Dlaczego warto skorzystać z oferty promocji, a nie tylko dystrybucji?

Fandoms Talents x MyMusic - jedyna taka kolaboracja na rynku!

OFERTA MYMUSIC - DYSTRYBUCJA

Wydanie Twojej piosenki w uznanej wytwórni

Wydamy Twoją muzykę i dołączymy ją do katalogu wszystkich singli, które dystrybuujemy i udostępniliśmy światu. Znajdziesz się wśród popularnych Artystów uzyskując wszelkie benefity z tego tytułu dla siebie oraz zyskasz prestiż wśród innych.

Publikacja we wszystkich serwisach streamingowych

Twoją piosenkę umieścimy we wszystkich istotnych serwisach do słuchania muzyki na żądanie takich jak Spotify, Tidal, Deezer, Wimp, Apple Music i wiele innych!

Publikacja we wszystkich serwisach ze sprzedażą muzyki

Twoją piosenkę umieścimy we wszystkich istotnych serwisach, w których można kupić muzykę – Empik, iTunes, Sklep Google Play i wiele innych

Wysyłka singla do wszystkich stacji radiowych i telewizyjnych

MyMusic to uznana marka w branży – docieramy do wszystkich istotnych mediów radio/tv poprzez wysyłkę mailingu bezpośrednio do dyrektorów muzycznych stacji.

Zabezpieczenie prawne

Jesteśmy dużą firmą obsługiwaną przez odpowiedni sztab osób odpowiedzialny za kwestie prawne, umowy oraz ochronę Twoich interesów. Otrzymasz raporty tworzone przez ludzi dla Ciebie (a nie tylko automaty i algorytmy) a pracownicy MyMusic będą sprawnie blokować ew. nadużycia związane z Twoją muzyką np. na Youtube.

OFERTA FANDOMS TALENTS X MYMUSIC

Tego NIE otrzymasz dodatkowo decydując się tylko na dystrybucję!

Management z know-how

Prowadzimy “za rączkę” i mówimy co robić, aby pozyskać i utrzymać swoich fanów, jak prowadzić swoje social media etc. Posiadamy branżowe know-how – prowadzimy nasze działania bazując na praktycznej wiedzy z artystami, którzy działają na rynku i odnoszą na nim sukcesy.

Bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w mediach

Rozmawiamy bezpośrednio z dyrektorami muzycznymi stacji radiowych, telewizyjnych i wydawcami muzycznych działów portali w Internecie. Wyślemy do nich maila lub nawet zadzwonimy, aby porozmawiać o promocji Twojej muzyki!

Możliwość podpisania kontraktu płytowego i dofinansowania

Twoją muzykę wydajemy przez MyMusic, największe niezależne muzyczne wydawnictwo w Polsce – w przypadku świetnego debiutu masz szansę na kontrakt płytowy z MyMusic i wsparcie finansowe Twojej działalności

Produkcja merchu dla Twoich fanów

Posiadamy własny sklep MyMusicShop oraz ofertę produkcji Twojego merchu (gadżetów dla Twoich fanów)

Setki tysięcy fanów od ręki

Posiadamy własne media, z którymi docieramy do wielu fanów – gazetę i portal Young Stars, portal Fandoms oraz rozbudowane społeczności aktywne na naszych profilach w social mediach. Mamy setki tysięcy fanów na facebooku, instagramie, snapchacie itd. , którym możemy pokazać co tworzysz

Własne media, w których możemy wszystko

Własne portale, gazeta, profile na facebooku, instagramie, youtubie etc. obserwowane przez setki tysięcy fanów

Przygotowanie informacji prasowych, okładki, premiery

Razem z Tobą przygotujemy Cię do dnia premiery Twojej piosenki tak, aby zmaksymalizować jej szansę na sukces i zasięg wśród fanów. Opracujemy okładkę, napiszemy informację prasową, przygotujemy zestaw zdjęć i wiele innych

Indywidualne i ogromne zaangażowanie

Angażujemy się w pełni w każdy projekt, który promujemy i poświęcamy mu bardzo dużo czasu. Sukces Artysty cieszy nas tak, jakbyśmy sami nim byli i z prawdziwą determinacją do niego dążymy!

