Zarezerwuj swoje miejsce w limitowanej ofercie grupowej i zapytaj o współpracę!

Cieszymy się, że chcesz z nami pracować. Decyzja, którą właśnie podejmujesz to śmiały krok w stronę osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby być z Tobą na bieżąco, przekazywać Ci wszelkie informacje odnośnie tego, na jakim etapie aktualnie jest Twój projekt, a w razie gdy występują takie okoliczności, pytamy z której opcji chcesz skorzystać – bywa tak np. w trakcie negocjacji praw do piosenek czy też prac produkcyjnych – wszystko to znajdziesz w panelu ID Records przeznaczonym dla naszych Artystów.

Z góry przepraszamy, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu, jednak postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu kilku dni gdyż musimy dokładnie sprawdzić Twoją kandydaturę. W chwili, gdy już współpracujemy, staramy się o odpowiedź dla Ciebie tak szybko jak to możliwe. Czekamy zatem na Twoją wiadomość! 🙂

Oferta grupowa jest limitowana .

ID Records, ul. Bułgarska 69/73, 60-684 Poznań
POLSKA

Zgłoszenie nie jest równoznaczne ze zobowiązaniem i potwierdzeniem Uczestnictwa. To następuje z chwilą podpisania Umowy, która zostanie Tobie przesłana po wypełnieniu zgłoszenia i przyjęcia Cię do realizacji do projektu. Wcześniej, skontaktujemy się z Tobą w sprawie dokładnych ustaleń. Jeśli odrzucimy Twoją kandydaturę lub znajdziesz się w grupie rezerwowej – także poinformujemy Cię o tym.

Nie musisz wypełniać wszystkich pól, jednak im więcej ich wypełnisz, tym bardziej konkretnie będziemy znać Twoje oczekiwania i założenia do współpracy z nami oraz predyspozycje – zwiększysz tym samym szanse, że zostaniesz wybrany(a).

Zgłoszenie do realizacji projektu indywidualnego w ramach grupowej oferty limitowanej na 2021 z ID Records:

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Zgłoszenie wypełniasz jako?

  Twój email (wymagane)

  Numer tel. kontaktowy

  Miejscowość

  Wiek

  Ustalmy zasady Twojego projektu singlowego:

  Szczególnie chcę rozwijać się w kierunku:

  Określ swoje zasięgi i ilość fanów

  Docelowa grupa odbiorców:

  Premiera ma się odbyć w okresie:

  Wybierz wersję projektu

  Wybierz model rozliczenia

  Jeśli chcesz zmienić założenia wybranego pakietu (np. wybrać droższy / tańszy utwór, poziom produkcji, zasadę pozyskania repertuaru) i wiesz to już teraz - określ konkretniej poniższe opcje. W przeciwnym wypadku pozostaw te pola bez zmian.

  Jaką kategorię licencji utworu wybierasz?

  Jaki poziom produkcji wybierasz?

  Jak mamy pozyskać dla Ciebie repertuar?

  Określ w jakim klimacie chcesz tworzyć muzykę w naszym projecie:

  Wybierz gatunek, w którym chcesz tworzyć muzykę:

  Zaznacz tempo utworu, który ma być Twoim singlem
  BalladaUmiarkowaneSzybkie

  Wklej link do jednego konkretnego utworu, który mógłby być Twoim singlem

  Jeśli decydujesz się na opcję pozyskania repertuaru przez nas - nie musisz tu nic wypełniać. // Masz już swój utwór? Chcesz byśmy pracowali z Tobą nad nim? Pokaż go nam, wówczas podejmiemy decyzję. Debiutantom sugerujemy, aby wybrać współpracę z nami wraz z pozyskaniem repertuaru, który daje naszym zdaniem perspektywy. Jeśli jednak tworzysz muzykę, podeślij - ocenimy czy w nią wierzymy. W zależności od poziomu zaawansowania tego, co nam udostępnisz zdecydujemy, czy jesteśmy zainteresowani aby podjąć pracę przy projekcie z Tobą z Twoją muzyką - jest to możliwe, ale musisz zaproponować nam piosenkę, która zaoferuje zbliżony potencjał do utworów, które pozyskujemy dla naszych Artystów.

  Załącz nam tutaj utwór, którym chcesz byśmy się zajęli (najlepiej w mp3):

  ...lub wstaw link, gdzie możemy go posłuchać (lub obejrzeć):

  Jaki jest poziom zaawansowania Twojego utworu?

  Czy jeśli odrzucimy Twoją muzykę, nadal chcesz z nami pracować (zaproponujemy Ci wówczas utwór od nas)?
  TakNie

  Pokaż swoje social media, abyśmy mogli ocenić Twój potencjał promocyjny

  (wypełnij pola dotyczące tylko tych social mediów, na których masz profil)

  Profil na Facebooku (link do profilu prywatnego)

  Profil na Instagramie (link lub nazwa)

  Nazwa użytkownika na TikToku (jeśli posiadasz)

  Profil na Facebooku (link do fanpage'a)

  Grupa na Facebooku - fandom (link)

  Nazwa kanału Youtube (link lub nazwa)

  Strona Internetowa (link)

  Przedstaw nam siebie

  Czy brałeś(-łaś) udział w #talentobranie lub jesteś już naszym Artystą?

