Artysta z rejonu: Łódź (Łódzkie)

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKeith Varon, Rafał Konieczny
  • TekstEmilia Fibich
  • ProdukcjaRafał Konieczny
  • ISRCPL96P2200091
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

EMILIA FIBICH W EMOCJONALNYM I UŚWIADAMIAJĄCYM UTWORZE “POŻEGNANIA”

Pożegnania i powroty pełne emocji i uczuć, czyli walka o miłość i to co daje nam w życiu prawdziwe szczęście.

“Pożegnania” to bardzo emocjonalny singiel Emily czyli Emilii Fibich . Poruszenie bardzo popularnego w dzisiejszych czasach problemu, może przyciągnąć dużą liczbę słuchaczy, którzy w dobie social mediów, zwykle szukają porad w internecie oraz muzyce. Poprzedni utwór Artystki przez 8 tygodni królował na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, co tylko świadczy o świetnej i wysokiej jakości twórczości jaką prezentuje.

Nowa piosenka Emilii Fibich opowiada o popularnym problemie większości dzisiejszych związków, czyli braku odpowiedniej komunikacji. Toksyczna relacja, nieporozumienia, pożegnania i powroty oraz towarzyszące im głębokie uczucia, a także miłość, która jest ponad wszystkim, to główne kwestie, które są poruszane przez Artystkę. Emilia chce przez to przekazać odbiorcy, że warto walczyć o swoje, aby uniknąć konieczności przerwania tego co kochamy i pożegnania się z dotychczasowym szczęściem.

Chciałabym przez ten utwór przekazać odbiorcy, że trzeba rozmawiać, komunikować się, wyjaśniać na bieżąco nieporozumienia i bezwzględnie walczyć o miłość, która jest w życiu najważniejsza.” – wyjaśnia Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach balladowego popu. Jest to zdecydowanie piosenka bardzo zmysłowa, w której z każdą sekundą czuć coraz większe emocje, a dojrzały głos Emilii jeszcze bardziej je uwydatnia i nadaje im ogromnej autentyczności. 

W teledysku do piosenki królują nocne kadry z przebitkami scen znad molo przy jeziorze. Odzwierciedla to pewne zestawienie powagi i cierpienia z wolnością. Z jednej strony, podczas nocnych kadrów uwydatniają się te złe emocje. Z drugiej zaś widzimy pewnego rodzaju ulgę. Podobnie jak sam singiel, teledysk jest rollercoasterem emocji, które towarzyszą każdemu z nas podczas trudnych sytuacji.

Emilia Fibich to 15 letnia wokalistka i laureatka wielu konkursów i festiwali piosenki na szczeblu zarówno ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Swój wokal szlifowała pod okiem autorytetów takich jak: Jacek Malanowski, Tacjana Wojtkowska, czy Olga Fidrysiak-Myszkowska. Na swoim koncie ma już swój debiutancki singiel “Najlepszy czas”, którego nagranie umożliwiło jej zajęcie pierwszego miejsca na obozie wokalnym VOICE CAMP. Artystka na swoim koncie ma również występ w programie śniadaniowym “Budzi się ludzi” emitowanym przez stację TVP Łódź, gdzie udzieliła wywiadu oraz zaśpiewała cover “Someone You Loved”. W wolnych chwilach Emilia zajmuje się również projektowaniem domów i wnętrz, a także uwielbia oglądać horrory.

Social media Emilii:

  • Instagram: e.fibich
  • Facebook: Emilia Fibich