Rozpocznij współpracę z ID Records przy promocji Ciebie i Twojej muzyki!

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować. Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby być z Tobą na bieżąco, przekazywać Ci wszelkie informacje odnośnie tego, na jakim etapie aktualnie jest Twój projekt, a w razie gdy występują takie okoliczności, pytamy z której opcji chcesz skorzystać – bywa tak np. w trakcie negocjacji praw do piosenek czy też prac produkcyjnych – wszystko to znajdziesz w panelu ID Records przeznaczonym dla naszych Artystów.

Z góry przepraszamy, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu, jednak postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu kilku dni gdyż musimy dokładnie sprawdzić Twoją kandydaturę. W chwili, gdy już współpracujemy, staramy się o odpowiedź dla Ciebie tak szybko jak to możliwe. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

ID Records, ul. Poznańska 19, 60-848 Poznań
POLSKA

Zgłoszenie nie jest równoznaczne ze zobowiązaniem i potwierdzeniem Uczestnictwa. To następuje z chwilą naszej decyzji oraz podpisania umowy licencyjnej na realizację projektu z Tobą. Po przesłaniu utworu przez Ciebie zapoznamy się z nim, po czym skontaktujemy się w celu podjęcia decyzji odnośnie zakwalifikowania Cię do projektu wydawniczego lub ew. skierowania do działań przy projekcie singlowym (jeśli uznamy, że utwór trzeba poprawić lub zaproponować Ci zupełnie nowy).

Nie musisz wypełniać wszystkich pól, jednak im więcej ich wypełnisz, tym bardziej konkretnie będziemy znać Twoje oczekiwania i założenia do współpracy z nami oraz predyspozycje – zwiększysz tym samym szanse, że zostaniesz wybrany(a).

Zgłoszenie do realizacji projektu wydawniczego z ID Records:

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Zgłoszenie wypełniasz jako?

  Twój email (wymagane)

  Numer tel. kontaktowy

  Miejscowość

  Wiek

  Ustalmy zasady Twojego projektu wydawniczego:

  Szczególnie chcę rozwijać się w kierunku:

  Określ swoje zasięgi i ilość fanów

  Docelowa grupa odbiorców:

  Projekt ma się odbyć w okresie:

  Wybierz wersję projektu wydawniczego:

  Czy Twój utwór miał już premierę?
  TakNie

  Jeśli chcesz zmienić założenia wybranego pakietu (np. uzyskać więcej wyświetleń gwarantowanych na youtube, skorzystać z ofert castingowych premium etc.) i wiesz to już teraz - określ konkretniej poniższe opcje. W przeciwnym wypadku pozostaw te pola bez zmian.

  Na jaki zakres gwarantowanych widzów w ramach kampanii zasięgowej się decydujesz?

  Jakiego typu działań w social mediach oczekujesz?

  Jakiego typu działań radio/tv oczekujesz?

  Jaki typ działań castingowych / licencyjnych wybierasz?

  Wyślij nam swój utwór:

  Pokaż nam swój utwór, który chcesz zgłosić do naszego wydawnictwa. Aby podjąć pracę przy projekcie z Tobą z Twoją muzyką musimy w nią uwierzyć - musisz jednak zaproponować nam piosenkę, która zaoferuje zbliżony potencjał do utworów, które pozyskujemy dla naszych Artystów. Nie martw się - jeśli odrzucimy Twój utwór, możesz podjąć z nami współpracę przy projekcie singlowym (aktualnie realizowanym na bardzo atrakcyjnych warunkach w ramach grupowej realizacji projektów indywidualnych) - możliwości są wówczas dwie: dopracujemy Twój utwór (jeśli uznamy, że warto to zrobić) lub zaproponujemy zupełnie nowy.

  Załącz nam tutaj utwór, którym chcesz byśmy się zajęli (najlepiej w mp3):

  ...lub wstaw link, gdzie możemy go posłuchać (lub obejrzeć):

  Czy utwór został już gdzieś wydany? Jeśli tak, jaka wytwórnia?

  Kto skomponował ten utwór?

  Kto jest autorem tekstu tego utworu?

  Kto wyprodukował aranż do tego utworu?

  Kto jest odpowiedzialny za mix tego utworu?

  Kto jest odpowiedzialny za mastering tego utworu?

  Napisz kilka zdań o Twojej piosence:

  Czy jeśli odrzucimy Twoją muzykę, nadal chcesz z nami pracować (zaproponujemy Ci wówczas udział w projekcie singlowym / produkcyjnym)?
  NieTak

  Pokaż swoje social media, abyśmy mogli ocenić Twój potencjał promocyjny

  (wypełnij pola dotyczące tylko tych social mediów, na których masz profil)

  Profil na Facebooku (link do profilu prywatnego)

  Profil na Instagramie (link lub nazwa)

  Nazwa użytkownika na TikToku (jeśli posiadasz)

  Profil na Facebooku (link do fanpage'a)

  Grupa na Facebooku - fandom (link)

  Nazwa kanału Youtube (link lub nazwa)

  Strona Internetowa (link)

  Przedstaw nam siebie

  Czy brałeś(-łaś) udział w #talentobranie lub jesteś już naszym Artystą?

