Artysta z rejonu: Pomorskie / Gdańsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaDominika Kwiatkowska, Bartosz Zielony
  • TekstDominika Kwiatkowska, Bartosz Zielony
  • ISRCPL96P2200020
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska / InGrooves

Informacje o tym singlu

Kontynuacja hitu “Loki” , który miał premierę w ponad 40 stacjach radiowych. Produkcja Tabba, współczesny, radiowy pop. Singiel na premierę zagrało ponad 12 stacji radiowych – dziękujemy!

Ten singiel znalazł się też na profilu Tabba na Spotify (ponad 250k słuchaczy w miesiącu)

Współczesny i bardzo na czasie, radiowy pop. Bardzo polecamy do grania i zapraszamy do premiery radiowej, 24 czerwca!

DOMINIKA KWIATKOWSKA Z TABBEM POWRACAJĄ Z SINGLEM "TY"

To kontynuacja współczesno-popowego hitu "Loki"

Dominika Kwiatkowska powraca z nowym singlem “Ty”, przy którym ponownie podjęła współpracę z Tabbem. Artystka już od dnia premiery uzyskała wsparcie kilkunastu stacji radiowych, a także portali streamingowych, w tym Spotify. Artystka konsekwentnie prezentuje się we współczesnym, świetnie wyprodukowanym popie w tematyce około związkowej. Poznajcie nowego kandydata na przebój tego lata – Ty!

„Ty” jest zakończeniem historii miłosnej , która rozpoczęła się w piosence „Loki” . Utwór ten to swoiste rozliczenie się z toksycznym związkiem, ciągłymi powrotami i kolejnymi szansami. Autorka chce w ten sposób pokazać, że czasami trzeba podejmować trudne decyzje i kierować się swoim dobrem. Piosenka jest opisem emocjonalnej walki pomiędzy partnerami ale także walki wewnętrznej z samym sobą. 

“Każdy z nas miał w życiu  sytuacje w której wiedział jaka musi podjąć decyzje lecz mimo wszystko odwlekał to i bronił się przed tym, łudził się że wszystko będzie dobrze.” – mówi o swoim singlu Artystka.

Choreografia w teledysku symbolizuje właśnie tę walkę i przedstawia wizje ostatniego dnia w którym autorka podejmuje właśnie taka trudna decyzje. Profesjonalnie nagrane i zmontowane video stanowi w tym wypadku istotną wartość dodaną do piosenki Dominiki.

Dominika Kwiatkowska od dłuższego czasu świadomie i konsekwentnie dąży do sukcesu jako wokalistka, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen: m.in. Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN, a także w trakcie trasy koncertowej radia RMF MAXXX i koncertów z innymi Artystami – np. Izabelą Trojanowską. Wystąpiła też jako Uczestnik polsatowskiego talent-show Śpiewajmy razem. All together now”, czego zwieńczeniem jest ten singiel – to właśnie tam poznała się z Tabbem. Jesienią przygotowała z nim wspólny singiel “Potwór”, a nastepnie “Loki”, który osiągnął sukces radiowy – zagrało go ponad 40 stacji radiowych! Teraz przyszła pora na kolejny owoc ich współpracy. Wydawcą wszystkich trzech singli jest wytwórnia ID Records, która pełni rolę wydawcy w dystrybucji Universal Music Polska przez platformę InGrooves.

Artystka na co dzień jest perfekcjonistką, kocha sport, góry oraz cechuje ją optymistyczne podejście do życia, którą…tylko czasami dopadają Potwory, którym Artystka poświęciła swój pierwszy singiel. Wierzy w talizmany – hoduje w kieszeni różową świnkę – Zygmunta, z którą nigdy się nie rozstaje. Kocha życie, kocha ludzi – na co dzień prowadzi zajęcia fitness na trampolinach i zumbę.

Social media Artysty:

  • instagram: dominika_kwiatkowska
  • facebook:  DOMINIKA KWIATKOWSKA