenki!

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI PROMOCJI I MANAGEMENTU

Management z know-how

Prowadzimy “za rączkę” i mówimy co robić, aby pozyskać i utrzymać swoich fanów, jak prowadzić swoje social media etc. Posiadamy branżowe know-how – prowadzimy nasze działania bazując na praktycznej wiedzy z artystami, którzy działają na rynku i odnoszą na nim sukcesy.

Unikalny panel projektów ID Records

Narzędzie, które jest prawdziwym kolosem. Podgląd stanu realizacji projektu, kalendarz działań, zadania, które zlecamy w całym zespole zaangażowanym w Twój projekt, podgląd wydatków, stanu budżetu, kontakt ze specjalistami i wiele więcej. Tego zdecydowanie nie oferuje konkurencja!

Własne social media i strony www, w których możemy wszystko

Własne profile na facebooku, instagramie, youtubie etc. obserwowane przez wielu fanów oraz strony internetowe skupiające społeczność, której potrzebujesz.

Profesjonalne narzędzia do promocji

Panel projektów ID Records, presspacki z feedbackiem (decyzją) od mediów radio / tv/ portale, newsletter z raportami doręczeń – to już jest do Twojej dyspozycji, a będzie takich narzędzi jeszcze więcej!

Social media, w których zaistniejesz

Doskonale posługujemy się portalami społecznościowymi i potrafimy je obsługiwać z myślą o Tobie. Będziemy wspierać i informować fanów o każdej istotniejszej chwili w Twoim projekcie oraz zaangażujemy ich do aktywności w związku z Tobą przez interaktywne treści w grupie oraz insta-story. W naszych social mediach pokażemy nawet Twoich fanów!

Unikalne sposoby angażowania fanów do Twojego projektu

Jeśli Twój projekt zakłada, że chcesz by wiele wokół Ciebie się wydarzyło, jesteśmy w stanie wymyślić unikalne rozwiązania w postaci różnorakich konkursów i wyzwań, w które zaangażujemy tych, którzy chcą uczestniczyć w Twoim projekcie.

Bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w mediach

Rozmawiamy bezpośrednio z dyrektorami muzycznymi stacji radiowych, telewizyjnych i wydawcami muzycznych działów portali w Internecie.

Eventy, programy telewizyjne, koncerty

Tworzymy własne eventy i koncerty, na których masz szansę wystąpić,  zgłaszamy Artystów na eventy i konkursy typu Eurowizja, Opole itd. Współpracujemy z osobami odpowiedzialnymi za produkcję programów śniadaniowych (np. DDTVN) czy też programów muzycznych i lifestyle’owych w telewizji i Internecie.

Dedykowane działania w serwisach streamingowych i youtube

Organizujemy dedykowane dla artystów kampanie w serwisach streamingowych dla lepszej widoczności Twojej muzyki. Posiadamy własną sieć partnerską Youtube (tzw. MCN) co daje nam dostęp do specjalnych narzędzi partnerskich, które możemy wykorzystać do promocji Ciebie i Twojej muzyki.

Najpopularniejsze gwiazdy, influencerzy i youtuberzy do Twojej dyspozycji

Docieramy bezpośrednio nawet do najpopularniejszych youtuberów i influencerów, którzy mogą pokazać Cię swoim widzom oraz gwiazd, których znasz z polskiej sceny muzycznej.

...i pewnie i tak jeszcze o czymś zapomnieliśmy, lub znajdziesz o tym informację w dalszej części strony 🙂

Profesjonalne narzędzia i social media ID Records

W naszych projektach do działań promocyjnych oraz logistycznych wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i usługi, które znacznie wpływają na profesjonalizm, atrakcyjność i skuteczność działań. Intensywnie wykorzystujemy też możliwości mediów i portali społecznościowych stawiając sobie za cel angażowanie i szanowanie fanów, którzy interesują się tym, co robimy.

Dostęp do tych narzędzi masz w każdej opcji współpracy z nami 🙂

Pracujemy nieustannie nad nowymi narzędziami, które jeszcze bardziej Was zaskoczą! Kolejne uruchomimy jeszcze podczas tegorocznej wiosny!

Numer 1 w ID Records – panel, który sprawia, że masz stałą, pełną kontrolę nad przebiegiem całego Twojego projektu!

Nie umkną Ci żadne ważne terminy – projekty w ID Records bywają złożone, nie idziemy na łatwiznę ale to narzędzie pozwoli Ci panować nad wszystkim!

Zadania – od nas dla Ciebie, ale też dla Ciebie od nas! Pracując z nami możesz liczyć na wiele wytycznych, ale też staramy się organizować dla Ciebie aktywności, które wymagają Twojego zaangażowania!

Podgląd projektów to tylko jedna z wielu sekcji Panelu, która pozwoli Ci naprawdę być z nim całkowicie na bieżąco, uzyskać informacje o wszystkich zaangażowanych w działania z Tobą oraz nawiązać a nimi kontakt!

A to zaledwie fragment możliwości panelu! Znajdziesz w nim także sekcję wiadomości, listę rzeczy do zrobienia, podgląd płatności, wydatków, stan projektu, wykresy i wiele innych. To potężne narzędzie, które naprawdę ma znaczenie! Oczywiście – są też powiadomienia, komunikator i mnóstwo innych, świetnych elementów! Całość prezentuje się świetnie zarówno na komputerze jak i telefonie!

Panel jest też nieustannie rozbudowywany o nowe funkcje – najbliższa aktualizacja już tej jesieni!

Nasze single docierają do mediów w postaci specjalnych podstron – presspacków, z których każdy dziennikarz może pobrać Twój singiel, poprosić o teledysk do emisji w TV, pobrać okładkę, zdjęcia, informację prasową, a nawet zaproponować dodatkowe działania promocyjne. To z Presspacków wiemy jakie radio czy portal się Tobą interesuje i czy możemy np. liczyć na emisję w danej stacji – to wspaniałe narzędzie, które realnie wplywa na prawdopodobieństwo, że Twój singiel pojawi się w mediach!

