Artysta z rejonu: Warszawa / Mazowieckie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMagdalena Lasota, Bartosz Zielony
  • TekstMagdalena Lasota, Bartosz Zielony
  • ISRCPL96P2200062
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

MAGDALENA LASOTA POWRACA W BARDZO ENERGICZNYM SINGLU “AWANTURA”

Współczesne dylematy i mainstreamowa produkcja na wysokim poziomie z potencjałem na ogromny hit!

Magdalena Lasota może być znana szerszej publiczności przede wszystkim z programów The Voice of Poland oraz Twoje 5 minut w RMF FM. Teraz powraca ze swoim kolejnym singlem, który opowiadając o dylematach współczesnych kobiet idealnie wpasowuje się w dzisiejsze gusta słuchaczy. Wysoka jakość najnowszego utworu może znacznie powiększyć jej sukces, który odniosła również przy poprzednich singlach, zdobywając poparcie wielu stacji streamingowych. Z pewnością jest to numer z potencjałem na ogromny hit, a mainstreamowe brzmienia mogą przyciągnąć ogromną ilość nowych fanów.

Nowa piosenka Magdaleny Lasoty opowiada o moralnej rozterce współczesnej kobiety. Żyjąca w dobie Tindera, błyskawicznych randek i przelotnych znajomości, przeżywa ona dylemat w momencie, gdy na jej drodze pojawia się mężczyzna, dla którego pragnie stać się kimś więcej, niż tylko „dziewczynką na jeden raz”. Wszystkie rozterki poruszone w piosence powodują tytułową Awanturę. Ma to pozytywny wydźwięk, mający dodać otuchy odbiorcom.

Poprzez ten singiel chcę przekazać ludziom, że bałagan w głowie jest czymś naturalnym. Każdy z nas miewa czasem sprzeczne myśli, które ciężko pogodzić. Nie ma sensu z tym walczyć. Warto to po prostu zaakceptować i pogodzić się z faktem, że czasem w głowie panuje awantura. Wtedy najczęściej rozwiązanie przychodzi samo.” – dodaje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach radiowego, energicznego popu, a nowoczesna produkcja nadaje mu bardzo wysoką jakość. Taki rodzaj muzyki nadaje piosence mocno mainstreamowego charakteru, co w połączeniu z szeroką grupą odbiorców może dać naprawdę niesamowite wyniki. Szybkie tempo w utworze pozwala słuchaczowi na uwolnienie swojej energii i oddanie się emocjom. Nie podlega więc dyskusji, że są to idealne brzmienia do potańczenia i szaleństwa.

Teledysk do piosenki powstał w zupełnie innym klimacie niż klipy do poprzednich utworów Magdy. Tym razem Artystka od początku do końca sama jest bohaterką wideo. Lekko zmysłowy charakter klipu w połączeniu z bardzo energiczną i dynamiczną muzyką jest mistrzowskim zwieńczeniem komunikatu, jaki chce przekazać Magda.

Magdalena ma w swoich planach wydanie debiutanckiej płyty, która ukaże się już niebawem. Dzięki barwie głosu, która pozwala Artystce na tworzenie muzyki w wielu stylistykach, album będzie bardzo różnorodny. Magda zapowiada, że utwory, które pojawią się na krążku powstawały przez długi czas, na różnych etapach jej życia, dlatego całokształt tworzy z pozoru artystyczny nieład. Jednak kiedy odbiorca dokładnie się wsłucha, okaże się, że wszystko jest spójne, a ów „bałagan” pozwala odnaleźć, to czego na daną chwilę potrzebujemy od muzyki. 

Magdalena Lasota jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która swój wokal szkoliła pod okiem największych autorytetów, takich jak Elżbieta Zapendowska, czy Kuba Badach. Magda dodatkowo rozwijała swój kunszt muzyczny na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Artystka na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie koncertuje zarówno ze swoim autorskim repertuarem, jak i popularną muzyką rozrywkową. Jest też nauczycielką śpiewu i emisji głosu oraz należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Wokalnych, więc muzyka zajmuje bardzo ważne miejsce również w jej prywatnym życiu. Pasjonuje się też turystyką, a jej marzeniem jest odbyć podróż dookoła świata.

Social media Magdaleny:

  • Instagram: magdalenalasotamusic
  • Facebook: Magdalena Lasota Music