Oferta wydawnicza, dystrybucyjna i promocyjna

Wydobądź maksimum potencjału ze swojej muzyki!

INDYWIDUALIZMPrzygotujemy Ci plan działań promocyjnych do samodzielnego działania lub zrealizujemy go wspólnie tak, aby zmaksymalizować Twoją szansę na sukces i możliwie powiększyć zasięg Twoich odbiorców.
RESEARCHNieustannie aktualizujemy nasze bazy radiowców, dyrektorów muzycznych i dziennikarzy w prasie, internecie, radiu, tv itd. . Wysyłamy maile tylko do istniejących osób, którzy realnie mogą zainteresować się Twoją muzyką!
SOCIAL MEDIAJesteśmy mocno zaangażowani w portalach społecznościowych i mamy grupę fanów, do której docieramy organicznie – tj. bezpośrednio. Pokażemy w naszej Społeczności (60 tys+) oraz Instagramie (12k+), a także Youtube. Z nami zyskasz nowych fanów, którzy teraz nie mają o Tobie pojęcia!
DOŚWIADCZENIE I WIEDZA MUZYCZNACzynnie działamy w branży i znamy zasady nią rządzące. Pracowaliśmy ze znanymi gwiazdami z polskiej sceny i nadal z nimi działamy! Mamy faktyczną wiedzę muzyczną opartą zarówno o edukację jak i doświadczenie – zwracamy uwagę nie tylko czy śpiewasz ale też JAK śpiewasz.
DYSTRYBUCJA I WSPÓŁPRACAWspółpracujemy z Agorą w zakresie dystrybucji oraz wspólnych działań promocyjnych – Twoja muzyka dotrze do dziennikarzy zarówno od Agory jak i od nas – to zwiększa szanse, że zostaniesz dostrzeżony(a)!
ZAANGAŻOWANIEJesteśmy prawdziwymi pasjonatami tego, co robimy i mocno się temu poświęcamy. Czerpiemy wielką radość z każdego sukcesu naszych Artystów tak, jakbyśmy sami byli na ich miejscu!

W nich uwierzyliśmy i osiągają sukcesy. Dołącz do nich!

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

1. Nasza oferta wydawnicza nie polega na dodaniu Twojej piosenki do katalogu. Nawet w najtańszej opcji współpracy poczujesz się dla nas ważny(a).

Nie jesteśmy standardową wytwórnią, w której piosenki debiutantów wydaje się na mocy umowy licencyjnej / dystrybucyjnej i na tym jej działania się kończą.

ID Records to przede wszystkim indywidualne podejście zorientowane wokół działań singlowych – tzw. punktowych i targetowanych. Zawsze w pierwszej kolejności odbędziemy ze sobą rozmowę podczas której poznamy Cię lepiej jako Artystę, jeśli piosenka jest przed premierą – nakręcimy fanów do momentu ukazania się utworu a następnie wyślemy Twoją muzykę do mediów, pokażemy wielu fanom oraz powalczymy o publikacje, emisje i wywiady, przeprowadzimy kampanię zasięgową na youtube…i to wciąż nie wszystko!

2. W ID Records nie ograniczamy się do sztywnych zasad i reguł oraz zakresu współpracy. Jeśli uznamy, że masz potencjał, by osiągnąć więcej, bez wahania poświęcimy dodatkowe godziny by do tego doprowadzić. Jesteśmy prawdziwym pasjonatami tego, co robimy i sami ekscytujemy się projektami z Artystami tak, jakbyśmy sami nimi byli!

Współpraca NIE jest ściśle określona przez Twój budżet.

Daj nam argumenty – angażuj się w projekt, staraj się o swój sukces tak samo jak my o Twój a z pewnością odpowiemy na to z nawiązką! Nie ograniczamy Cię co do ilości wysyłanych mailingów, wstawianych postów promocyjnych, etc. Czasem decydujemy się nawet na dofinansowanie lub współfinansowanie różnych działań w projekcie!

3. W ID Records bez względu na to, czy masz „zasięgi”, czy nie – masz gwarancję dotarcia do ludzi, których zainteresujesz. Nie wszyscy potrafią dotrzeć do fanów – niektórzy skupiają się po prostu na muzyce. Nie będziesz gorzej traktowany(a) jeśli nie przychodzisz do nas z dużą grupą fanów!

Współpraca NIE jest jest uzależniona od Twoich zasięgów.

Każdy projekt zakłada nasze znaczne zaangażowanie w social media oraz pozyskanie grupy odbiorców do Twojej muzyki. Nie musisz dysponować duża grupą fanów (ale oczywiście warto ją mieć!) aby z nami współpracować. Z chwilą rozpoczęcia z nami współpracy masz do dyspozycji nasze profile i Społeczność!

4. Możesz z nami podjąć współpracę nawet jeśli nie masz żadnej wiedzy o tym jak dotrzeć do fanów, mediów i potrafisz wyłącznie (bardzo dobrze) śpiewać. Posiadamy ogromne know-how i doświadczenie. Od ponad 10 lat pracowaliśmy w znanych wytwórniach i redakcjach, po prostu nas znają.

Współpraca NIE jest oparta o teoretyczne zasady i pomysły.

Udział w naszych projektach to dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy opartej o praktyczne i wieloletnie doświadczenie! Dodatkowo konsultujemy nasze działania z innymi specjalistami w swoim fachu – trenerami wokalnymi, reżyserami, producentami, ludźmi mediów, artystami, radiowcami, marketingowcami, stylistami itd. Współpracując z nami uzyskasz ogromną wiedzę i po prostu dowiesz się jak to wszystko działa. Nikt Cię tu nie wyśmieje ani nie wykorzysta, że czegoś nie wiesz. Współpracując z nami naprawdę dużo się dowiesz!

PARTNERSTWO, MY, OBECNOŚĆ W BRANŻY I MOŻLIWOŚCI

Partnerstwo z Agorą oraz Gwarancja wydawnictwa

U nas nie musisz się martwić wysyłaniem dem i tym, by ktoś się zainteresował Twoją muzyką. Produkujemy singiel, w który z góry wierzymy i chcemy go wydać. Masz pewność, że gdy nagrasz piosenkę – wydamy ją w Agorze, zapewnimy, że trafi np. do serwisów streamingowych czy też youtube oraz podejmiemy działania promocyjne takie, jak z każdym singlem wydanym w wytwórni – zero stresu! Masz też możliwość skorzystania z dodatkowej oferty promocji – płatnej – ale oferującej znacznie więcej niż standardowa promocja singla.

Istniejemy w branży ponad 15 lat!

