Uzyskaj swój Talent ID i poznaj ofertę dla Ciebie! Sprawdź, czy możesz z nami pracować 🙂

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować! Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Teraz jednak my musimy zdecydować, czy chcemy pracować z Tobą. Przede wszystkim zależy to od tego czy i jak potrafisz śpiewać oraz czy masz potencjał – krótko mówiąc: czy wierzymy, że masz szansę na sukces. Nie martw się – już sam fakt, że chcesz otrzymać swój Talent ID to znak, że wierzysz w siebie, a to podstawa byśmy chcieli z Tobą pracować. Powodzenia!

Każde zgłoszenie przesłuchujemy i na każde odpowiadamy z decyzją pozytywną bądź – jeśli w Twoim wypadku jest taka możliwość – sugestią co możesz zrobić, by w przyszłości taka decyzja była w przyszłości pozytywna. Zgłoszenie analizujemy pod kątem muzycznym, a także marketingowo-promocyjnym na bazie naszego ogromnego doświadczenia w pracy w branży. Jednorazowy koszt weryfikacji przy płatności przelewem wynosi zaledwie 10 zł i w ramach tej kwoty:
– sprawdzimy Twoje predyspozycje wokalne, otrzymasz z nich gwarantowany raport i jeśli decyzja będzie pozytywna, otrzymasz swój stały Talent ID uprawniający Cię do przeglądania nieustannie aktualizowanej oferty projektu
– otrzymasz zestaw dedykowanych dla Ciebie możliwości. Ocenimy w naszej skali Twój wokal, a także predyspozycje . Oceny te będziemy aktualizować w miarę Twojego rozwoju w ramach ID Records tak, abyś mógł(a) coraz więcej (bo przecież cały czas się rozwijasz, prawda?). Oceny te będą mieć też wpływ na wycenę naszych usług. Im wyższą ocenę otrzymasz, tym mniej zapłacisz!

Odpowiedź otrzymasz w ciągu ok. 48 godzin gdyż musimy dokładnie sprawdzić Twoją kandydaturę. W chwili, gdy już współpracujemy, staramy się o odpowiedź dla Ciebie tak szybko jak to możliwe. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

Dokonaj wpłaty za Talent ID

Wybierz jak chcesz zapłacić za dostęp do Talent ID:

  • przelewem poprzez Przelewy24 (10 zł)
  • przelewem poprzez PayPal (10 zł)
  • SMSem (19 zł)
ul. Wierzbowa 35, Wysogotowo k. Poznania
POLSKA

Przedstaw nam się i udowodnij, że warto z Tobą pracować:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Zgłoszenie wypełniasz jako?

Twój email (wymagane)

Numer tel. kontaktowy

Miejscowość

Wiek

Ustalmy zasady Twojego projektu singlowego:

Szczególnie chcę rozwijać się w kierunku:

Określ swoje zasięgi i ilość fanów

Docelowa grupa odbiorców:

Premiera ma się odbyć w okresie:

Wybierz wersję projektu

Wybierz model rozliczenia

Jeśli chcesz zmienić założenia wybranego pakietu (np. wybrać droższy / tańszy utwór, poziom produkcji, zasadę pozyskania repertuaru) i wiesz to już teraz - określ konkretniej poniższe opcje. W przeciwnym wypadku pozostaw te pola bez zmian.

Jaką kategorię licencji utworu wybierasz?

Jaki poziom produkcji wybierasz?

Jak mamy pozyskać dla Ciebie repertuar?

Określ w jakim klimacie chcesz tworzyć muzykę w naszym projecie:

Wybierz gatunek, w którym chcesz tworzyć muzykę:

Zaznacz tempo utworu, który ma być Twoim singlem
BalladaUmiarkowaneSzybkie

Wklej link do jednego konkretnego utworu, który mógłby być Twoim singlem

Jeśli decydujesz się na opcję pozyskania repertuaru przez nas - nie musisz tu nic wypełniać. // Masz już swój utwór? Chcesz byśmy pracowali z Tobą nad nim? Pokaż go nam, wówczas podejmiemy decyzję. Debiutantom sugerujemy, aby wybrać współpracę z nami wraz z pozyskaniem repertuaru, który daje naszym zdaniem perspektywy. Jeśli jednak tworzysz muzykę, podeślij - ocenimy czy w nią wierzymy. W zależności od poziomu zaawansowania tego, co nam udostępnisz zdecydujemy, czy jesteśmy zainteresowani aby podjąć pracę przy projekcie z Tobą z Twoją muzyką - jest to możliwe, ale musisz zaproponować nam piosenkę, która zaoferuje zbliżony potencjał do utworów, które pozyskujemy dla naszych Artystów.

Załącz nam tutaj utwór, którym chcesz byśmy się zajęli (najlepiej w mp3):

...lub wstaw link, gdzie możemy go posłuchać (lub obejrzeć):

Jaki jest poziom zaawansowania Twojego utworu?