  Masz profil w serwisie Muzykalni.com? Jeśli tak, wpisz nazwę:

  Skąd wiesz o naszej ofercie ID Records i co o niej sądzisz?

  Napisz nam parę słów o sobie. Kim jesteś, czym zajmujesz się na co dzień, jaką jesteś osobą, za kogo mają Cię inni. Określ swój charakter, styl, osobowość oraz jaką muzykę chciał(a)byś tworzyć i jakim artystą chciał(a)byś być.

  Napisz nam parę słów o Twoim doświadczeniu. Gdzie można było o Tobie usłyszeć, przeczytać, jakie masz dokonania i sukcesy muzyczne, jaką masz wiedzę muzyczną, czy już koncertowałeś(-łaś), uczestniczysz w jakichś konkursach?

  Dlaczego powinniśmy nawiązać z Tobą współpracę? Czemu to właśnie Ty jesteś osobą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę? Co jest w Tobie na tyle szczególnego, że nie możemy obok Ciebie przejść obojętnie? Czym wyróżniasz się z tłumu?

  Pokaż co potrafisz - weryfikacja rzeczywistych umiejętności wokalnych oraz predyspozycji do współpracy

  Potwierdź swoje predyspozycje do współpracy z nami.

  WYMAGANE: Pokaż co potrafisz. Chcemy przekonać się jak śpiewasz - naprawdę, nie tylko w studio. Weź do ręki smartfon i nagraj maksymalnie 60s video z dowolną piosenką bez zbędnych przygotowań - po prostu bądź sobą. Załaduj plik z nagraniem video - udostępnij najlepiej plik w .mp4

  OPCJONALNIE: Jeśli masz nagraną jakąś piosenkę lub cover, podziel się nim. Wybierz jeden, najlepszy, który prezentuje efekt pracy z Tobą w studio po profesjonalnej obróbce bądź nagrane na dobrym sprzęcie w domu. Załaduj plik z nagraniem - najlepiej w pliku .mp3

  OPCJONALNIE: Pokaż nam siebie, w najlepszym możliwym ujęciu. Postaraj się o zdjęcie prezentujące Ciebie w stylu jakim chcesz być postrzegany(a) jako Artysta - zadbaj więc o wizerunek, osobowość i stylizację. Załaduj plik ze zdjęciem - najlepiej w formacie .jpg lub .png

  OPCJONALNIE: Jeśli masz już nagrany jakiś teledysk, bądź cover z video - podziel się nim z nami. Wybierz jeden, ten najlepszy. Wstaw tutaj link (np. z Youtube)

  OPCJONALNIE: Jeśli chcesz, pokaż nam na video kim jesteś - zaraź swoją osobowością! Nagraj maksymalnie 60s spontaniczne video (najlepiej w .mp4) o sobie. Udowodnij, że po prostu ludzie muszą chcieć Cię poznać!

  Pokaż kim jesteś

  Zaznacz swoje cechy oraz co potrafisz
  potrafię napisać tekstpotrafię napisać muzykę (skomponować piosenkę)potrafię nagrać wokale w studio (z realizatorem)znam zapis nutowypotrafię nagrywać video na youtube etc.potrafię dobrze prowadzić konto na instagramiepotrafię nawiązać dobry kontakt z fanami / prowadzę społeczność (np. grupę na FB)potrafię wyprodukować sobie aranż / instrumentalpotrafię dobrze tańczyćmam swojego fotografamam swojego trenera wokalnegointeresuje mnie bycie influencerempotrafię przekazywać emocjepotrafię naprawdę dobrze śpiewaćpotrafię dobrze grać (aktorsko)jestem youtuberemjestem tiktokeremjestem artystąjestem osobą atrakcyjną wizualniejestem fotogeniczny(a)chcę brać udział w projekcie ID Records Youtube

  Czy masz jeszcze jakieś inne talenty oprócz śpiewania, którymi chcesz się z nami podzielić?

  Jaką jesteś bardziej osobą?
  Przebojowy(a)Emocjonalny(a)

  Co ma dla Ciebie większe znaczenie?
  MuzykaPromocja

  Co jest Twoim celem w projekcie?
  Zadowolić siebieZadowolić innych

  Na koniec...

  Chcesz byśmy do Ciebie zadzwonili, coś wyjaśnili?
  NieTak

  W jakich godzinach możemy do Ciebie dzwonić od pon-pt?

  Jeśli chcesz coś jeszcze dopisać, lub zadać nam pytania (np. do działu FAQ na stronie - odpowiedź znajdziesz na stronie) - zrób to poniżej.


  Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie”, poczekaj aż wyświetli się komunikat o tym, że formularz został wysłany. Może to potrwać nawet parę minut, jeśli wysyłasz duży plik i masz wolne łącze internetowe! W przypadku problemów z wypełnieniem / wysłaniem formularza napisz do nas mail pod adres projekty@idrecords.pl .