Uzyskaj swój Talent ID i poznaj ofertę dla Ciebie! Sprawdź, czy możesz z nami pracować 🙂

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować! Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Teraz jednak my musimy zdecydować, czy chcemy pracować z Tobą. Przede wszystkim zależy to od tego czy i jak potrafisz śpiewać oraz czy masz potencjał – krótko mówiąc: czy wierzymy, że masz szansę na sukces. Nie martw się – już sam fakt, że chcesz otrzymać swój Talent ID to znak, że wierzysz w siebie, a to podstawa byśmy chcieli z Tobą pracować. Powodzenia!

Każde zgłoszenie przesłuchujemy i na każde odpowiadamy z decyzją pozytywną bądź – jeśli w Twoim wypadku jest taka możliwość – sugestią co możesz zrobić, by w przyszłości taka decyzja była w przyszłości pozytywna. Zgłoszenie analizujemy pod kątem muzycznym, a także marketingowo-promocyjnym na bazie naszego ogromnego doświadczenia w pracy w branży. Jednorazowy koszt weryfikacji przy płatności przelewem wynosi zaledwie 10 zł i w ramach tej kwoty:
– sprawdzimy Twoje predyspozycje wokalne, otrzymasz z nich gwarantowany raport i jeśli decyzja będzie pozytywna, otrzymasz swój stały Talent ID uprawniający Cię do przeglądania nieustannie aktualizowanej oferty projektu
– otrzymasz zestaw dedykowanych dla Ciebie możliwości. Ocenimy w naszej skali Twój wokal, a także predyspozycje . Oceny te będziemy aktualizować w miarę Twojego rozwoju w ramach ID Records tak, abyś mógł(a) coraz więcej (bo przecież cały czas się rozwijasz, prawda?). Oceny te będą mieć też wpływ na wycenę naszych usług. Im wyższą ocenę otrzymasz, tym mniej zapłacisz!

Odpowiedź otrzymasz w ciągu ok. 48 godzin gdyż musimy dokładnie sprawdzić Twoją kandydaturę. W chwili, gdy już współpracujemy, staramy się o odpowiedź dla Ciebie tak szybko jak to możliwe. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

Dokonaj wpłaty za Talent ID

Wybierz jak chcesz zapłacić za dostęp do Talent ID:

  • przelewem poprzez Przelewy24 (10 zł)
  • przelewem poprzez PayPal (10 zł)
  • SMSem (19 zł)
ul. Wierzbowa 35, Wysogotowo k. Poznania
POLSKA

Przedstaw nam się i udowodnij, że warto z Tobą pracować:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.