Nowość! Od teraz dziennikarze w presspackach dowiedzą się także o tym gdzie i kto się Tobą zainteresował – jakie radio czy TV Cię zagrało, kto o Tobie napisał etc. – wszystko to po to, aby zwiększyć zainteresowanie Tobą i uwypuklić Twój projekt pośród innych!

Nowość w ID Records – start kwiecień 2022

Bierz udział w licznych wywiadach na żywo, poczuj czym jest premiera z udziałem publiczności a nawet korzystaj z wizji, aby zrealizować działania promocyjne niestandardowe. ID Records LIVE to prawdziwa innowacja w temacie działań promocyjnych z Artystami w ramach wydawnictwa – poczuj smak udziału w programie na żywo, w którym na pewno weźmiesz udział! 🙂

Co tydzień prowadzimy nasz autorski program w formule audycji radiowej (z elementami wizji) na Youtube – ID Records LIVE! Będąc Uczestnikiem projektu grupowego masz gwarancję udziału w wielu odcinkach programu , przynajmniej 1x w miesiącu.

W trakcie programu prezentujemy 8 Artystów w tematach muzycznych i nie tylko, a także zapraszamy 2 gości specjalnych2 odkryte talenty ,a playlistę programu wyznaczają najlepsze nagrania z serwisu Muzykalni.com.

Słuchaj na live.idrecords.pl w każdą środę od 19:00 do 21:00

Nowość w ID Records!

Uruchomiony wraz z rozpoczęciem finałowej serii #talentobranie – portal Muzykalni.com to nasz pomysł na rozwój i autopromocję wokalistów. Portal umożliwia udostępnianie coverów oraz utworów autorskich oraz promowanie ich poprzez zróżnicowane narzędzia – m.in. własne playlisty, audio-reklamy, blog, rozbudowane opcje powiadomień a także promocję na stronie głównej serwisu.

Muzykalni.com to nie tylko szansa na dotarcie do nowego odbiorcy, ale także uzyskanie wsparcia finansowego poprzez innowacyjny system dotacji dla Artystów.

Będac naszym Artystą otrzymujesz gwarantowaną promocję w tym serwisie oraz bezpłatny abonament PRO na cały okres współpracy o wartości 299 zł rocznie wraz z benefitami niedostępnymi bez nawiązania z nami współpracy – w szczególności dużą widoczność Twoich treści w serwisie wśród innych.

Kampanie mailingowe – planowane i błyskawiczne – zawsze z podglądem skuteczności. A wszystko to z wykorzystaniem profesjonalnych serwerów SMTP, zaawansowanym śledzeniem aktywności (otwarcia, kliknięcia, aktywności…), dokładne informacje o skuteczności każdego kontaktu wobec Ciebie. Radia, telewizje, portale, dziennikarze… z nami dotrzesz wszędzie!

Nowość w ID Records!

Nasze projekty i strategie powstają w oparciu o fakty i konkrety a nie domysły. Na żądanie w trakcie działań premierowych dowiesz się jakie redakcje, jakie radia, jakie telewizje zainteresowały się Twoją muzyką (lub nie zainteresowały), kto zareagował na maile na temat Twojej premiery i w jaki sposób, a także gdzie warto jeszcze uderzyć, jakie są dodatkowe opcje promocyjne i plany, aby osiągnąć jeszcze więcej!

Jesteśmy aktywni zarówno na Facebooku jak i Instagramie, gdzie prowadzimy adekwatne do danego medium społecznościowego – działania. Na Facebooku docieramy do ponad 60 tys. osób, na Instagramie – ponad 15 tys.

Przykładamy ogromną rolę do tworzenia relacji na instagramie (insta-story). Codziennie promujemy w nim naszych artystów i wszelakie akcje, pokazujemy efekty działań promocyjnych oraz organizujemy mnóstwo angażujących treści – zadajemy pytania, tworzymy ankiety, paski ocen i wiele innych. W naszych relacjach nie brakuje też fanów – to tym elementem przyciągamy i podtrzymujemy zaangażowanie fanów i Artystów – nie brakuje tez sytuacji, gdy to inni oznaczają nas – np. odpowiedzi od rozgłośni radiowych, portali czy tez znanych gwiazd 🙂

Zobacz co teraz się u nas dzieje! Oglądaj dzisiejszą relację na instagramie idrecordspl !

Na grupowej konwersacji piszesz wśród wszystkich naszych Artystów oraz wydawcy ID Records. Słowem – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Tam dowiesz się o sukcesach i szansach z pierwszej ręki .

To nie jest żadne nadzwyczajne narzędzie, jednak nadzwyczajna jest atmosfera i wsparcie wśród naszych Artystów. Nie ma rywalizacji, bo każdy może w naszym projekcie tyle samo – jest za to wzajemne wspieranie działań i walka o każdego Artystę wśród wszystkich, z którymi pracujemy.

To właśnie jest kluczowa siła grupowej realizacji projektów indywidualnych . Dołączając do współpracy z nami masz nie tylko nas, ale wszystkich naszych Artystów, którzy wspólnie z Tobą walczą o Twój sukces!

Pracujemy już nad kolejnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami – nawiązując z nami współpracę, otrzymasz do nich dostęp tak szybko, jak tylko będą gotowe!

W przygotowaniu jest znaczny nacisk położony na nasze własne media, które będą współpracować z innymi ale też zaoferują Wam szansę na gwarantowane działania medialne, którymi znacznie zwiększymy atrakcyjność wszystkich prowadzonych przez nas projektów!

W naszych projektach otrzymujesz:

Wybierz dział świadczeń, który Cię interesuje. Kliknij w wybrane świadczenie aby dowiedzieć się więcej!

1

Indywidualna strategia i wiedza

mnóstwo wiedzy oraz indywidualne rozpoznanie potencjału i predyspozycji artystycznych i marketingowych – rozmowa z wydawcą ID Records w celu ustalenia jak i co możesz realnie osiągnąć. Naszą cechą są pomysły – każdy projekt jest inny i w pełni dostosowany do tego, co potrafisz najlepiej!

