Artysta z rejonu: mazowieckie / Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaPiotr Siejka
  • TekstAgata Gołemberska
  • ISRCPL-52H-22-00001
  • ManagementID Records
  • DystrybucjaAgora

Informacje o tym singlu

Zainspirowana estetyką ejtisowych brzmień i synth pop’u Artystka prezentuje utwór, który nie tylko czerpie wiele dobrego z hitów takich gwiazd lat 80’ jak A-ha czy Eurythmics, ale także dodaje do niego wiele nowoczesnego i jakże lubianego dziś popowego, syntezatorowego brzmienia

Ania Tacikowska dała się poznać szerszej publiczności jako finalistka ostatniej edycji X Factora. Teraz – jako Ania Blush – powraca w energetycznym i jednocześnie melodyjnym, synth-popowym utworze. Singiel Ani wkręca błyskawicznie, a inspirowany latami osiemdziesiątymi taneczny klimat całości sprawia, że mamy do czynienia z muzyką, którą pokochać można od pierwszych taktów. Poznajcie zaskakujący hit tej wiosny – “Bez Planu”!

Mówi się, że przyzwyczajenie to druga natura człowieka. A co, jeżeli powoduje to, że nie możemy pójść dalej, gdy ludzie, nawyki, miejsca nas ograniczają? Artystka w “Bez Planu” przekonuje, że czasami warto zerwać z czymś definitywnie, bo nawet najlepiej ułożony plan można zmienić. To, co nas w życiu ogranicza może spowodować spalenie mostów, ale czy to musi oznaczać coś złego? Z takim dylematem zostawia nas Ania, która przyjmuje w swoim utworze zdanie, że zmiany mogą być dobre, a i bywają niezbędne, nawet jeśli konsekwencje okażą się znaczące. “Ograniczenia i złe przyzwyczajenia w których będziemy tkwić nie sprawią, że przeżyjemy życie lepiej. Warto czasem jest zerwać z czymś definitywnie, szczególnie gdy czujemy że to nas blokuje – bo plan zawsze można zmienić.” – tłumaczy swój singiel Artystka.

Wraz z nadejściem wiosny, Ania po dłuższej przerwie powraca z impetem w energetycznym singlu “Bez Planu” nawiązując tym samym do swojej tanecznej duszy. Zainspirowana estetyką ejtisowych brzmień i synth pop’u Artystka prezentuje utwór, który nie tylko czerpie wiele dobrego z hitów takich gwiazd lat 80’ jak A-ha czy Eurythmics, ale także dodaje do niego wiele nowoczesnego i jakże lubianego dziś popowego, syntezatorowego brzmienia. To materiał na hit wiosny – radosny, energiczny ale też melodyjny oraz uniwersalny. Taka też jest Ania Blush, której często towarzyszy rumieniec na twarzy – stąd też jej pseudonim. To także piosenka idealnie odzwierciedlająca ją samą.

Ania Blush (czyt. blasz) ma już za sobą znaczące doświadczenia muzyczne: zajęła III miejsce podczas finału ostatniej, IV edycji X Factora szybko zdobywając w tym czasie fanów. Uwagę przyciągała odważnym repertuarem i niestandardowymi wykonaniami znanych utworów, które widzowie mogli podziwiać w programie, co zaowocowało później także wydaniem singla z wytwórnią Sony. Niedługo później Artystka zaczęła koncertować na klubowych scenach popularnych klubów w Warszawie i poza nią z duetem Glassesboys, z którym osiągnęła sukcesy muzyczne i nawiązała atrakcyjne kolaboracje z gwiazdami (duet Dj-ski znany jest m.in. ze współpracy z Snoop Dogg’iem). Teraz Artystka powraca w solowym i od razu bogatym repertuarze, który składa się na płytę “Esencja”. Album ukazał się już cyfrowo w sieci, a singlem promującym jest właśnie utwór “Bez Planu” wydany we współpracy z wytwórnią ID Records.

Ania to pozytywna, energiczna, ale też wrażliwa dziewczyna – gustuje w zróżnicowanym repertuarze, czego konsekwencje można znaleźć na płycie “Esencja” przedstawiająca różne oblicza i emocje Artystki. Czuje się spełniona zawodowo i nieustannie rozwija się pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności zarówno jako asystentka prawna w międzynarodowej kancelarii prawnej jak i Artystka. Teraz, po premierze płyty muzyka znów zajmuje istotne miejsce w jej codziennym życiu a praca, jaką wykonuje jako “korpoludek”, pozwala jej się spełniać także artystycznie.

Social media Ani Blush:

  • instagram: aniablush_official
  • Facebook: Ania Blush