Artysta z rejonu: Mazowieckie / Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKonrad Jazdzyk, Miłosz Fergiński, Nel Ząbkowska
  • TekstNel Ząbkowska
  • ISRCFRX202228749
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaBelieve

Informacje o tym singlu

NEL dołączyła do prestiżowego programu marketingowego SPOTIFY RADAR POLSKA i znalazła się w gronie 5 mocno wspieranych Artystów w aplikacji oraz lokalnych, krajowych kampaniach marketingowych.

W dniu premiery Artystkę słuchają dziś dziesiątki tysięcy nowych słuchaczy na Spotify!

Bardzo radosny, rytmiczny i pozytywny hit na tegoroczne lato!

NEL DOŁĄCZA DO PROJEKTU SPOTIFY RADAR POLSKA I PREZENTUJE HIT NA LATO - “CUD”

Artystka znalazła się w prestiżowym 5-osobowym gronie wschodzących gwiazd wspieranych przez Spotify.

24-letnia NEL została dziś oficjalnie przyjęta do grona Artystów wspieranych przez Spotify w ramach polskiej odsłony globalnego projektu RADAR POLSKA. Wraz z tym wydarzeniem Artystka prezentuje nowy singiel, który ma szansę być prawdziwym hitem tego lata. Poznajcie “Cud” nowej Gwiazdy RADAR POLSKA!

24 czerwca NEL dołączyła do grona Artystow wspieranych przez polską odsłonę najbardziej rokujących młodych Artystów – RADAR POLSKA, wspólnie z Anią Leon, Julią Rocką, Marissą oraz Tynskym. Udział NEL w projekcie RADAR POLSKA wiąże się ze znaczącym, rocznym wsparciem Spotify w postaci budowania kariery i widoczności na plafformie Spotify a także prowadzeniem lokalnych kampanii marketingowych. 

Singiel “Cud” z którym Artystka debiutuje w RADAR POLSKA dotyczy pory roku jaką jest lato, na którą Artystka czeka cały rok. Utwór utrzymany jest w energicznych, niezwykle pogodnych i wakacyjnych rytmach, który z pewnością trafi do wielu fanów tego rodzaju muzyki. Już w dniu premiery utwór okazał się wielkim sukcesem na Spotify, gdzie słuchają go dziesiątki tysięcy nowych fanów Artystki.

Artystka ma już na koncie kilka utworów i pracuje także nad swoją płytą. Jak zapowiada, będzie ona na pewno skupiała się na ukochanych przez nią podróżach, szukaniu własnego “ja”. Muzycznie spodziewać się można ciekawych rytmów, zróżnicowania gatunkowego i melodii. Artystka chce, by płyta zaskoczyła i zapowiada, że “takiej w Polsce jeszcze nie było”. Single wychodzić będą regularnie, zatem krążka możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

NEL rozwija swoje umiejętności muzyczne już od dziecka, a już od 13 roku życia gra na pianinie, zaczęła naukę gry na gitarze, perkusji oraz bębnach. Oprócz muzyki interesuje się zwierzętami, a także podróżami, które zajmują bardzo ważne miejsce w jej życiu – w sieci można ją odnaleźć jako “neltropic”, gdzie prezentuje się zwykle w morskiej, tropikalnej scenerii wśród palm. Z racji, że bliskie jej sercu są także chemia oraz kryminologia, Nel podjęła edukację na studiach medycznych.

Social media NEL:

  • instagram: neltropic
  • Facebook: NEL