Artysta z rejonu: Żywiec / Śląskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMegi H, Michael Jay
  • TekstMegi H
  • ProdukcjaDEL8
  • Premiera17.08.2023
  • ISRCPL96P2300061
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

“Lost in Life” od Megi H w polskiej wersji!

Melodyjny i uczuciowy pop, który trafi w gusta miłośników spokojnych klimatów.

Megi H swój najnowszy singiel stworzyła na podstawie własnych życiowych doświadczeń. Jak sama twierdzi, pragnie, by jej utwory dawały ludziom nadzieję, podnosiły na duchu i sprawiały, że ludzie będą myśleć pozytywnie zamiast negatywnie. “Zagubieni w życiu” to polska wersja wcześniej wydanego już przez Artystkę singla “Lost in Life” w klimatach harmonijnego i uczuciowego popu.

Każdy z nas ma wyobraźnię – wyobraźnię, która może nas doprowadzić do punktu, w którym myślimy, że przegraliśmy. Ale to nie jest prawdą. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia może spotkać osobę, która poda mu pomocną dłoń i pomoże zrealizować marzenia. O tym właśnie jest mój najnowszy singiel “Lost in Life” a po polsku “Zagubieni w życiu” – dodaje Megi.

Megi H to Artystka, która może być znana szerszej publiczności z audycji w takich stacjach jak Radio Radom (“Polska bez przerwy”), Radio Praga (“Fonoteka Polska”), czy Radio Dla Ciebie (“Bez Limitu”). Powstały o niej również artykuły, m.in. na portalach Wasza Scena Muzyczna, Cantaramusic, ArtMundus, M MAG czy Imperium Kobiet. Trzeci singiel wokalistki – “Waterfall of tears” dostał się na 33 playlisty Spotify.

Artystka ma w planach wydanie swojej płyty, na której znajdą się piosenki nawiązujące do jej całej twórczości. Utwory mają nawiązywać do wartości, które bardzo często zanikają, bądź gubią się w natłoku wszystkich informacji na świecie, o których ludzie bardzo często zapominają w codziennym biegu. Zdecydowanie ma to być płyta, która da ludziom nadzieję, podniesie ich na duchu i sprawi, że będą myśleć pozytywnie.

Megi H to pochodząca z Żywca artystka, która swoją przygodę z muzyką zaczęła już w najmłodszych latach, śpiewając godzinami i pisząc wiersze, co później przerodziło się w tworzenie własnych piosenek. Oprócz muzyki lubi uprawiać sport oraz podróżować. W wolnych chwilach uwielbia też oglądać filmy Marvela i Disneya. Jej wielkim marzeniem jest, aby kiedyś stworzyć singiel, który zostałby uwzględniony przy produkcji choć jednego filmu tego pokroju. Artystka nie ogranicza się jednak do marzeń związanych z muzyką, chciałaby również odbyć podróż dookoła świata.