Rozpocznij współpracę z ID Records przy promocji Ciebie i Twojej muzyki!

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować. Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby być z Tobą na bieżąco, przekazywać Ci wszelkie informacje odnośnie tego, na jakim etapie aktualnie jest Twój projekt, a w razie gdy występują takie okoliczności, pytamy z której opcji chcesz skorzystać – bywa tak np. w trakcie negocjacji praw do piosenek czy też prac produkcyjnych – wszystko to znajdziesz w panelu ID Records przeznaczonym dla naszych Artystów.

Z góry przepraszamy, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu, jednak postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu kilku dni gdyż musimy dokładnie sprawdzić Twoją kandydaturę. W chwili, gdy już współpracujemy, staramy się o odpowiedź dla Ciebie tak szybko jak to możliwe. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

ID Records, ul. Bułgarska 69/73, 60-684 Poznań
POLSKA

Zgłoszenie nie jest równoznaczne ze zobowiązaniem i potwierdzeniem Uczestnictwa. To następuje z chwilą naszej decyzji oraz podpisania umowy licencyjnej na realizację projektu z Tobą. Po przesłaniu utworu przez Ciebie zapoznamy się z nim, po czym skontaktujemy się w celu podjęcia decyzji odnośnie zakwalifikowania Cię do projektu wydawniczego lub ew. skierowania do działań przy projekcie singlowym (jeśli uznamy, że utwór trzeba poprawić lub zaproponować Ci zupełnie nowy).

Nie musisz wypełniać wszystkich pól, jednak im więcej ich wypełnisz, tym bardziej konkretnie będziemy znać Twoje oczekiwania i założenia do współpracy z nami oraz predyspozycje – zwiększysz tym samym szanse, że zostaniesz wybrany(a).

Zgłoszenie do realizacji projektu wydawniczego z ID Records:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

W przypadku problemów z wypełnieniem / wysłaniem formularza napisz do nas mail pod adres demo@idrecords.pl .