2

Kompozycja, piosenka, tekst

utwory z potencjałem singlowym w ramach ograniczonego lub pełnego katalogu ID Records, opcja produkcji zagranicznej, opcja indywidualnego pozyskania repertuaru na życzenie, opcja przygotowania tekstu na bazie wytycznych wokalisty. Możesz wszystko!

3

Aranżacja

producenci mniej, bardziej znani jak i topowi twórcy największych przebojów – dopasujemy Ci taki zespół, który spełni Twoje oczekiwania. Wszystkie produkcje realizujemy z naszą koordynacją / nadzorem poziomu produkcji

4

Nagrania w studio

5h nagrań w studio standard z nadzorem / naszą obecnością, wsparcie przygotowań do nagrań

5

Mix / mastering

podstawowy miks i poziom postprodukcji gwarantujący poziom umożliwiający dostarczenie utworu do serwisów cyfrowych z opcją stacji radiowych lub zaawansowany miks/mastering będący przepustką do emisji w mediach tradycyjnych!

6

Promocja i działania przed premierą

promocji nie zaczyna się z chwilą premiery utworu. W naszych projektach zainteresowanie Tobą rozpoczniemy już od rozpoczęcia współpracy – fani będą na bieżąco z chwilą gdy osiągniesz każdy istotny krok milowy w trakcie naszych działań. Razem z Tobą będą czekać na premierę!

7

Okładka i informacja prasowa

Przygotujemy dla Ciebie pasującą do utworu profesjonalną okładkę singla, informację prasową, notkę do serwisu radiowego, label copy etc.

8

Odliczanie do premiery i wsparcie w social-mediach

Premiera to najważniejszy moment w Twoim projekcie. Wspólnie ustalimy plan na 7-dniowe odliczanie do tej chwili. Codziennie coś innego dla Twoich fanów i nowy sposób, by zainteresować kolejną grupę Twoją premierą! Dodatkowo wesprzemy Twoją premierę w naszych social mediach tworząc angażujące posty i treści na facebooku i instagramie (w tym insta-story).

9

Premiera możliwa na kanale YT ID Records

Postaramy się, aby Twoja premiera osiągnęła sukces. Możemy udostępnić Twój klip na kanale ID Records, który posiada status Partnera Youtube, a tym samym lepszy zasięg i gwarantowane dotarcie do wielu fanów oraz wiele tysięcy subskrybujących go widzów.

10

Kampania zasięgowa

zainwestujemy w płatne kampanie Google Ads i serwisach Społecznościowych, aby zapewnić Ci lepsze pozycjonowanie premiery oraz gwarantowane wyświetlenia, a tym samym – nowych fanów!

11

Dystrybucja cyfrowa

udostępnienie singla we wszystkich serwisach cyfrowych (Spotfiy, Tidal, Youtube, Deezer, Tiktok itd.) poprzez MyMusic Dystrybucja

12

Społeczność i Fani

wsparcie marketingowe i promocja w Społeczności ID Records oraz instagramie @idrecordspl z prawem dodawania postów i angażowania fanów wokół własnego projektu. Ponad 60 tys. Społeczność na Facebooku i ponad 15 tys. fanów na Instagramie oraz kilka tys. subskrybentów na kanale – wszystko do Twojej dyspozycji!

13

Radio, TV, portale / Media

serwis radiowy (od Budget+) do ponad 200 stacji, mailing branżowy do ponad 50 portali, przygotowanie okładki i informacji prasowej, bez indywidualnego kontaktu lub z indywidualnym kontaktem z przedstawicielami mediów, oryginalny presspack ID Records z feedbackiem od mediów

14

Zasięgi w social mediach

gwarantujemy nie mniej niż ok. 5-50 tys. wyświetleń Twojego singla na youtube z opcją inwestycji w kampanię zasięgową. Liczba uzależniona od pakietu.

15

Management i doradztwo

Wydawca ID Records jest też zawsze do Twojej dyspozycji zarówno na messengerze jak i pod telefonem 🙂 Dodatkowo od opcji Standard gwarantujemy pełne doradztwo oraz angażowanie Cię we wszelkie działania, które mogą Ci pomóc oraz reprezentowanie w działaniach promocyjno-medialnych.

Świadczenia związane z teledyskiem NIE są realizowane w pakietach BUDGET, BUDGET+ oraz STANDARD

16

Doradztwo i koordynacja

dbamy o to, aby Twój teledysk został wykonany z należytą starannością i jakością oraz koordynujemy przygotowania do zdjęć

17

Realizacja ze zdolnymi wykonawcami

Teledysk przygotowujemy z kreatywnymi i zdolnymi ludźmi, którzy sprawią, że ten znacznie pomoże w promocji w singla

18

Sesja zdjęciowa i makeup

podczas teledysku zostaną Tobie zrobione zdjęcia lub cała sesja wizerunkowa, abyś miał(a) dodatkowe materiały do promocji. Podczas zdjęć klipu możesz mieć też zapewniony make-up 🙂

19

Backstage

kręcimy backstage oraz prowadzimy relację z planu teledysku w mediach społecznościowych – Twoi fani są z wszystkim na bieżąco i mają szansę zajrzeć za kulisy powstawania teledysku.

20

Negocjacje i bartery

jako wydawca mamy dobrą pozycję do negocjacji dla Ciebie lepszych lokalizacji, stawek za dodatkowy sprzęt czy też rekwizyty. Budżet teledysku z nami zostanie znacznie lepiej spożytkowany, niż gdybyś go przygotowywał(a) samodzielnie!

To w zasadzie tylko początek i najważniejsze świadczenia. Zobacz pełną listę świadczeń klikając w przyciski poniżej!

Limitowana oferta grupowa!

Bazując na wielkim sukcesie #talentobranie, a także naszej wiedzy oraz pozyskanym w międzyczasie nowym możliwościom ogłaszamy ofertę absolutnie bezkonkurencyjną i jedyną w swoim rodzaju. To połączenie indywidualnego podejścia do Artysty z wykorzystaniem wielkich zalet grupowych działań oraz konsekwencji organizacji konkursu. Dzięki temu możemy o wiele więcej i zyskujesz w takiej sytuacji możliwości nierealne do zaoferowania w ramach standardowych projektów indywidualnych!