  Masz konto na Muzykalni.com? Podaj link do profilu lub jego nazwę:

  Skąd wiesz i co sądzisz o naszej ofercie?

  Napisz nam parę słów o sobie. Kim jesteś, czym zajmujesz się na co dzień, jaką jesteś osobą, za kogo mają Cię inni. Określ swój charakter, styl, osobowość oraz jaką muzykę chciał(a)byś tworzyć i jakim artystą chciał(a)byś być.

  Napisz nam parę słów o Twoim doświadczeniu. Gdzie można było o Tobie usłyszeć, przeczytać, jakie masz dokonania i sukcesy muzyczne, jaką masz wiedzę muzyczną, czy już koncertowałeś(-łaś), uczestniczysz w jakichś konkursach?

  Dlaczego powinniśmy nawiązać z Tobą współpracę? Czemu to właśnie Ty jesteś osobą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę? Co jest w Tobie na tyle szczególnego, że nie możemy obok Ciebie przejść obojętnie? Czym wyróżniasz się z tłumu?

  Pokaż co potrafisz - weryfikacja rzeczywistych umiejętności wokalnych oraz predyspozycji do współpracy

  Udostępnij nam przynajmniej jedno nagranie + zdjęcie.

  WYMAGANE: Pokaż co potrafisz. Chcemy przekonać się jak śpiewasz - naprawdę, nie tylko w studio. Weź do ręki smartfon i nagraj maksymalnie 60s video z dowolną piosenką bez zbędnych przygotowań - po prostu bądź sobą. Załaduj plik z nagraniem video - udostępnij najlepiej plik w .mp4

  OPCJONALNIE: Jeśli masz nagraną jakąś piosenkę lub cover, podziel się nim. Wybierz jeden, najlepszy, który prezentuje efekt pracy z Tobą w studio po profesjonalnej obróbce bądź nagrane na dobrym sprzęcie w domu. Załaduj plik z nagraniem - najlepiej w pliku .mp3

  OPCJONALNIE: Pokaż nam siebie, w najlepszym możliwym ujęciu. Postaraj się o zdjęcie prezentujące Ciebie w stylu jakim chcesz być postrzegany(a) jako Artysta - zadbaj więc o wizerunek, osobowość i stylizację. Załaduj plik ze zdjęciem - najlepiej w formacie .jpg lub .png

  OPCJONALNIE: Jeśli masz już nagrany jakiś teledysk, bądź cover z video - podziel się nim z nami. Wybierz jeden, ten najlepszy. Wstaw tutaj link (np. z Youtube)

  OPCJONALNIE: Jeśli chcesz, pokaż nam na video kim jesteś - zaraź swoją osobowością! Nagraj maksymalnie 60s spontaniczne video (najlepiej w .mp4) o sobie. Udowodnij, że po prostu ludzie muszą chcieć Cię poznać!

  Pokaż kim jesteś

  Zaznacz swoje cechy oraz co potrafisz
  potrafię napisać tekstpotrafię napisać muzykę (skomponować piosenkę)potrafię nagrać wokale w studio (z realizatorem)znam zapis nutowypotrafię nagrywać video na youtube etc.potrafię dobrze prowadzić konto na instagramiepotrafię nawiązać dobry kontakt z fanami / prowadzę społeczność (np. grupę na FB)potrafię wyprodukować sobie aranż / instrumentalpotrafię dobrze tańczyćmam swojego fotografamam swojego trenera wokalnegointeresuje mnie bycie influencerempotrafię przekazywać emocjepotrafię naprawdę dobrze śpiewaćpotrafię dobrze grać (aktorsko)jestem youtuberemjestem tiktokeremjestem artystąjestem osobą atrakcyjną wizualniejestem fotogeniczny(a)

  Czy masz jeszcze jakieś inne talenty oprócz śpiewania, którymi chcesz się z nami podzielić?

  Jaką jesteś bardziej osobą?
  Przebojowy(a)Emocjonalny(a)

  Co ma dla Ciebie większe znaczenie?
  MuzykaPromocja

  Co jest Twoim celem w projekcie?
  Zadowolić siebieZadowolić innych

  Na koniec...

  Chcesz byśmy do Ciebie zadzwonili, coś wyjaśnili?
  NieTak

  W jakich godzinach możemy do Ciebie dzwonić od pon-pt?

  Jeśli chcesz coś jeszcze dopisać, lub zadać nam pytania (np. do działu FAQ na stronie - odpowiedź znajdziesz na stronie) - zrób to poniżej.


  W przypadku problemów z wypełnieniem / wysłaniem formularza napisz do nas mail pod adres demo@idrecords.pl .