Singiel (Radio)

Ten singiel powstał we współpracy z Andrew Lane – autorem i producentem hitów światowej klasy gwiazd – m.in. Keshy, Becky G, a nawet legendarnego boysbandu Backstreet Boys! Za produkcję odpowiada Mavooi – producent m.in. przeboju Sonii Maselik – laureatki konkursu Twoje 5 minut w RMF FM.

Teledysk (TV)

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Okładka i foto

Informacje o tym singlu

“Nie poddawaj się” to nowocześnie brzmiący utwór w stylistyce elektronicznego popu i hip-hopu z domieszką R&B z awangardowymi, nieco alternatywnymi akcentami określającymi osobowość artystki. Piosenka powstała we współpracy z amerykańskim kompozytorem i producentem – Andrew Lane – twórcą światowych hitów m.in. Keshy, Lila Wayne’a, Drake’a i Becky G, a także legendarnego boysbandu Backstreet Boys – w sumie jego utwory sprzedały się w liczbie ponad 50 mln egzemplarzy!  Utwór opowiada o dążeniu do marzeń w kontekście samej próby osiągania wymarzonego celu, co jest już dużym osiągnięciem i wygraną samego ze sobą.

Piosenka opowiada o tym aby zawsze dążyć do wyznaczonych celów i nigdy nie poddawać się mimo presji otoczenia. Każde marzenie do którego dążymy to już wygrana walka. W moim debiucie postanowiłam przekazać wam to jak do tego doszłam, było ciężko ale nigdy się nie poddałam. Walczcie!” – tak o swojej piosence mówi wokalistka.

Utwór Wanessy promuje akcję – inicjatywę #niepoddawajsię integrującą ponad blisko 70 tys. społeczność z myślą o szansie na spełnienie marzeń dla młodych ludzi z pasją. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności m.in. w śpiewie, tańcu, fotografii, modelingu, graniu na instrumentach, a nawet dziennikarstwie, pisaniu wierszy i innych zdolnościach mniej lub bardziej łączących się z muzyką. Wybrani z nich dostaną możliwość praktycznego rozwijania swoich umiejętności w ramach profesjonalnych działań. Więcej informacji o akcji oraz zgłoszenia do udziału przyjmowane są na specjalnej grupie na Facebooku – “Społeczność ID Records – #niepoddawajsię” .

Dodatkowe działania z Artystą

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Wydarzenia

  • PREMIERA teledysku na Youtube 5 listopada

Dane

  • MuzykaAndrew Lane
  • TekstWanessa Mocza
  • ProdukcjaMavooi
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaMyMusic Dystrybucja
  • Premiera05.11.2020