Kolejność kwalifikacji do oferty grupowej:

Zakwalifikowani do projektu muszą potwierdzić rzeczywiste umiejętności wokalne oraz uzyskać jak najwyższą ocenę potencjału do współpracy. Bycie naszym Artystą lub Uczestnikiem #talentobranie jest jednoznaczne ze spełnieniem tych warunków.

ARTYŚCI ID RECORDSZ projektów indywidualnych sezon 2021
ARTYŚCI ID RECORDSZ projektów wydawniczych i produkcyjnych z sezonu 2020
MUZYKALNI.COMOdezwiemy się jeśli nas zainteresowałeś(-łaś)!
NABÓR W SOCIAL MEDIACHGrupy wokalne oraz Instagram!
POZOSTALI ZAINTERESOWANINie zwlekaj – oferta limitowana!

Tego nie dostaniesz bez projektu grupowego!

Będąc w grupie możemy o wiele więcej – wszyscy Uczestnicy projektu wspierają swoje premiery wzajemnie, integrujecie się w Społeczności, w której macie równe szanse, nie jesteście skazani tylko na siebie by osiągnąć sukces, możemy realizować grupowe bonusowe nagrania i wiele innych. Zalet jest mnóstwo i taki projekt jest skazany na sukces, gdyż tylko jeden hit Uczestnika sprawi, że wszystkie kolejne będą już zwracać uwagę zarówno fanów, branży jak i mediów!

Jednocześnie gwarantujemy całkowicie indywidualne podejście do każdego Uczestnika projektu. Nie musisz do nikogo się dostosowywać ze swoimi założeniami. Będziemy z Tobą pracować tak, jak przy projekcie indywidualnym, ale będzie mogł(a) o wiele więcej!

Tylko w projekcie grupowym i tej ofercie działania prowadzimy z Tobą od listopada 2020 aż do listopada 2021! To oznacza aż 12 miesięcy pracy z Tobą, co normalnie kosztowałoby kilka tys. zł więcej! Formuła grupowej realizacji projektów indywidualnych wykorzystuje to, że wszyscy jesteście grupą Artystów, z którymi pracujemy – a tym samym możemy znacznie wydłużyć działania z Wami, co jest nierealne w przypadku standardowych projektów indywidualnych!

W ofercie już ponad 10 zróżnicowanych serii youtube w których będziesz mógł(a) przykładowo śpiewać, tańczyć, przekraczać własne granice i nauczyć się wielu nowych rzeczy oraz podjąć się ciekawych, zaskakujących wyzwań!

Tylko w projekcie grupowym i tej ofercie działania prowadzimy z Tobą także w roli youtubera/influencera! Przygotujesz własną, wieloodcinkową serię, z którą pomożemy Ci osiągnąć sukces – doradzając aby film by atrakcyjny oraz pomagając w jego promocji.

Dodatkowo jako Artysta ID Records weźmiesz udział w ponad 10 innych seriach youtube , w których czekają Cię ciekawe wyzwania oraz szansa na crosspromocję z udziałem innych naszych Artystów. To wielka przygoda, która może być dla Ciebie początkiem czegoś na kolejne lata!

Ten projekt to dużo więcej niż produkcja i promocja singla / klipu!

Jeśli osiągniesz sukces, wyprodukujemy dla Ciebie gadżety i inne produkty, za które zarobisz. Twój merch zaoferujemy wszystkim klientom popularnego sklepu muzycznego. Ponadto wyprodukujemy niezależny merch dla wszystkich fanów projektu, w którym postaramy się o zaakcentowanie każdego Uczestnika w jego ofercie!

Będziemy wydawać też fizyczną płytę (lub serię – jeśli Uczestników projektu będzie na tyle, że obsadzimy Wami wszystkie 4 sezony) zawierającą utwory, które powstały w wyniku projektu. To ogromna szansa na to, by każdy z Waszych fanów mógł wnieść cegiełkę do Waszego sukcesu oraz niezwykła pamiątka na całe życie!

*W związku z trwającą pandemią, realizacja koncertu jest aktualnie niemożliwa ze względu na obostrzenia rządowe.

To najlepsze co można zaproponować Artyście. Planujemy też supportowanie przez Uczestników wybranych Artystów, którzy podejmą z nami współpracę – związani z #talentobranie i nie tylko oraz inne występy podczas eventów.

Dodatkowo zorganizujemy spotkania z Waszymi fanami podczas trasy, podczas której będziecie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie, wziąć udział w panelu dyskusyjnym, nagrać filmik czy też – po prostu – swobodnie porozmawiać! Jeśli możliwość spotkania się z Wami zainteresuje wielu fanów, dodatkowo pozwolą Wam one także zarobić!

Partnerem projektu #talentobranie oraz jego rozszerzenia w zakresie wsparcia promocyjnego dla jego Uczestników jest bardzo przychylna i wspierająca nas grupa medialna ESKA w natężeniu uzależnionym od decyzji redakcji. To ogromna szansa i wielki plus działań w tym projekcie!

*Wsparcie ze strony Eski nie oznacza jednak, że będziemy tworzyć materiał wyłącznie “pod Eskę” i tą grupę odbiorców – z pewnością powstaną też single oparte o zupełnie inne klimaty.

Zorganizujemy dla Was darmowe jak i dodatkowo płatne – na życzenie – specjalne spotkania online’owe i fizyczne z jurorami i ekspertami, których zaangażowaliśmy w #talentobranie jak i nowymi, którzy zainteresowali się naszą inicjatywą. Trenerzy wokalni, producenci, artyści, ludzie radia, tv, branży, managerowie związani z agencjami koncertowymi i PRowymi, i wiele innych. To bezcenna wiedza, którą przekażemy wszystkim, którzy dołączą do naszego projektu.

Gwarantujemy co najmniej 10 takich spotkań na przestrzeni działania całego projektu (12 miesięcy).

Zarabiaj uczestnicząc w naszym projekcie lub daj sobie szansę, aby stało się to możliwe w przyszłości!