Znają nas a my znamy ich i bardzo ich szanujemy. Ludzie wytwórni, artyści, managerowie, producenci, media i wiele innych. Pracowaliśmy przez lata w wielu miejscach związanych z branżą jako A&R, specjaliści od promocji, dziennikarze, managerowie a nawet wokaliści i po prostu wiemy co i jak działa – z praktyki.

Wydawca, który się zna na tym, co robi.

Wydawcą ID Records jest Piotr Baranowski – doświadczony łowca talentów, specjalista ds. promocji i PR oraz dziennikarz radiowy – pracował z projektem Young Stars (w tym Radiem) w MyMusic oraz znanymi gwiazdami w HQT Music Group / dystr. Universal m.in. Honoratą Skarbek, Eweliną Lisowską, Patrykiem Kumórem, Sylwią Lipką i wieloma innymi – to bezsprzeczny argument, że jest to osoba, która wie „jak to działa”. Zweryfikowany MIP (Music Industry Professional) w międzynarodowych agencjach A&R, radiowiec, który przeprowadził setki wywiadów z gwiazdami, doświadczony ponad 10-letni staż wokalny, słuch absolutny, do tego duża wiedza informatyczna, muzyczna, dystrybucyjna… Po latach pracy w branży założył ID Records i zdecydowanie zna się na tym, co robi.

Tworzymy team zafascynowany muzyką

ID Records to nie tylko wydawca ale też grupa ludzi pasjonujących się muzyką. Wspólnie staramy się, abyś czuł(a) się dla nas ważny(-a) i dokładamy wszelkich starań, abyś miał(a) pewność, że masz do dyspozycji prawdziwie zaangażowanych ludzi, których zależy na Twoim sukcesie!

Możliwość podpisania kontraktu płytowego i dofinansowania

W przypadku świetnego debiutu masz szansę na kontrakt płytowy w ramach partnerstwa z Agorą (lub innym wydawnictwem, łącznie z major-labelem) i wsparcie finansowe Twojej działalności.

Dotarcie do wszystkich ważnych mediów

Nasze single promowane są zarówno przez nas, jak i Agorę oraz ludzi, którzy po prostu nam pomagają (a my im). Docieramy do wszystkich istotnych mediów tv/radio/internet/prasa – wysyłamy serwis radiowy, tv, newslettery branżowe – za każdym razem do konkretnego dziennikarza i/lub osoby decyzyjnej.

Deale partnerskie i sponsoring

Jesteśmy atrakcyjnym wydawnictwem i wytwórnią, a co za tym idzie – wielu chce z nami pracować. Często jesteśmy w stanie wynegocjować wyraźnie niższe stawki niż standardowa oferta za działania produkcyjne czy też promocyjne, więc może się okazać, że w trakcie współpracy otrzymasz działania warte nawet kilka razy więcej niż wynosił Twój budżet!

Blisko 100 tysięcy fanów od ręki

Posiadamy własne social media, z którymi docieramy do wielu fanów, którym możemy pokazać co tworzysz. Już teraz to blisko 100 tys. osób!

Bez względu na wiek i zasięgi

Pracujemy z wokalistami w wieku od 10 do 40 lat i dostosowujemy strategię działań do docelowej grupy odbiorców projektu. Zasięgi? Oczywiście – pomagają ale nawet jeśli ich nie masz, nie szkodzi – do Twojej dyspozycji od razu masz dziesiątki tysięcy fanów w naszej Społeczności, wśród których możesz się regularnie pokazywać, pozyskując w ten sposób nowych fanów!

Organizacja i występy na koncertach i eventach

Organizujemy koncerty naszych Artystów oraz różnorakie eventy, na których masz szansę wystąpić – nawet jeśli debiutujesz, możliwe są nawet np. supporty naszych i zaprzyjaźnionych z nami artystów.

Zabezpieczenie prawne

Jesteśmy firmą obsługiwaną przez odpowiedni sztab osób odpowiedzialny za kwestie prawne, umowy oraz ochronę Twoich interesów. Otrzymasz raporty tworzone przez ludzi dla Ciebie (a nie tylko automaty i algorytmy) a pracownicy partnerskiej Agory będą sprawnie blokować ew. nadużycia związane z Twoją muzyką np. na Youtube.

HITY OD PRODUCENTÓW GWIAZD, PRODUKCJA BEZ RYZYKA

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę przy produkcji Twojego nowego singla, teledysku etc. sprawdź ofertę współpracy w zakresie łącznie z produkcją! – https://idrecords.pl/id-records-projekt

Nie musisz potrafić pisać własnych piosenek, tekstów

Artysta NIE musi być kompozytorem i/lub autorem piosenki, którą śpiewa! Tworzenia własnej twórczości musisz się nauczyć. Zdaj się na nasze doświadczenie – zaproponujemy Ci utwory, które będą zgodne z tym, co Ty chcesz śpiewać oraz tym, co my chcemy wydać!

Od razu wiesz jaka będzie Twoja piosenka

Dzięki temu, że masz szansę usłyszeć demo pełnej lub niemal skończonej piosenki, którą przedstawiają nam autorzy dla Ciebie, ryzyko, że finalny utwór będzie daleki od Twoich oczekiwań praktycznie nie istnieje – wybierz utwór a my dopasujemy Ci specjalistów, którzy doprowadzą do jego powstania na poziomie najlepszym jak to możliwe.

Katalog piosenek do których szukamy Artystów

Możesz wybrać piosenkę spośród tych, do których szukamy aktualnie artystów. To utwory, w które wierzymy i do których szukamy konkretnych głosów. Podoba Ci się jakiś? Zarezerwuj go już teraz i wyprzedź innych! Już teraz mamy w nim ponad 600 utworów!

Piosenka na Twoje życzenie

Możesz zlecić nam poszukanie dla Ciebie hitu na bazie wytycznych – jeśli wiesz czego szukasz. Chcesz piosenkę w stylu wielkiego hitu popularnej gwiazdy? Znajdziemy Ci taką!

Regularnie nowe propozycje od autorów hitów

Współpracujemy z licznymi zagranicznymi agencjami A&R i najlepszymi producentami, którzy regularnie proponują nam swoje utwory dla naszych artystów i mają za sobą produkcje hitów dla gwiazd, które słyszysz w radiu!

Tylko hity - żadnych "zapychaczy"

W naszej ofercie znajdziesz tylko dobre, rewelacyjne i absolutne hity klasy światowej – nie proponujemy żadnych „zapychaczy” i przeciętnych kawałków, które zazwyczaj wytwórnie oferują debiutantom. Masz szansę zaśpiewać hit, który normalnie dostaniesz tylko będąc gwiazdą!