Dedykowane działania w serwisach streamingowych i youtube

Organizujemy dedykowane dla artystów kampanie w serwisach streamingowych dla lepszej widoczności Twojej muzyki. Posiadamy własną sieć partnerską Youtube (tzw. MCN) co daje nam dostęp do specjalnych narzędzi partnerskich, które możemy wykorzystać do promocji Ciebie i Twojej muzyki.

Organizacja i występy na koncertach

Organizujemy koncerty naszych Artystów na których masz szansę wystąpić – nawet jeśli debiutujesz, możliwe są np. supporty naszych gwiazd

Projekt Fandoms to także Youtube, społeczności i portal

Fandoms to także oficjalny kanał youtuberski, duże grupy społeczności i fanów oraz popularny portal odwiedzany przez setki tysięcy ludzi miesięcznie firmowany przez kultową “Bitwę Fandomów”. Wszystkie te projekty wykorzystamy aby pokazać Cię fanom!

Eventy, programy telewizyjne, koncerty

Tworzymy własne eventy i koncerty, na których masz szansę wystąpić,  zgłaszamy Artystów na eventy i konkursy typu Eurowizja, Opole itd. Współpracujemy z osobami odpowiedzialnymi za produkcję programów śniadaniowych (np. DDTVN) czy też programów muzycznych i lifestyle’owych w telewizji i Internecie.

Castingi do reklam, seriali, gier, wydawnictw w innych krajach

Posiadamy zweryfikowane konta specjalisty z branży uprawniające nas do ogłaszania “castingów” na produkcje dla naszych artystów oraz zgłaszania ich do castingów innych specjalistów (producentów, reżyserów, talent-scoutów innych wytwórni itd.). Nasza współpraca z agencjami A&R daje Ci więc szansę zgłoszenia piosenek na castingi pod kątem komercyjnego wykorzystania Twojej muzyki w reklamach, serialach czy grach, a także wydania Twojej muzyki w innych krajach na świecie!

Produkcja teledysków i sesji zdjęciowych

Obsługujemy powstawanie klipów – firma produkująca Twój teledysk (nasza partnerska lub inna) dostanie wszystkie niezbędne materiały, współpraca przebiegnie profesjonalnie a klip spełni wymagania, którego dziś oczekują telewizje i widzowie w sieci<br />
…i wiele więcej . Nawiązując z nami współpracę naprawdę masz duże perspektywy rozwoju!

Najpopularniejsi influencerzy i youtuberzy do Twojej dyspozycji

Docieramy bezpośrednio do najpopularniejszych youtuberów i influencerów, którzy mogą pokazać Cię swoim widzom

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz ile stracisz nie korzystając z oferty promocji!

Bez względu na to ilu masz fanów (np. subskrybujących na YT, obserwujących na instagramie, członków w grupie na FB itd.) za każdym razem możesz osiągnąć wielkie korzyści ze współpracy z nami!

Jeśli masz ponad 500k fanów

z Fandoms Talents 100%
Samodzielne działania 70%

Jeśli masz 100-500k fanów

z Fandoms Talents 90%
Samodzielne działania 50%

Jeśli masz 10-100k fanów

z Fandoms Talents 60%
Samodzielne działania 25%

Jeśli masz poniżej 10k fanów

z Fandoms Talents 30%
Samodzielne działania 1%

Jeśli jednak interesuje Cię tylko dystrybucja i wydanie Twojej piosenki wraz ze standardowymi działaniami promocyjnymi, a dedykowaną promocją chcesz zająć się na własną rękę i/lub bez naszej pomocy, wyślij po prostu demo do MyMusic dystrybucja pod e-mail demo@my-music.pl . Powodzenia!