Jako grupa Wasz zasięg łączny stanie się na tyle duży, że staniecie się atrakcyjni także pod kątem działań influencerskich. Zorganizujemy dla Was działania, które pozwolą Wam przekonać się praktycznie na czym to polega, a także dadzą szansę na zarobek. To bezcenna szansa pokazania się markom i klientom w istotnych działaniach!

Jeśli Twoja premiera odbędzie się na naszym kanale Youtube, minimalne gwarantowane ilości wyświetleń w zależności od wybranego projektu w ciągu 7 (z góry) / 14 (etapowo) / 30 (ratalnie) dni od premiery to:

 • BUDGET – 5 tys.
 • BUDGET+10 tys.
 • STANDARD – 15 tys.
 • STANDARD+ – 20 tys.
 • PREMIUM – 25 tys.
 • PREMIUM+ – 30 tys.
 • TOP – 40 tys.
 • STAR – 50 tys.
 • UNIQUE – 60 tys.

Najpewniej jednak wyniki te będą wyższe – podane wartości zakładają minimum, tj. ew. inwestycję ze strony ID Records aby doprowadzić do tego poziomu oglądalności.

Wszyscy Uczestnicy projektu grupowego mają zagwarantowaną kampanię zasięgową singla / teledysku na Youtube oraz kanału ID Records, który mogą wykorzystywać do promocji siebie (covery, single, nagrania “youtuberskie”, vlogi, challenge etc.)

Ponadto Uczestnicy będą uczestniczyli w specjalnie nagrywanych video i/lub będą mogli nagrać je samodzielnie i umieścić na kanale Youtube projektu (partnerski kanał Youtube) i spróbować zarobić jako Youtuber.

Ponadto w ofercie grupowej oferujemy większy poziom gwarantowanych zasięgów na youtube względem oferty standardowej. Reasumując – ilość korzyści jest ogromna. Zarezerwuj swoje miejsce w limitowanej ofercie grupowej już dziś!

Spiesz się! Zostało tylko <b>50</b> miejsc!

Liczba miejsc

Nasza oferta singlowa (produkcyjna)

W każdym wypadku promocja w ramach Społeczności ID Records i instagramie!

Co chcesz osiągnąć?

Singiel
Singiel z teledyskiem
Projekty zaawansowane

Piosenka po polsku czy po angielsku? Ballada czy energiczny hit? Premiera jesienią czy latem? Lepiej działać na Facebooku czy Instagramie? Śpiewać o miłości czy zazdrości? Inwestować lepiej w produkcję czy promocję? Nie ma na takie pytania jednoznacznej odpowiedzi, ale nawiązując z nami współpracę możesz liczyć na to, że odpowiemy na nie uwzględniając naszą wiedzę oraz Twoje predyspozycje – odpowiadając za to “głową”.

Naszym zadaniem jest satysfakcja i sukces Artysty, dlatego dużo uwagi poświęcamy wytyczaniu realnych celów w Twoim projekcie i sposobów ich realizacji.

Inwestuj z głową. Każdy ma inne cele i założenia. Dostosuj projekt do tego, czego w tym momencie oczekujesz!

Wybierz Singiel, gdy priorytetem jest dla Ciebie cena oraz muzyka – chcesz mieć przede wszystkim świetną piosenkę i przenieść się na wyższy poziom pracy nad swoją muzyką z szansą na emisje w mediach lokalnych.

Wybierz Singiel z teledyskiem, gdy chcesz kompromisu między ceną a jakością oraz większej promocji , zależy Ci na dotarciu do wielu nowych fanów i chcesz oprócz piosenki, mieć też na świetnym poziomie teledysk oraz wyraźniej zaistnieć w social-mediach i mediach lokalnych szerokozasięgowych.

Wybierz Projekty zaawansowane, gdy priorytetem jest dla Ciebie jakość, efekt wow, niebanalne rozwiązania, media ogólnopolskie typu radio/tv i chcesz bezkompromisowo walczyć o możliwie duży sukces licząc się z większą inwestycją

Nowa oferta w przygotowaniu – napisz do nas na demo@idrecords.pl aby poznać szczegóły! 🙂

Wybierz te projekty, gdy zależy Ci przede wszystkim na cenie i celujesz w emisję w mediach lokalnych.

Jeśli wiesz już która z propozycji utworów Ci odpowiada, zarezerwuj ją by nikt Cię nie wyprzedził za kwotę 500 zł na 30 dni i wybierz w jakim stopniu mamy uczestniczyć w powstaniu Twojego singla!

UWAGA: Jeśli przychodzisz do nas z gotowym Twoim utworem, który zaakceptujemy do realizacji z nami projektu lub masz co najmniej 10 tys. obserwujących na Instagramie, możesz negocjować z nami niższą cenę.

 • miesięcznie od*500lub od* 4000 zł z góry
 • BUDGET
  • singiel z promocją do internetu
  • gwarantowane min. 5.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy (wysyłka informacji prasowej do dziennikarzy)
  • management doraźny
  • sporadyczny udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • miesięcznie od*600lub od* 5000 zł z góry
 • BUDGET+
  • singiel z promocją do radia i internetu
  • gwarantowane min. 10.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • management doraźny
  • sporadyczny udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • miesięcznie od*700lub od* 6000 zł z góry
 • STANDARD
  • singiel z promocją do radia i internetu
  • gwarantowane min. 15.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • management
  • regularny udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
*) W tych projektach proponowane są utwory w kategorii “Singiel do internetu” o wartości licencyjnej do ok. 500 EUR. Artysta może zdecydować się na dopłatę do droższej licencji co wpłynie na ostateczną wartość projektu. Dopłata może być wykonana w trakcie realizacji projektu. Ceny netto, należy doliczyć 8% podatku VAT.

Wybierz te projekty, gdy zależy Ci na najlepszym stosunku ceny do jakości i celujesz w emisję w mediach lokalnych szeroko-zasięgowych.

Jeśli wiesz już która z propozycji utworów Ci odpowiada, zarezerwuj ją by nikt Cię nie wyprzedził za kwotę 500 zł na 30 dni i wybierz w jakim stopniu mamy uczestniczyć w powstaniu Twojego singla!