Wybieramy najlepszego producenta z propozycji dla Ciebie!

Martwi Cię, że wybierzemy producenta, który być może wyprodukuje utwór gorzej, niż mógłby to zrobić ktoś inny? To nie Twoje zmartwienie! Nasze produkcje powstają często w oparciu o dema aranżacji od różnych producentów – wspólnie wybierzemy tą, która uznamy, że jest najlepsza!

Negocjacje i zawieranie umów bez zmartwień

Przeprowadzimy Cię przez cały, często bardzo interesujący i pouczający dla Artysty proces negocjacji i zawierania umowy, zabezpieczając prawnie Twoje interesy. Dbamy m.in. o to, byś mógł(a) sprzedawać prawa do Twojej muzyki do celów komercyjnych i tym samym realnie zarobić na swojej twórczości!

Produkcja teledysków

Obsługujemy powstawanie klipów – firma produkująca Twój teledysk (nasza partnerska lub inna) dostanie wszystkie niezbędne materiały, współpraca przebiegnie profesjonalnie a klip spełni wymagania, którego dziś oczekują telewizje i widzowie w sieci…i wiele więcej . Nawiązując z nami współpracę naprawdę masz duże perspektywy rozwoju a wykonawca klipu dostarczy materiał na odpowiednim poziomie jakościowym – zgodnym z kwotą, którą płacisz!

Produkcja merchu dla Twoich fanów

Jesteśmy w stanie zapewnić Ci merch dla uatrakcyjnienia Twojej działalności artystycznej, zwiększenia przychodów, promocji Ciebie oraz zaoferowania czegoś więcej Twoim fanom, którzy Cię wspierają.

Warunki adekwatne do Twojego wkładu

Jeśli jesteś częściowo autorem muzyki i/lub słów, będziemy negocjować dla Ciebie część tantiem należnych Tobie jako współautorowi(-rce) piosenki!

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI PROMOCJI I MANAGEMENTU

Management z know-how

Prowadzimy „za rączkę” i mówimy co robić, aby pozyskać i utrzymać swoich fanów, jak prowadzić swoje social media etc. Posiadamy branżowe know-how – prowadzimy nasze działania bazując na praktycznej wiedzy z artystami, którzy działają na rynku i odnoszą na nim sukcesy.

Unikalny panel projektów ID Records

Narzędzie, które jest prawdziwym kolosem. Podgląd stanu realizacji projektu, kalendarz działań, zadania, które zlecamy w całym zespole zaangażowanym w Twój projekt, podgląd wydatków, stanu budżetu, kontakt ze specjalistami i wiele więcej. Tego zdecydowanie nie oferuje konkurencja!

Własne social media i strony www, w których możemy wszystko

Własne profile na facebooku, instagramie, youtubie etc. obserwowane przez wielu fanów oraz strony internetowe skupiające społeczność, której potrzebujesz.

Profesjonalne narzędzia do promocji

Panel projektów ID Records, presspacki z feedbackiem (decyzją) od mediów radio / tv/ portale, newsletter z raportami doręczeń – to już jest do Twojej dyspozycji, a będzie takich narzędzi jeszcze więcej!

Social media, w których zaistniejesz

Doskonale posługujemy się portalami społecznościowymi i potrafimy je obsługiwać z myślą o Tobie. Będziemy wspierać i informować fanów o każdej istotniejszej chwili w Twoim projekcie oraz zaangażujemy ich do aktywności w związku z Tobą przez interaktywne treści w grupie oraz insta-story. W naszych social mediach pokażemy nawet Twoich fanów!

Unikalne sposoby angażowania fanów do Twojego projektu

Jeśli Twój projekt zakłada, że chcesz by wiele wokół Ciebie się wydarzyło, jesteśmy w stanie wymyślić unikalne rozwiązania w postaci różnorakich konkursów i wyzwań, w które zaangażujemy tych, którzy chcą uczestniczyć w Twoim projekcie.

Bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w mediach

Rozmawiamy bezpośrednio z dyrektorami muzycznymi stacji radiowych, telewizyjnych i wydawcami muzycznych działów portali w Internecie.

Eventy, programy telewizyjne, koncerty

Tworzymy własne eventy i koncerty, na których masz szansę wystąpić,  zgłaszamy Artystów na eventy i konkursy typu Eurowizja, Opole itd. Współpracujemy z osobami odpowiedzialnymi za produkcję programów śniadaniowych (np. DDTVN) czy też programów muzycznych i lifestyle’owych w telewizji i Internecie.

Dedykowane działania w serwisach streamingowych i youtube

Organizujemy dedykowane dla artystów kampanie w serwisach streamingowych dla lepszej widoczności Twojej muzyki. Posiadamy własną sieć partnerską Youtube (tzw. MCN) co daje nam dostęp do specjalnych narzędzi partnerskich, które możemy wykorzystać do promocji Ciebie i Twojej muzyki.

Castingi do reklam, seriali, gier, wydawnictw w innych krajach

Posiadamy zweryfikowane konta specjalisty z branży uprawniające nas do ogłaszania „castingów” na produkcje dla naszych artystów oraz zgłaszania ich do castingów innych specjalistów (producentów, reżyserów, talent-scoutów innych wytwórni itd.). Nasza współpraca z agencjami A&R daje Ci więc szansę zgłoszenia piosenek na castingi pod kątem komercyjnego wykorzystania Twojej muzyki w reklamach, serialach czy grach, a także wydania Twojej muzyki w innych krajach na świecie!

Najpopularniejsze gwiazdy, influencerzy i youtuberzy do Twojej dyspozycji

Docieramy bezpośrednio nawet do najpopularniejszych youtuberów i influencerów, którzy mogą pokazać Cię swoim widzom oraz gwiazd, których znasz z polskiej sceny muzycznej.

...i pewnie i tak jeszcze o czymś zapomnieliśmy, lub znajdziesz o tym informację w dalszej części strony 🙂

Profesjonalne narzędzia i social media ID Records

W naszych projektach do działań promocyjnych oraz logistycznych wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i usługi, które znacznie wpływają na profesjonalizm, atrakcyjność i skuteczność działań. Intensywnie wykorzystujemy też możliwości mediów i portali społecznościowych stawiając sobie za cel angażowanie i szanowanie fanów, którzy interesują się tym, co robimy.

Dostęp do trzech podstawowych narzędzi – panelu, presspacka i newslettera  masz w każdej opcji współpracy z nami 🙂

Pracujemy nieustannie nad nowymi narzędziami, które jeszcze bardziej Was zaskoczą! Pierwsze uruchomimy jeszcze podczas tegorocznej wiosny!

