Zarezerwuj swoje miejsce w limitowanej ofercie grupowej i zapytaj o współpracę!

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować. Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby być z Tobą na bieżąco, przekazywać Ci wszelkie informacje odnośnie tego, na jakim etapie aktualnie jest Twój projekt, a w razie gdy występują takie okoliczności, pytamy z której opcji chcesz skorzystać – bywa tak np. w trakcie negocjacji praw do piosenek czy też prac produkcyjnych – wszystko to znajdziesz w panelu ID Records przeznaczonym dla naszych Artystów.

Z góry przepraszamy, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu, jednak postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu kilku dni gdyż musimy dokładnie sprawdzić Twoją kandydaturę. W chwili, gdy już współpracujemy, staramy się o odpowiedź dla Ciebie tak szybko jak to możliwe. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

Oferta grupowa jest limitowana .

ID Records, ul. Poznańska 19, 60-848 Poznań
POLSKA

Zgłoszenie nie jest równoznaczne ze zobowiązaniem i potwierdzeniem Uczestnictwa. To następuje z chwilą podpisania Umowy, która zostanie Tobie przesłana po wypełnieniu zgłoszenia i przyjęcia Cię do realizacji do projektu. Wcześniej, skontaktujemy się z Tobą w sprawie dokładnych ustaleń. Jeśli odrzucimy Twoją kandydaturę lub znajdziesz się w grupie rezerwowej – także poinformujemy Cię o tym.

Nie musisz wypełniać wszystkich pól, jednak im więcej ich wypełnisz, tym bardziej konkretnie będziemy znać Twoje oczekiwania i założenia do współpracy z nami oraz predyspozycje – zwiększysz tym samym szanse, że zostaniesz wybrany(a).

To formularz, który należy wypełnić jeśli zgłaszasz się na bazie rozmowy z naszym talent-scoutem, tj. bez weryfikacji wokalnej. Jeśli nie rozmawiałeś(-łaś) z naszym talent-scoutem, musisz przejść weryfikację wokalną aby móc podjąć z nami współpracę – formularz dla Ciebie znajdziesz tutaj .

Zgłoszenie do realizacji projektu indywidualnego w ramach grupowej oferty limitowanej na 2021 z ID Records:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Po kliknięciu “Wyślij zgłoszenie”, poczekaj aż wyświetli się komunikat o tym, że formularz został wysłany. Może to potrwać nawet parę minut, jeśli wysyłasz duży plik i masz wolne łącze internetowe! W przypadku problemów z wypełnieniem / wysłaniem formularza napisz do nas mail pod adres projekty@idrecords.pl .