UWAGA: Jeśli przychodzisz do nas z gotowym Twoim utworem, który zaakceptujemy do realizacji z nami projektu lub masz co najmniej 10 tys. obserwujących na Instagramie, możesz negocjować z nami niższą cenę.

 • miesięcznie od900lub od 8000 zł z góry
 • STANDARD+
  • singiel i klip budżetowy lub lyrics video z promocją do internetu
  • gwarantowane min. 20.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • serwis telewizyjny (singiel do stacji tv oraz programów tv - wykonania etc.)
  • management
  • rabat na mikrofon Apogee HypeMic
  • regularny udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • miesięcznie od1300lub od 12000 zł z góry
 • PREMIUM
  • singiel i klip standard z promocją do radia i internetu
  • gwarantowane min. 25.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • serwis telewizyjny (singiel do stacji tv oraz programów tv - wykonania etc.)
  • sesja zdjęciowa do okładki i promocji
  • wsparcie w social mediach na planie
  • management
  • rabat na mikrofon Apogee HypeMic
  • udział w castingach zagranicznych
  • częsty udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • miesięcznie od1700lub od 16000 zł z góry
 • PREMIUM+
  • singiel i teledysk premium z promocją do radia internetu i tv
  • gwarantowane min. 30.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • serwis telewizyjny (singiel do stacji tv oraz programów tv - wykonania etc.)
  • sesja zdjęciowa do okładki i promocji
  • backstage z teledysku i wsparcie w social mediach na planie
  • management
  • rabat na mikrofon Apogee HypeMic
  • udział w castingach zagranicznych
  • częsty udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
*) W tych projektach proponowane są utwory w kategorii “Singiel do radia” o wartości licencyjnej do ok. 1000 EUR. Artysta może zdecydować się na dopłatę do droższej licencji co wpłynie na ostateczną wartość projektu. Dopłata może być wykonana w trakcie realizacji projektu. Ceny netto, należy doliczyć 8% podatku VAT.

Wybierz te projekty, gdy zależy Ci przede wszystkim na jakości i i celujesz w emisję w mediach lokalnych i ogólnopolskich

Jeśli wiesz już która z propozycji utworów Ci odpowiada, zarezerwuj ją by nikt Cię nie wyprzedził za kwotę 500 zł na 30 dni i wybierz w jakim stopniu mamy uczestniczyć w powstaniu Twojego singla!

UWAGA: Jeśli przychodzisz do nas z gotowym Twoim utworem, który zaakceptujemy do realizacji z nami projektu lub masz co najmniej 10 tys. obserwujących na Instagramie, możesz negocjować z nami niższą cenę.

 • miesięcznie od1600lub od 15000 zł z góry
 • TOP (RADIO)
  • singiel TOP z promocją do radia i internetu
  • klasa produkcji do mediów ogólnopolskich
  • gwarantowane min. 40.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • serwis telewizyjny (singiel do stacji tv oraz programów tv - wykonania etc.)
  • sesja zdjęciowa do okładki i promocji
  • przygotowanie i nagrania z trenerem wokalnym
  • management rozszerzony
  • rabat na mikrofon Apogee HypeMic
  • udział w castingach zagranicznych
  • indywidualne pozyskanie repertuaru z zagranicy
  • lokowanie singla w działaniach
  • częsty udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • miesięcznie od2100lub od 20000 zł z góry
 • STAR (TV)
  • singiel i teledysk TOP z promocją do radia tv i internetu
  • klasa produkcji do mediów ogólnopolskich
  • gwarantowane min. 50.000 wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • serwis telewizyjny (singiel do stacji tv oraz programów tv - wykonania etc.)
  • sesja zdjęciowa i wizerunkowa do okładki i promocji
  • backstage z teledysku i wsparcie w social mediach na planie
  • opracowanie stylizacji
  • przygotowanie i nagrania z trenerem wokalnym
  • backstage oraz wsparcie w social mediach z planu
  • management rozszerzony
  • rabat na mikrofon Apogee HypeMic
  • udział w castingach zagranicznych
  • indywidualne pozyskanie repertuaru z zagranicy
  • lokowanie singla w działaniach
  • angażujące video na youtube
  • częsty udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • miesięcznie od3100lub od 30000 zł z góry
 • UNIQUE
  • singiel i klip TOP do radia tv i internetu
  • klasa produkcji do mediów ogólnopolskich
  • gwarantowane min. 50.000+ wyświetleń
  • newsletter branżowy
  • serwis radiowy (singiel do stacji radiowych)
  • serwis telewizyjny (singiel do stacji tv oraz programów tv - wykonania etc.)
  • sesja zdjęciowa i wizerunkowa do okładki i promocji
  • backstage z teledysku i wsparcie w social mediach na planie
  • opracowanie stylizacji
  • przygotowanie i nagrania z trenerem wokalnym
  • przygotowanie choreografii i obecność na planie
  • backstage oraz wsparcie w social mediach z planu
  • management rozszerzony
  • rabat na mikrofon Apogee HypeMic
  • udział w castingach zagranicznych
  • indywidualne pozyskanie repertuaru z zagranicy
  • lokowanie singla w działaniach
  • angażujące video na youtube
  • unikalne zasięgowe i angażujące działania marketingowe
  • częsty udział w programie ID Records LIVE!
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
*) W tych projektach proponowane są utwory w kategorii “Bezkompromisowy hit” o wartości licencyjnej do ok. 1500 EUR. Artysta może zdecydować się na dopłatę do droższej licencji co wpłynie na ostateczną wartość projektu. Dopłata może być wykonana w trakcie realizacji projektu. Ceny netto, należy doliczyć 8% podatku VAT.
Usługa A&R: Jeśli potrzebujesz piosenki, kompozycji etc. ale chcesz ją sobie samodzielnie wyprodukować a następnie u nas wydać – chętnie pozyskamy dla Ciebie do niej licencję i prawa. Zdecyduj jaki poziom i przeznaczenie utworu Cię interesuje i produkuj utwór z kim chcesz!

Gdy wyprodukujesz już swój utwór – skontaktuj się z nami w sprawie zawarcia umowy licencyjnej i wydania Twojego singla w ID Records!