Numer 1 w ID Records – panel, który sprawia, że masz stałą, pełną kontrolę nad przebiegiem całego Twojego projektu!

Nie umkną Ci żadne ważne terminy – projekty w ID Records bywają złożone, nie idziemy na łatwiznę ale to narzędzie pozwoli Ci panować nad wszystkim!

Zadania – od nas dla Ciebie, ale też dla Ciebie od nas! Pracując z nami możesz liczyć na wiele wytycznych, ale też staramy się organizować dla Ciebie aktywności, które wymagają Twojego zaangażowania!

Podgląd projektów to tylko jedna z wielu sekcji Panelu, która pozwoli Ci naprawdę być z nim całkowicie na bieżąco, uzyskać informacje o wszystkich zaangażowanych w działania z Tobą oraz nawiązać a nimi kontakt!

A to zaledwie fragment możliwości panelu! Znajdziesz w nim także sekcję wiadomości, listę rzeczy do zrobienia, podgląd płatności, wydatków, stan projektu, wykresy i wiele innych. To potężne narzędzie, które naprawdę ma znaczenie! Oczywiście – są też powiadomienia, komunikator i mnóstwo innych, świetnych elementów! Całość prezentuje się świetnie zarówno na komputerze jak i telefonie!

Panel jest też nieustannie rozbudowywany o nowe funkcje – najbliższa aktualizacja już tej jesieni!

Nasze single docierają do mediów w postaci specjalnych podstron – presspacków, z których każdy dziennikarz może pobrać Twój singiel, poprosić o teledysk do emisji w TV, pobrać okładkę, zdjęcia, informację prasową, a nawet zaproponować dodatkowe działania promocyjne. To z Presspacków wiemy jakie radio czy portal się Tobą interesuje i czy możemy np. liczyć na emisję w danej stacji – to wspaniałe narzędzie, które realnie wplywa na prawdopodobieństwo, że Twój singiel pojawi się w mediach!

Nowość! Od teraz dziennikarze w presspackach dowiedzą się także o tym gdzie i kto się Tobą zainteresował – jakie radio czy TV Cię zagrało, kto o Tobie napisał etc. – wszystko to po to, aby zwiększyć zainteresowanie Tobą i uwypuklić Twój projekt pośród innych!

Nowość w ID Records – start kwiecień 2022

Bierz udział w wywiadach na żywo, poczuj czym jest premiera z udziałem publiczności a nawet korzystaj z wizji, aby zrealizować działania promocyjne niestandardowe. ID Records LIVE to prawdziwa innowacja w temacie działań promocyjnych z Artystami w ramach wydawnictwa – poczuj smak udziału w programie na żywo, w którym na pewno* weźmiesz udział! 🙂

w pakiecie PREMIUM

Co tydzień prowadzimy nasz autorski program w formule audycji radiowej (z elementami wizji) na Youtube – ID Records LIVE! Będąc Uczestnikiem projektu wydawniczego od pakietu STANDARD masz gwarancję udziału w programie.

W trakcie programu prezentujemy 8 Artystów w tematach muzycznych i nie tylko, a także zapraszamy 2 gości specjalnych2 odkryte talenty ,a playlistę programu wyznaczają najlepsze nagrania z serwisu Muzykalni.com.

Słuchaj na live.idrecords.pl w każdą środę od 19:00 do 21:00

Kampanie mailingowe – planowane i błyskawiczne – zawsze z podglądem skuteczności. A wszystko to z wykorzystaniem profesjonalnych serwerów SMTP, zaawansowanym śledzeniem aktywności (otwarcia, kliknięcia, aktywności…), dokładne informacje o skuteczności każdego kontaktu wobec Ciebie. Radia, telewizje, portale, dziennikarze… z nami dotrzesz wszędzie!

Nowość w ID Records!

Uruchomiony wraz z rozpoczęciem finałowej serii #talentobranie – portal Muzykalni.com to nasz pomysł na rozwój i autopromocję wokalistów. Portal umożliwia udostępnianie coverów oraz utworów autorskich oraz promowanie ich poprzez zróżnicowane narzędzia – m.in. własne playlisty, audio-reklamy, blog, rozbudowane opcje powiadomień a także promocję na stronie głównej serwisu.

Muzykalni.com to nie tylko szansa na dotarcie do nowego odbiorcy, ale także uzyskanie wsparcia finansowego poprzez innowacyjny system dotacji dla Artystów.

Będac naszym Artystą otrzymujesz gwarantowaną promocję w tym serwisie oraz bezpłatny abonament PRO na cały okres współpracy o wartości 299 zł rocznie wraz z benefitami niedostępnymi bez nawiązania z nami współpracy – w szczególności dużą widoczność Twoich treści w serwisie wśród innych.

Nowość w ID Records!

Nasze projekty i strategie powstają w oparciu o fakty i konkrety a nie domysły. Na żądanie w trakcie działań premierowych dowiesz się jakie redakcje, jakie radia, jakie telewizje zainteresowały się Twoją muzyką (lub nie zainteresowały), kto zareagował na maile na temat Twojej premiery i w jaki sposób, a także gdzie warto jeszcze uderzyć, jakie są dodatkowe opcje promocyjne i plany, aby osiągnąć jeszcze więcej!

Jesteśmy aktywni zarówno na Facebooku jak i Instagramie, gdzie prowadzimy adekwatne do danego medium społecznościowego – działania. Na Facebooku docieramy do ponad 60 tys. osób, na Instagramie – ponad 12 tys.

Przykładamy ogromną rolę do tworzenia relacji na instagramie (insta-story). Codziennie promujemy w nim naszych artystów i wszelakie akcje, pokazujemy efekty działań promocyjnych oraz organizujemy mnóstwo angażujących treści – zadajemy pytania, tworzymy ankiety, paski ocen i wiele innych. W naszych relacjach nie brakuje też fanów – to tym elementem przyciągamy i podtrzymujemy zaangażowanie fanów i Artystów – nie brakuje tez sytuacji, gdy to inni oznaczają nas – np. odpowiedzi od rozgłośni radiowych, portali czy tez znanych gwiazd 🙂

Zobacz co teraz się u nas dzieje! Oglądaj dzisiejszą relację na instagramie idrecordspl !

Co miesiąc dzieje się u nas coś nowego a nasza oferta jest rozszerzana. My nie uznajemy półśrodków. Albo porządnie, albo wcale! 🙂

Pracujemy już nad kolejnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami – nawiązując z nami współpracę, otrzymasz do nich dostęp tak szybko, jak tylko będą gotowe!

W przygotowaniu jest znaczny nacisk położony na nasze własne media, które będą współpracować z innymi ale też zaoferują Wam szansę na gwarantowane działania medialne, którymi znacznie zwiększymy atrakcyjność wszystkich prowadzonych przez nas projektów!

