Zgłoś się do udziału w ofercie castingowej!

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować. Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby być z Tobą na bieżąco, przekazywać Ci wszelkie informacje odnośnie tego, na jakim etapie aktualnie jest Twój projekt, a w razie gdy występują takie okoliczności, pytamy z której opcji chcesz skorzystać – bywa tak np. w trakcie negocjacji praw do piosenek czy też prac produkcyjnych.

Z góry przepraszamy, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu. Jeśli zgłaszasz nagranie do udziału w castingu, odpowiedź otrzymasz tak szybko jak to możliwe, ale może trwać to nawet do 48 godzin (chyba, że zgłoszenia do danego castingu przyjmowane są w trybie PILNYM) gdyż musimy sprawdzić Twoją kandydaturę. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

ul. Wierzbowa 35, Wysogotowo k. Poznania
POLSKA

ZASADY OFERTY STANDARD I PREMIUM W FANDOMS TALENTS:

  1. W przypadku członkostwa w ofertach STANDARD, jednorazowy udział w castingach upoważnia Cię do udziału w dowolnych castingach z wyłączeniem oferty PREMIUM.
  2. Koszt udziału STANDARD (50 zł) lub PREMIUM (100 zł) musisz pokryć przed wypełnieniem poniższego formularza.
  3. W każdej chwili możesz zmienić swoją wersję członkostwa, dopłacając kwotę 50 zł do członkostwa w ofercie PREMIUM.
  4. Castingi PREMIUM są płatne dodatkowo i jednorazowo za każdym razem, gdy chcesz w nich wziąć udział. Koszt dotyczy zgłoszenia w nich jednego nagrania. W przypadku chęci zgłoszenia kilku nagrań do jednego castingu, musisz ponieść tyle razy opłatę castingową ile utworów chcesz zgłosić.
  5. Castingi STANDARD są bezpłatne, gdy należysz już do członków oferty STANDARD. Członkostwo dotyczy utworu, nie osoby. Jeśli chcesz zgłosić inne nagranie w ofercie STANDARD, musisz ponownie dokonać wpłaty.
  6. Wpłaty dokonać należy wraz z wypełnieniem poniższego formularza. Do momentu braku potwierdzenia wpłaty, Twoje zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone.
  7. W przypadku, gdy odrzucimy Twoje nagranie i uznamy, że nie spełnia naszych wymagań wokalnych, otrzymasz zwrot kwoty 20 zł (jeśli wybierzesz ofertę STANDARD) lub 70 zł (jeśli wybierzesz ofertę PREMIUM) w terminie do 14 dni od wpłaty na konto e-mail przypisane do konta paypal, z którego dokonałeś(-łaś) wpłaty.
  8. W odpowiedzi na naszą decyzję otrzymasz instrukcję co do ew. dodatkowych kroków (jeśli będą niezbędne), potwierdzenie zgłoszenia na kolejne castingi oraz naszą opinię na temat nagrania, które zgłosiłeś.
  9. W przypadku oferty STANDARD możesz liczyć jedynie na szczątkowy “feedback” od agencji nas obsługującej . W przypadku oferty PREMIUM feedback jest znacznie bogatszy i indywidualny oraz pochodzi bezpośrednio od osoby decyzyjnej danej oferty.

Na początek przedstaw nam się:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.