UWAGA! Utworu, który dla Ciebie pozyskamy NIE możesz wydać w żadnym innym wydawnictwie ani dystrybucji!

 • już od1000PLN
 • SINGIEL DO INTERNETU
  • utwory z potencjałem do promocji w internecie - produkcje od mniej znanych autorów ale świetnie skomponowane
  • w cenie w każdym projekcie
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • już od2000PLN
 • SINGIEL DO RADIA
  • utwory z potencjałem do promocji w radiu / tv
  • od autorów swojących za pojedynczymi przebojami w radiach - z nośną kompozycją i potencjałem do playlist radiowych
  • w cenie od projektów PREMIUM
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • już od5000PLN
 • BEZKOMPROMISOWY HIT
  • utwory ze znacznym potencjałem na przeboje w mediach tradycyjnych ogólnopolskich i internecie od topowych autorów oraz rewelacyjnie skomponowane zgodnie ze światowymi trendami
  • w cenie od projektów TOP
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
Jeśli nie potrzebujesz pełnego zakresu produkcji w ramach naszych działań, możesz wybrać tylko te, które chcesz przygotować z nami, a pozostałe możesz zrealizować we własnym zakresie. Skontaktuj się z nami w celu złożenia dla Ciebie oferty niestandardowej.

Jeśli jednak chcesz, byśmy zajęli się tym wszystkim – po prostu skorzystaj ze standardowej oferty naszych projektów – w każdym z nich te elementy masz w cenie!

Pamiętaj, że do podanych wyżej kwot musisz doliczyć ceny z zakładki “Produkcja i rezerwacja utworów” a wybór tej opcji musi nastąpić w ciągu 7 dni od otrzymania propozycji utworów ze zlecenia od nas.
Jeśli w ciągu 7 dni nie zdecydujesz się na wybór opcji jak ma powstać Twoja piosenka, wybrany przez Ciebie utwór może trafić do ogólnodostępnej bazy ze względu na zobowiązania w stosunku do autorów utworu.

Dołącz do Twojego zamówienia dodatkowe usługi

Dotarcie do mediów radio / tv / portale
 • już od100PLN
 • SERWIS RADIOWY (singiel do 200+ rozgłośni)
  • presspack + mailing
  • w cenie od pakietu STANDARD
 • ZAMÓW
 • już od100PLN
 • SERWIS TV (wykonania, udział w programach i teledyski do tv)
  • presspack + mailing
  • w cenie od pakietu PREMIUM
 • ZAMÓW
 • już od100PLN
 • SERWIS PRASOWY
  • presspack + mailing
  • w cenie od pakietu STANDARD
 • ZAMÓW
Popraw swój marketing
 • już od500PLN
 • DEDYKOWANA PROMOCJA
  • w cenie od pakietu STANDARD
 • SZCZEGÓŁY
 • już od250PLN
 • INFORMACJA PRASOWA I OKŁADKA DO SINGLA
  • w cenie od pakietu STANDARD
 • SZCZEGÓŁY
 • już od50PLN
 • CASTINGI ZAGRANICZNE
  • w cenie od pakietu PREMIUM
 • SZCZEGÓŁY
Przygotowanie na najwyższym poziomie
 • już od500PLN
 • NAGRANIA Z TRENEREM WOKALNYM (przygotowanie + obecność podczas nagrań)
  • w cenie od pakietu TOP
 • SZCZEGÓŁY
 • już od500PLN
 • TELEDYSK Z CHOREOGRAFEM (przygotowanie układu + obecność podczas zdjęć)
  • w cenie od pakietu UNIQUE
 • SZCZEGÓŁY
 • już od500PLN
 • SESJA WIZERUNKOWA (opracowanie stylizacji i sesja wizerunkowa podczas teledysku)
  • w cenie od pakietu STAR
 • SZCZEGÓŁY
Zwiększ szanse na rynku
 • już od500PLN
 • LYRIC VIDEO / ANIMACJE
  • w cenie w pakiecie STANDARD+
 • ZAMÓW
 • już od3000PLN
 • TELEDYSK
  • w cenie od pakietu PREMIUM (oprócz TOP)
 • ZAMÓW
 • już za1000PLN
 • DODATKOWA WERSJA ANGIELSKA
  • usługa dodatkowa
 • ZAMÓW
Extra opcje
 • już od2500PLN
 • LOKOWANIE SINGLA W DZIAŁANIACH
  • w cenie od pakietu TOP
 • ZAMÓW
 • już od5000PLN
 • WYZWANIE - KONKURS
  • w cenie w pakiecie UNIQUE
 • ZAMÓW
 • już od10000PLN
 • INFLUENCERZY
  • usługa dodatkowa
 • ZAMÓW

3 modele rozliczeń

Finanse nie mogą blokować Twojego rozwoju i marzeń. Wybierz taki model, który najbardziej odpowiada Twoim możliwościom i oczekiwaniom w zamian – nie martw się – na pewno się dogadamy 🙂

Z góry (jak najszybciej)Płatność z góry za cały projekt lub rozdzielony na singiel, teledysk oraz ew. dodatkowy budżet marketingowy.

 • Czas realizacji: Maksymalnie pilna realizacja – premiera w ciągu 3 (bez klipu) lub 4 (z klipem) miesięcy od rozpoczęcia współpracy.
 • Zaliczka: min. 4000 zł (całość budżetu za produkcję audio w projekcie)
 • Inwestycja ID Records: min. 20% Twojego budżetu
 • Marketing: agresywne działania z dużym natężeniem emocjonalnym nastawione na gwałtowne zdobywanie fanów

Etapowo (elastycznie)Płatność rozłożona na etapy projektu (najpierw pozyskanie utworu, później produkcja, nagrania w studio, mix-mastering, premiera etc.).

 • Czas realizacji: Do 6 miesięcy – sam(a) decydujesz o momencie, gdy przechodzimy do kolejnego etapu Twojego projektu.
 • Zaliczka: min. 1000 zł (min. licencja za kompozycję / utwór)
 • Inwestycja ID Records: do 10% Twojego budżetu
 • Marketing: angażujące działania pozwalające na sukcesywne poszerzanie grupy odbiorców.