W naszych projektach otrzymujesz:

Wybierz dział świadczeń, który Cię interesuje. Kliknij w wybrane świadczenie aby dowiedzieć się więcej!

1

Promocja i działania przed premierą

promocji nie zaczyna się z chwilą premiery utworu. W naszych projektach zainteresowanie Tobą rozpoczniemy już od rozpoczęcia współpracy – fani będą na bieżąco z chwilą gdy osiągniesz każdy istotny krok milowy w trakcie naszych działań. Razem z Tobą będą czekać na premierę!

2

Okładka i informacja prasowa

Przygotujemy dla Ciebie pasującą do utworu profesjonalną okładkę singla, informację prasową, notkę do serwisu radiowego, label copy etc.

3

Odliczanie do premiery i wsparcie w social-mediach

Premiera to najważniejszy moment w Twoim projekcie. Wspólnie ustalimy plan na 7-dniowe odliczanie do tej chwili. Codziennie coś innego dla Twoich fanów i nowy sposób, by zainteresować kolejną grupę Twoją premierą! Dodatkowo wesprzemy Twoją premierę w naszych social mediach tworząc angażujące posty i treści na facebooku i instagramie (w tym insta-story).

4

Premiera możliwa na kanale YT ID Records

Postaramy się, aby Twoja premiera osiągnęła sukces. Możemy udostępnić Twój klip na kanale ID Records, który posiada status Partnera Youtube, a tym samym lepszy zasięg i gwarantowane dotarcie do wielu fanów oraz wiele tysięcy subskrybujących go widzów.

5

Kampania zasięgowa

zainwestujemy w płatne kampanie Google Ads i serwisach Społecznościowych, aby zapewnić Ci lepsze pozycjonowanie premiery oraz gwarantowane wyświetlenia, a tym samym – nowych fanów!

6

Dystrybucja cyfrowa

udostępnienie singla we wszystkich serwisach cyfrowych (Spotfiy, Tidal, Youtube, Deezer, Tiktok itd.) poprzez Agora Digital Music lub major-label.

7

Społeczność i Fani

wsparcie marketingowe i promocja w Społeczności ID Records oraz instagramie @idrecordspl z prawem dodawania postów i angażowania fanów wokół własnego projektu. Ponad 60 tys. Społeczność na Facebooku i ponad 12 tys. fanów na Instagramie oraz kilka tys. subskrybentów na kanale – wszystko do Twojej dyspozycji!

8

Radio, TV, portale / Media

serwis radiowy do ponad 200 stacji, mailing branżowy do ponad 50 portali, przygotowanie okładki i informacji prasowej, bez indywidualnego kontaktu lub z indywidualnym kontaktem z przedstawicielami mediów, oryginalny presspack ID Records z feedbackiem od mediów

9

Zasięgi w social mediach

Możesz uzyskać min. 10 tys., a nawet 100 tys. wyświetleń Twojego singla na youtube i więcej z opcją inwestycji w kampanię zasięgową. Liczba uzależniona od pakietu.

10

Management i doradztwo

Wydawca ID Records jest też zawsze do Twojej dyspozycji zarówno na messengerze jak i pod telefonem 🙂 W opcji PREMIUM (rekomendowanej) gwarantujemy pełne doradztwo oraz angażowanie Cię we wszelkie działania, które mogą Ci pomóc oraz reprezentowanie w działaniach promocyjno-medialnych.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę przy produkcji Twojego nowego singla, teledysku etc. sprawdź ofertę współpracy w zakresie łącznie z produkcją! – https://idrecords.pl/id-records-projekt

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę przy produkcji Twojego nowego singla, teledysku etc. sprawdź ofertę współpracy w zakresie łącznie z produkcją! – https://idrecords.pl/id-records-projekt

Nasza oferta wydawnicza

W każdym wypadku promocja w ramach Społeczności ID Records i instagramie!

Co chcesz osiągnąć?

PROJEKT STANDARD
PROJEKT PREMIUM
PREMIUM + KAMPANIA ZASIĘGOWA
PREMIUM + KAMPANIA + ROZSZERZENIE EKSPERTÓW

Piosenka po polsku czy po angielsku? Ballada czy energiczny hit? Premiera jesienią czy latem? Lepiej działać na Facebooku czy Instagramie? Śpiewać o miłości czy zazdrości? Inwestować lepiej w produkcję czy promocję? Nie ma na takie pytania jednoznacznej odpowiedzi, ale nawiązując z nami współpracę możesz liczyć na to, że odpowiemy na nie uwzględniając naszą wiedzę oraz Twoje predyspozycje – odpowiadając za to „głową”.

Naszym zadaniem jest satysfakcja i sukces Artysty, dlatego dużo uwagi poświęcamy wytyczaniu realnych celów w Twoim projekcie i sposobów ich realizacji.

Inwestuj z głową. Każdy ma inne cele i założenia. Dostosuj projekt do tego, czego w tym momencie oczekujesz! Przed Tobą 3 kroki aby stworzyć projekt taki, którego potrzebujesz:

Wybierz TYP PROJEKTU – zdecyduj, czy chcesz współpracować z nami na zasadzie wyłącznie dystrybucji i wydawnictwa + promocji, czy może interesuje Cię też management, a zatem bezpośrednie reprezentowanie Cię wśród mediów celem maksymalizacji szans na efekty. Projekt to nasza praca w postaci odpowiedniego przygotowania, przedstawienia a następnie dostarczenia Twojej muzyki – dla fanów, rozgłośni radiowych, dziennikarzy, TV itd. Jeśli zależy Ci na GWARANCJACH / maksymalizacji efektów, dobierz kampanię zasięgową i rozszerzenia ekspertów!

Dobierz KAMPANIĘ ZASIĘGOWĄ na Youtube i/lub Spotify adekwatnie do Twojego zapotrzebowania i oczekiwań, aby pobudzić algorytmy serwisow w celu dotarcia do większej grupy Twoich fanów. Im większe media i stacje radiowe Cię interesują, tym większy zasięg powinieneś uzyskać ze swoim singlem / teledyskiem. Kampanie zasięgową gwarantują dotarcie do nowych odbiorców, ale nie oznacza to gwarancji pozyskania fana. To działania, które mają na celu zwiększenie Twojego potencjału dla mediów / fanów, które w efekcie mogą przełożyć się na ich pozyskanie.

