Artyści

Monika Kiepura była gościem w programie “Opolskie o poranku” w TVP3 Opole

20 października, 2020

Monika Kiepura z singlem “Od Dzisiaj” zadebiutowała parę miesięcy temu, jednak jej singiel mimo już stosunkowo dawnej premiery – wciąż żyje. Monika gościła dzis w morning-show TVP3 Opole – “Opolskie o poranku”, gdzie opowiedziała co nieco o swojej piosence oraz kulisach produkcji, a następnie wystąpiła na scenie pod koniec programu. Zapis wywiadu możecie obejrzeć tutaj: https://opole.tvp.pl/50409827/opolskie-o-poranku-20-pazdziernika-2020

“Od Dzisiaj” to propozycja , która ma na celu pokazać nam świat w bardziej kolorowych barwach i przenieść w nieco bardziej łaskawy, momentami wręcz humorystyczny klimat , z dala od codziennych problemów. Pozytywna piosenka o relacjach międzyludzkich oraz sytuacjami, z którymi borykamy się na co dzień. Polecamy!

Teledysk od premiery oglądano już ponad 36 tysięcy razy. Świetny rezultat – gratulujemy!

Artyści

15-letnia Ula Kowalska swoją nową piosenką „Spadasz” chce walczyć z depresją wśród młodzieży

20 października, 2020
Post Image

Nowy singiel Uli Kowalskiej napisał i wyprodukował Juliusz Kamil – uznany producent, kompozytor i autor wielkich przebojów m.in. Roxie Węgiel, Marcina Sójki, Weroniki Juszczak .

Co roku w Polsce liczbę samobójstw wśród dzieci i młodzieży można porównać do znikania średniej wielkości szkoły. Średnio trzech nastolatków dziennie podejmuje w Polsce próbę samobójczą. Przyczyna wszystkich prób samobójczych wśród młodzieży jest jedna – mówi psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman – samotność.

Ula Kowalska postanowiła sprawę nagłośnić w swojej twórczości, po tym jak udanej próby samobójczej dokonała osoba z jej bliskiego otoczenia.

Nie chodzi o to, że jestem specjalistą psychologii czy psychiatrii, ale uważam że my sami możemy dużo zdziałać w temacie depresji wśród nas – zacząć choćby od częstszych rozmów ze sobą – nie tylko tych wirtualnych

– mówi Ula.

Do kampanii promującej piosenkę włączy się również Maja Herman – psychiatra i psychoterapeuta, bo jak mówi „nie ma w tej chwili ważniejszego tematu, sprawę trzeba nagłaśniać, choćby po to, żeby ludzie nie wstydzili się sięgać po profesjonalną pomoc”

Ula Kowalska: 15 letnia wokalistka, youtuberka, tiktokerka, którą w mediach społecznościowych śledzi prawie 350 000 osób. Zwyciężczyni Małych Gigantów, finalistka Eurowizji Junior, laureatka Zjazdu Młodych Gwiazd. Do duetów wokalnych zaprosili ją m.in. Michał Szpak, Paulina Przybysz, czy Włodek Pawlik – zdobywca Grammy. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem.

Artyści Telewizja

Wanessa Mocza gościem TVP3 Opole – “Opolskie o poranku”

13 października, 2020
Post Image

Wanessa Mocza to wokalistka, z którą dopiero zbliżamy się do premiery jej gotowego już singla, i nadchodzącego teledysku, ale już teraz udało się doprowadzić do zaproszenia jej do programu Opolskie o porankuTVP3 Opole . Artystka podczas ok. 5 minutowej rozmowy jako gość programu opowiedziała o nadchodzącej premierze singla oraz teledysku, który kręcony będzie już jutro w Warszawie.

Na koniec programu Wanessa zaśpiewała też w programie na żywo cover przeboju Margaret – “Byle Jak”, w którym udowodniła, że potrafi śpiewać i zasługuje na nadchodzący debiut.

Rozmowę z Wanessą oraz jej występ możecie obejrzeć tutaj: https://opole.tvp.pl/50308190/wanessa-mocza-w-utworze-byle-jak-zobacz-wystep

Trzymajcie kciuki za Wanessę a już niebawem zaprosimy Was do specjalnych aktywności z nią związanych! 🙂