Czy jeśli odrzucimy Twoją muzykę, nadal chcesz z nami pracować (zaproponujemy Ci wówczas utwór od nas)?
TakNie

Pokaż swoje social media, abyśmy mogli ocenić Twój potencjał promocyjny

(wypełnij pola dotyczące tylko tych social mediów, na których masz profil)

Profil na Facebooku (link do profilu prywatnego)

Profil na Instagramie (link lub nazwa)

Nazwa użytkownika na TikToku (jeśli posiadasz)

Profil na Facebooku (link do fanpage'a)

Grupa na Facebooku - fandom (link)

Nazwa kanału Youtube (link lub nazwa)

Strona Internetowa (link)

Przedstaw nam siebie

Czy brałeś(-łaś) udział w #talentobranie lub jesteś już naszym Artystą?

Skąd wiesz o naszej ofercie i ID Records?

Co sądzisz o naszej ofercie i ID Records?

Napisz nam parę słów o sobie. Kim jesteś, czym zajmujesz się na co dzień, jaką jesteś osobą, za kogo mają Cię inni. Określ swój charakter, styl, osobowość oraz jaką muzykę chciał(a)byś tworzyć i jakim artystą chciał(a)byś być.

Napisz nam parę słów o Twoim doświadczeniu. Gdzie można było o Tobie usłyszeć, przeczytać, jakie masz dokonania i sukcesy muzyczne, jaką masz wiedzę muzyczną, czy już koncertowałeś(-łaś), uczestniczysz w jakichś konkursach?

Dlaczego powinniśmy nawiązać z Tobą współpracę? Czemu to właśnie Ty jesteś osobą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę? Co jest w Tobie na tyle szczególnego, że nie możemy obok Ciebie przejść obojętnie? Czym wyróżniasz się z tłumu?

Pokaż co potrafisz - weryfikacja rzeczywistych umiejętności wokalnych oraz predyspozycji do współpracy

Udostępnij nam przynajmniej jedno nagranie + zdjęcie.

WYMAGANE: Pokaż co potrafisz. Chcemy przekonać się jak śpiewasz - naprawdę, nie tylko w studio. Weź do ręki smartfon i nagraj maksymalnie 60s video z dowolną piosenką bez zbędnych przygotowań - po prostu bądź sobą. Załaduj plik z nagraniem video - udostępnij najlepiej plik w .mp4

OPCJONALNIE: Jeśli masz nagraną jakąś piosenkę lub cover, podziel się nim. Wybierz jeden, najlepszy, który prezentuje efekt pracy z Tobą w studio po profesjonalnej obróbce bądź nagrane na dobrym sprzęcie w domu. Załaduj plik z nagraniem - najlepiej w pliku .mp3

OPCJONALNIE: Pokaż nam siebie, w najlepszym możliwym ujęciu. Postaraj się o zdjęcie prezentujące Ciebie w stylu jakim chcesz być postrzegany(a) jako Artysta - zadbaj więc o wizerunek, osobowość i stylizację. Załaduj plik ze zdjęciem - najlepiej w formacie .jpg lub .png

OPCJONALNIE: Jeśli masz już nagrany jakiś teledysk, bądź cover z video - podziel się nim z nami. Wybierz jeden, ten najlepszy. Wstaw tutaj link (np. z Youtube)

OPCJONALNIE: Jeśli chcesz, pokaż nam na video kim jesteś - zaraź swoją osobowością! Nagraj maksymalnie 60s spontaniczne video (najlepiej w .mp4) o sobie. Udowodnij, że po prostu ludzie muszą chcieć Cię poznać!

Pokaż kim jesteś

Zaznacz swoje cechy oraz co potrafisz
potrafię napisać tekstpotrafię napisać muzykę (skomponować piosenkę)potrafię nagrać wokale w studio (z realizatorem)znam zapis nutowypotrafię nagrywać video na youtube etc.potrafię dobrze prowadzić konto na instagramiepotrafię nawiązać dobry kontakt z fanami / prowadzę społeczność (np. grupę na FB)potrafię wyprodukować sobie aranż / instrumentalpotrafię dobrze tańczyćmam swojego fotografamam swojego trenera wokalnegointeresuje mnie bycie influencerempotrafię przekazywać emocjepotrafię naprawdę dobrze śpiewaćpotrafię dobrze grać (aktorsko)jestem youtuberemjestem tiktokeremjestem artystąjestem osobą atrakcyjną wizualniejestem fotogeniczny(a)

Czy masz jeszcze jakieś inne talenty oprócz śpiewania, którymi chcesz się z nami podzielić?

Jaką jesteś bardziej osobą?
Przebojowy(a)Emocjonalny(a)

Co ma dla Ciebie większe znaczenie?
MuzykaPromocja

Co jest Twoim celem w projekcie?
Zadowolić siebieZadowolić innych

Na koniec...

Chcesz byśmy do Ciebie zadzwonili, coś wyjaśnili?
NieTak

W jakich godzinach możemy do Ciebie dzwonić od pon-pt?

Jeśli chcesz coś jeszcze dopisać, lub zadać nam pytania (np. do działu FAQ na stronie - odpowiedź znajdziesz na stronie) - zrób to poniżej.