Wybierz ROZSZERZENIA EKSPERTÓW wg kierunku rozwoju, na którym Ci zależy. Pozyskanie prawdziwych fanów poprzez działania w social media? Zaangażowanie Twojego singla do audycji autorskich i wywiadów? Proponowanie wydania singla w zagranicznej wytwórni? Ty decydujesz który kierunek to coś dla Ciebie. Rozszerzenia ekspertów to rozwiązania maksymalizujące prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesów / efektów wynikających ze współpracy z nami.

Dostosuj swój projekt z nami do własnych potrzeb:

UWAGA: Oferta w trakcie zmian. Napisz do nas, aby otrzymać indywidualną propozycję współpracy: demo@idrecords.pl . Zapraszamy!

UWAGA! Podjęcie współpracy z nami nie jest gwarantowane na bazie wyboru jednej z poniższych opcji! Decyzja o współpracy następuje po zapoznaniu się z Artystą oraz jego Utworem. Zależy nam na jakości wydawanych przez nas utworów (muzycznym, tekstowym itd.), dlatego podejmujemy współpracę tylko w sytuacji, gdy uwierzymy w Twoją muzykę. Nie wydajemy singli na zasadzie „wpisania do katalogu wydawniczego” i 'wrzucenia na streamingi”.

Jeśli po zapoznaniu się z Twoim utworem uznamy, że nie spełnia on wymagań jakościowych, ale dostrzeżemy potencjał w kompozycji, możemy Ci zaproponować dostosowanie go do naszych wymagań jakościowych w ramach współpracy produkcyjno-wydawniczej.

Wybierz zakres współpracy z nami, który Cię interesuje:

 • Jeśli chcesz tylko wydać z nami Twoją piosenkę oraz rozesłać ją do mediów etc. bez dedykowanego managementu (krótko mówiąc – sprawdzić co się stanie i jakie będzie zainteresowanie) – wybierz opcję STANDARD .
 • Jeśli oprócz wydania i dystrybucji chcesz także od nas wsparcia managementowego, tj. abyśmy prowadzili korespondencję w Twoim imieniu w kierunku pojawienia się publikacji, zagrania w radiu, występu w TV itd. oraz chcesz brać udział w akcjach PR/promo dla naszych Artystów (np. ID COVER ARTIST) – wybierz opcję PREMIUM

UWAGA: Jeśli masz co najmniej 10 tys. obserwujących na Instagramie, możesz negocjować z nami niższą cenę.

 • jednorazowo1000za singiel
 • STANDARD (tylko dystrybucja i wydawnictwo)
  • indywidualna strategia działań i rozpoznanie predyspozycji
  • przygotowanie informacji prasowej i notek branżowych
  • dystrybucja cyfrowa singla (zazwyczaj Agora)
  • zgłoszenie do playlist edytorskich Spotify &Tidal
  • newsletter branżowy: serwis prasowy + radio + tv / programy (jeśli jest klip)
  • presspack z feedbackiem
  • PRO Muzykalni.com na 6 miesięcy
  • raport medialny
  • opcjonalny udział w programie ID Records LIVE!
  • wsparcie w social media (facebook + instagram + insta-story + youtube - 70k+ fanów)
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
 • jednorazowo2000za singiel
 • PREMIUM (z managementem)
  • indywidualna strategia działań i rozpoznanie predyspozycji
  • przygotowanie informacji prasowej i notek branżowych
  • dystrybucja cyfrowa singla (zazwyczaj Agora)
  • zgłoszenie i newsletter w kierunku playlist edytorskich Spotify &Tidal
  • newsletter branżowy: serwis prasowy + radio + tv / programy (jeśli jest klip)
  • presspack z feedbackiem
  • raport medialny
  • kampania zasięgowa Youtube PL 10.000 wyświetleń gwarantowanych w cenie!
  • PRO Muzykalni.com na 12 miesięcy
  • wsparcie w social media (facebook + instagram + insta-story + youtube - 70k+ fanów)
  • gwarantowany udział w programie ID Records LIVE!
  • udział w ID COVER ARTIST - akcji dedykowanej dla Artystów w social media
  • management od wydawnictwa: bezpośredni kontakt z dziennikarzami i osobami decyzyjnymi w mediach w sprawie promocji Twojej muzyki
  • wsparcie radio/tv: playlisty z możliwością rozszerzenia o wywiady i audycje autorskie przez tydzień premierowy
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

Aby skorzystać z oferty kampanii zasięgowej od ID Records, wybierz jeden z projektów wydawniczych. Czas trwania kampanii: zazwyczaj 7-14 dni, możliwość targetowania wiekowego / płciowego, doboru słów kluczowych itd.

Kampanie zasięgowe to nie tylko gwarantowane wyświetlenia / widzowie. Kampania ma na celu pobudzić algorytm w kierunku zwiększenia częstotliwości wyświetlenia Twojego video w „polecanych”, dotarcia do subskrybentów itd. W rzeczywistości wybierasz minimum gwarantowane, ale z pewnością uzyskasz lepsze rezultaty (jeśli kampanię odpowiednio wykorzystasz, w czym Ci doradzimy).

KAMPANIE YOUTUBE

Aby singiel / klip zwrócił uwagę fanów / mediów, powinien mieć dużą liczbę wyświetleń / widzów na Youtube. Możesz w wyniku naszych działań zasięgowych zagwarantować sobie dużą grupę odbiorców w wyniku oficjalnych działań promujących video na Youtube. Nie stosujemy botów, Twoi widzowie będą wyłącznie z Polski, wyłącznie prawdziwe osoby!

UWAGA: Jeśli masz co najmniej 10 tys. obserwujących na Instagramie, możesz negocjować z nami niższą cenę.

Youtube (tylko widzowie z Polski, rekomendowane dla polskojęzycznych utworów)

Youtube (cały świat, rekomendowane głównie dla anglojęzycznych utworów)

Jeśli interesuje Cię większa kampania, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

KAMPANIE SPOTIFY

Aby dotrzeć do nowych odbiorców za granicą, możesz w wyniku naszych działań zasięgowych zagwarantować sobie dużą grupę odbiorców w wyniku oficjalnych działań promujących video na Spotify. Nie stosujemy botów, Twoimi widzami będą osoby z całego świata, wyłącznie prawdziwe osoby!

Uwaga! W przypadku kampanii Spotify nie ma w ofercie „gwarancji streamów”, jedynie gwarancje ilości obserwujących na playlistach, do których dodany zostanie Twój utwór (rzeczywistych osób). Spotify nie oferuje aktualnie innej legalnej możliwości uzyskania odbiorców w swoim serwisie. Kampania Spotify trwa natomiast 1 miesiąc . Publikacje na edytorskich (oficjalnych) playlistach Spotify NIE są wliczane w zasięg kampanii – te wynikają decyzji redakcji Spotify i odbywają się za darmo dla Artysty.