Ratalnie (lżej finansowo ale dłużej)Płatność rozdzielona na maksymalnie 12 równych, miesięcznych rat.

 • Czas realizacji: Projekt znacznie rozłożony w czasie, realizowany bez presji – premiera do 12 miesięcy od rozpoczęcia współpracy.
 • Zaliczka: min. 300 zł (min. 1 rata)
 • Inwestycja ID Records: brak gwarantowanej inwestycji
 • Marketing: łagodne i stopniowe działania nastawione na podtrzymywanie uwagi fanów oraz pozyskiwanie nowych odbiorców

Oszczędność względem rat: min. 600 zł + 20% inwestycji! Najszybsza premiera i marketing agresywny.

Jeśli chcesz z hukiem dać o sobie znać i narobić zamieszania bądź masz już zaangażowanych fanów, którym nie możesz pozwolić się nudzić, a także gdy zależy Ci na czasie i chcesz mieć swój singiel tak szybko jak to możliwe.

Dodatkowa oszczędność względem rat: do 10% inwestycji. Rozsądne tempo realizacji i marketing angażujący.

Jeśli chcesz angażować fanów przez cały czas trwania projektu i zależy Ci, byśmy w rozsądnym tempie doprowadzili do Twojej premiery nie pozwalając by ulatywała z niego energia oraz by fani cały czas się Tobą interesowali.

Bardzo łagodna opcja pod względem finansowym. Spokojne tempo realizacji i marketing progresywny.

Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie, podchodzisz do współpracy dydaktycznie, chcesz spełnić swoje marzenie, wiele się nauczyć i mieć czas na spokojne przyswajanie wiedzy oraz nie zależy Ci na szybkim tempie realizacji.

Liczba miejsc jest ściśle limitowana! Wydajemy wyłącznie 1 singiel na tydzień. W zależności od wybranego modelu rozliczenia, zostanie on dla Ciebie przygotowany w ciągu ok. 3, 6 lub maksymalnie 12 miesięcy. Wybranie opcji “ratalnej” nie oznacza, że na pewno na swój singiel poczekasz 12 miesięcy – po prostu w pierwszej kolejności premiery będą mieć projekty opłacane z góry, następnie etapowo i na końcu – ratalnie.

Dla nas liczy się przede wszystkim efekt. Projekt grupowy zakłada działania crosspromocyjne wśród naszych artystów, trwa do końca roku kalendarzowego i kładziemy nacisk nie na czas realizacji ale jakość w rozsądnym czasie realizacji. Jesteśmy świadomi inwestycji finansowej Artystów, dlatego zależy nam by efekty naszej pracy były dla nich możliwie atrakcyjne i stanowiły dla nich największy zastrzyk możliwości na przyszłość. Na życzenie Artysty możemy zrealizować projekt w tempie szybszym niż zalecamy, jednak należy być wówczas świadomym możliwości uzyskania mniejszych efektów aniżeli byłoby to możliwe, gdyby premiera danego singla odbyła się później lub produkcja trwała dłużej. Współpraca w przypadku naszych projektów trwa do końca roku kalendarzowego – to długofalowe, wieloetapowe działania a nie “zlecenie realizacji singia”.

Wszyscy uczestnicy projektu grupowego mają zapewniony nasz management i uwagę od początku do końca 2021 roku! Jeśli zdecydujesz się na opcję rozliczenia z góry lub etapowo (czyli Twój singiel będzie miał premierę w czasie max pół roku), zyskasz nieco więcej, gdyż zapewnimy Ci nie tylko działania przed-premierowe, ale także długoterminowe wsparcie po-premierowe, które może mieć duże znaczenie dla prawdopodobieństwa osiągnięcia przez Ciebie sukcesu, a niewykluczone, że uda nam się z Tobą zrealizować nawet dodatkowe utwory np. grupowe!

Wybierając model ratalny nie będziemy czekać jednak z działaniami z Tobą przez wiele miesięcy – będąc Uczestnikiem oferty grupowej za każdym razem odczujesz od początku, że za coś płacisz i także w przypadku modelu ratalnego masz szansę na nieco mniejszego kalibru, ale wciąż fajne wsparcie i działania przedpremierowe nawet już od początku 2021 🙂

Dlaczego warto inwestować w piosenkę?

W zależności od tego ilu masz fanów (np. subskrybujących na YT, obserwujących na instagramie, członków w grupie na FB itd.) sprawdź jak istotna jest piosenka by zainteresować sobą wytwórnie i media!

W wytwórniach muzycznych i mediach ze względu na słabą piosenkę, która nie ma potencjału do działań promocyjnych odrzuca się ponad 95% zgłoszeń demo! Z nami nie musisz się o to martwić – przygotujemy Ci utwór, który przejdzie przez to sito!

Docierasz do wielu fanów? Jesteś dobrze rokującym influencerem? A może już gwiazdą? Masz szansę otrzymać znaczny rabat na współpracę z nami. Zainwestujemy w Ciebie!

Zobacz proporcje znaczenia dla Twojego sukcesu w zależności od grupy fanów, do których docierasz i na jaką inwestycję możesz z naszej strony liczyć:

Jeśli masz ponad 500k fanów

Zasięg / ilość fanów / osobowość 75%
Piosenka 25%

Twój projekt może zostać dofinansowany na start nawet do 75% wartości!

Jeśli masz 100-500k fanów

Zasięg / ilość fanów / osobowość 50%
Piosenka 50%

Twój projekt może zostać dofinansowany na start nawet do 50% wartości!

Jeśli masz 10-100k fanów

Piosenka 80%
Zasięg / ilość fanów / osobowość 20%

Twój projekt może zostać dofinansowany na start do 20% wartości!

Jeśli masz poniżej 10k fanów

Piosenka 100%
Zasięg / ilość fanów / osobowość 0%

Masz szansę na naszą inwestycję w miarę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu!

Zwiększ nawet o 100% swoje szanse na sukces i przygotuj swój singiel razem z nami!

Nadchodzące wydarzenia

To wydarzy się już niedługo!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.