Zwykle z playlisty 10 tys. obserwujących możesz uzyskać od 1000 do ponad 10 tys. streamów w skali miesiąca (a od nich ew. zapisy, obserwacje profilu oraz publikacje na ich własnych playlistach).

Spotify (cały świat, rekomendowane przede wszystkim dla anglojęzycznych utworów)

Jeśli interesuje Cię większa kampania, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

Aby skorzystać z oferty rozszerzeń musisz skorzystać z opcji PREMIUM!

Zwiększ swoje możliwości jako Artysty i Twojej Premiery. Dokup rozszerzenia dopasowując dodatkowe świadczenia do Twoich preferencji. Możesz wybrać dowolną ilość dodatkowych pakietów. Rozszerzenia są rekomendowane, jeśli zależy Ci na naprawdę dużym wsparciu Twojej premiery w zależności od kierunku, w którym chcesz się rozwijać.

Pakiety realizowane są w oparciu o dedykowanych specjalistów.

UWAGA: Jeśli masz co najmniej 10 tys. obserwujących na Instagramie, możesz negocjować z nami niższą cenę.

Crosspromocja i wsparcie w soclal mediach w ramach różnorodnych akcji angażujących fanów i wszystkich Artystów jednocześnie

Dla wszystkich Artystów współpracujących z nami w ramach projektu PREMIUM (z managementem) zapewniamy wsparcie w ramach tzw. działań grupowych, tj. angażujących wszystkich naszych Artystów w dedykowanych akcjach PR/Promocyjnych, angażujących fanów.

 • bezpłatnie0dla posiadaczy PREMIUM
 • VIRAL+
  • ID COVER ARTIST - sprawdź się w cotygodniowych wyzwaniach na najlepsze wykonanie
  • ID RECORDS LIVE! - weź udział w dedykowanych audycjach na kanale Youtube ID Records i poczuj smak programu na żywo `{`od lutego`}`
  • ciąg dalszy nastąpi...
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ
PROMOCJA KRAJOWA – jeśli zależy Ci na jak największym dotarciu do odbiorców w Polsce – nowych fanów (a nie tylko słuchaczy / widzów) oraz mediów.

Jeśli zależy Ci na dodatkowych zasięgach w sieci i pozyskaniu oraz zaangażowaniu fanów w Twoje profile w social media i chcesz by pomogła Ci w tym influencerka z ponad 300 tys. subskrypcji na Youtube…

 • za miesiąc500za miesiąc (singiel)
 • SOCIAL MEDIA+
  • produkcja atrakcyjnych wizualnie grafik i video (max 1 min) na Twoje social media na Twoje życzenie przez cały miesiąc
  • przygotowanie dedykowanej dla Ciebie akcji promocyjnej w celu zwiększenia dotarcia do fanów oraz ich zaangażowanie w atrakcyjnej formie - gwarancja przyrostu fanów!
  • produkcja okładki singla / miniaturki na YT / tła FB etc.
  • dedykowane pomysły i plan rozwoju profili w social media dla Ciebie od doświadczonej influencerki (>300k YT)
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

Jeśli zależy Ci na znacznym zwiększeniu prawdopodobieństwa emisji w stacjach radiowych, chcesz byśmy zgłaszali Twój singiel do licznych audycji autorskich w całej Polsce oraz chcesz, byśmy pokazali Twój singiel wśród największych mediów na rynku…

 • za miesiąc500za singiel
 • RADIO/TV+
  • zgłaszanie singla do audycji autorskich w rozgłośniach radiowych i tv w Polsce - kilkaset audycji w naszej bazie (emisje)
  • organizacja wywiadów i emisji w rozgłośniach radiowych / tv (czasami wymagane więcej niż 1 własny utwór) przez aż 1 miesiąc od premiery (z możliwością wydłużenia)
  • weryfikacja potencjału singla i zgłoszenia do emisji w rozgłośniach radiowych ogólnopolskich (Eska / Supernova / Vox / Radio ZET / RMF / PR1 / Trójka / Czwórka etc.) oraz telewizjach muzycznych (4fun.tv / Eska TV / Kino Polska Muzyka / Vox TV / Power TV / Music Box i inne)
  • organizacja działań przedpremierowych (np. premiera radiowa
  • telewizyjna etc.)
  • propozycja do występów w show / programach TV (DDTVN / PNS i inne)
  • opcjonalnie możliwa dystrybucja przez Major Label (Warner / Sony / Universal)*
  • wsparcie od wydawcy oraz dodatkowo dedykowanego promotora radio/tv
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

*) decyzja uzależniona od przedstawiciela major label na bazie naszej propozycji

PROMOCJA ZAGRANICZNA – jeśli zależy Ci na działaniach w kierunku dotarcia do odbiorcy zagranicznego oraz promocja międzynarodowa (rekomendowany singiel anglojęzyczny)

Jeśli chcesz dać sobie szansę na dotarcie do zupełnie nowego odbiorcy, sprawdzić potencjał Twojej piosenki wśród twórców playlist Spotify oraz uzyskać recenzje / opinie na temat Twojej muzyki…

 • za miesiąc500za singiel
 • REVIEW & PLAYLISTS
  • zgłoszenie do bazy PROMO
  • masz szansę dotrzeć w ciągu miesiąca nawet do miliona nowych odbiorców!
  • 1 miesiąc promocji Twojego singla wśród tysięcy twórców playlist na świecie
  • recenzje Twojej muzyki - świetny materiał do publikacji w social media
  • wyniki w zależności od REALNEGO odbioru słuchaczy na całym świecie
  • rekomendowane głównie dla utworów anglojęzycznych
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

*) decyzja o publikacji / recenzji dla singla uzależniona jest wyłącznie od słuchaczy / twórców playlist

Jeśli kręci Cię rynek zagraniczny, masz piosenkę po angielsku i/lub chcesz spróbować powalczyć o uwagę wydawców zagranicznych – powalczyć o obecność Twojej muzyki w filmie, wydać utwór zagranicą i inne…

 • za miesiąc500za singiel
 • CASTING & LICENSING
  • zgłoszenie do bazy SYNC
  • udział w castingu / ofercie (1 w cenie z możliwością zwiększenia) w sprawie udostępnienia muzyki do filmu / gry / reklamy itd. z wypłaceniem honorarium w przypadku zwycięstwa
  • dedykowany feedback od osoby decyzyjnej
  • badanie potencjału wśród tzw. Music Industry Professionals (wydawcy wytworni / A&Rs i inne osoby decyzyjne w branży na świecie)
  • zgłaszanie utworu do wydania przez wytwórnię za granicą (licensing / publishing)
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

Istnieje też opcja działań promocyjnych w mediach za granicą – jeśli interesuje Cię taka opcja, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny. W takim wypadku jednak rekomendowane jest najpierw pozyskanie sub-wydawcy zagranicą oraz dotarcie do odbiorców w innych krajach – w tym celu skorzystaj z powyższych rozwiązań.w pierwszej kolejności.

Jeśli interesuje Cię pozyskanie przez nas repertuaru / kompozycja zupełnie nowej piosenki, skorzystaj z oferty projektu singlowego – https://idrecords.pl/id-records-projekt

Jeśli zdecydujesz się na usprawnienie produkcji utworu, którego odrzuciliśmy we współpracy z nami, masz gwarancję jego wydania przez ID Records tak, jakby powstawał on w ramach naszego projektu produkcyjnego.

Jeśli odrzuciliśmy Twój utwór ze względu na aranżację, ale podoba nam się kompozycja…

 • od2000
 • ARANŻACJA + MIX-MASTERING
  • produkcja nowej aranżacji lub dostosowanie aktualnej (np. rozbudowa) oraz mix-mastering w celu przygotowania gotowego do wydania utworu
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

Jeśli zaakceptowaliśmy aranżację ale uznaliśmy, że należy zrobić lepszy mix / brzmienie utworu…

 • od1000
 • MIX-MASTERING
  • mix-mastering gotowych wokali i aranżacji (dostarczonej przez Ciebie w śladach - wav) w celu wyprodukowania gotowego utworu do wydania
 • ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

Chcesz więcej? Rozpocznij z nami projekt singlowy!

W zależności od tego ilu masz fanów (np. subskrybujących na YT, obserwujących na instagramie, członków w grupie na FB itd.) sprawdź jak istotna jest piosenka by zainteresować sobą wytwórnie i media!

W wytwórniach muzycznych i mediach ze względu na słabą piosenkę, która nie ma potencjału do działań promocyjnych odrzuca się ponad 95% zgłoszeń demo! Z nami nie musisz się o to martwić – przygotujemy Ci utwór, który przejdzie przez to sito!

Docierasz do wielu fanów? Jesteś dobrze rokującym influencerem? A może już gwiazdą? Masz szansę otrzymać znaczny rabat na współpracę z nami. Zainwestujemy w Ciebie!

Zobacz proporcje znaczenia dla Twojego sukcesu w zależności od grupy fanów, do których docierasz i na jaką inwestycję możesz z naszej strony liczyć:

Jeśli masz ponad 500k fanów

Zasięg / ilość fanów / osobowość 75%
Piosenka 25%

Twój projekt może zostać dofinansowany na start nawet do 75% wartości!

Jeśli masz 100-500k fanów

Zasięg / ilość fanów / osobowość 50%
Piosenka 50%

Twój projekt może zostać dofinansowany na start nawet do 50% wartości!

Jeśli masz 10-100k fanów

Piosenka 80%
Zasięg / ilość fanów / osobowość 20%

Twój projekt może zostać dofinansowany na start do 20% wartości!

Jeśli masz poniżej 10k fanów

Piosenka 100%
Zasięg / ilość fanów / osobowość 0%

Masz szansę na naszą inwestycję w miarę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu!

Zwiększ nawet o 100% swoje szanse na sukces i przygotuj swój singiel razem z nami!

Jesteśmy twórcami i organizatorami największego konkursu wokalnego - #talentobranie z Radiem ESKA!

Wsparcie branży, mediów, ekspertów oraz najzdolniejsi Uczestnicy - wszystko to w formule show, którego nie da się zapomnieć! Teraz i Ty możesz z tego skorzystać!

ArtyściStworzyli hity, które osiągnęły miliony wyświetleń i na stałe wpisały się w wielkie przeboje polskiej sceny muzycznej! Filip Lato, Jula, Gosia Andrzejewicz i Adam Stachowiak. W jury swoje zdanie wyrażał też Marcin Januszkiewicz, który współpracuje m.in. z Piotrem Rubikiem i Dawidem Kwiatkowskim, a podczas Finału zaprezentują się goście specjalni, o których nawet nas nie podejrzewasz!
ProducenciProducenci, którzy potrafią i osiągają sukcesu z przygotowaną przez siebie muzyką! Juliusz Kamil – twórca przebojów m.in. Roxie Węgiel, Marcina Sójki, Weroniki JuszczakAdi Owsianik – twórca hitów m.in. JuliMavooi – twórca licznych przebojów w Polsce i zagranicą, w tym Sonii Maselik – laureatki Twoje 5 Minut w RMF FM, Marcin Szwajcer – absolutnie najlepszy mixer w kraju, i inni, którzy zaszczycą nas swoją obecnością na Finale!
Trenerzy wokalniLudzie, którzy pracują z najlepszymi – Agnieszka Wiechnik, która pracuje z Alą Tracz – reprezentantką Eurowizja Junior 2020, popularna Gosia Sacała, świetni Radek i Magda Kot, którzy pracują m.in. z Eweliną Lisowską, Natalią Zastępą czy też Filipem LatoMałgosia Szarek – trenerka wokalna Szansy na Sukces TVPKamil Kowalski – organizujący też warsztaty Just Cover It. Ludzie, którzy naprawdę wiele potrafią i wspaniale uczą!
Media i eksperciDziennikarze Radia Eska i Eska.pl (nie zakładamy jednak „tworzenia pod Eskę”), wydawca i marketingowcy ID Records, wspaniała tekściarka Azzja, doskonały realizator Marek Dziedzic oraz Sponsor #talentobranie – właściciel MBS PRO – znanej firmy eventowej obsługującej i organizującej ogromne wydarzenia muzyczne, a także dystrybutor mikrofonu Apogee HypeMic. Konkurs wspiera też agencja Gorgo Music oraz MJK Music Studio.

To prawda – zbliża się dopiero 1,5 roku naszej działalności, ale w branży funkcjonujemy regularnie już od ponad 15 lat! To właśnie nasze doświadczenie sprawiło, że mogliśmy zorganizować tak duży konkurs, który wsparło tak wiele znanych osób!

Skorzystaj z naszego doświadczenia – zapraszamy do współpracy i pracy w temacie, na którym naprawdę się znamy 🙂

To m.in. oni poznają Ciebie i będą mogli udzielić Ci rad w ramach wsparcia Uczestników projektu grupowego przez jurorów i partnerów #talentobranie!

Zobacz z kim pracujemy!

Działania produkcyjne wszystkich projektów zaplanowane są do końca 2020.

Nadchodzące wydarzenia

To wydarzy się już niedługo!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!