TYDZIEŃ 48/2023

Aktualizacja: 28.11.2023 / Pokaż info

W tym tygodniu serwisujemy 3 utwory, w tym 1 świąteczny – alternatywno-filmowy utwór duetu Ewy Novel z tegorocznych opolskich debiutów oraz popularnego Kuby Jurzyka, współczesny i elektroniczny singiel Anji Sei oraz świąteczny, świetny singiel Marcina Simińskiego przypominającego z barwy głosu nieco Mateusza Ziółkę.

Doskonale przyjęty został nowy singiel Dominiki Kwiatkowskiej, który w rewelacyjnej produkcji z Tabbem powraca – po „Kolo” w utworze „To ja?”. Gorąco zachęcamy do grania tego utworu tak przed świętami jak i po świętach. Artystka została tez doceniona przez Spotify, gdzie trafiła na playlistę New Music Friday.

Na playlisty świąteczne polecamy wysłany w ostatnich 2 tygodniach już 4 single – nową wersję przeboju „Coraz bliżej święta” w wykonaniu Natalii Pławiak i aranżacji TOM BVRN (to ten sam duet z hitu „Nie tęsknię”), Gabor w swojej piosence inspirowanej hitem „Driving home for christmas” oraz 2 debiutantki – Pepi w emocjonalnym i Arkadia radosnym autorskim utworze świątecznym.

Przypominamy też Arasa Wolfa – „Wołanie przez ciszę” , nową wersję hitu Universe oraz zespół The Vanilla Shake (w składzie Sławomir Szudrowicz z KTO TO & Kasia Wilk z jego dwiema córkami) które debiutuje u nas popowym singlem „Plan„.

Przypominamy niedawno wydane utwory! Alternatywno-popową Weronikę Borowiec, klubową alternatywę Michała Wrzosa z lekką domieszką rapu. Dobrze radzi sobie w internecie i zaczyna także radiowo Steven z klubowym numerem „NIe mogę cię zapomnieć”, radiowo spodobała się też Zoria z piosenką „Tabu” – polecamy.

HIT ALERT!

New Music Friday, nocki Eski od tego tygodnia, ponad 20 stacji radiowych w regionach już gra. Mocno polecamy, bardzo dobry singiel Dominiki z produkcją Tabba, po hitach „Kolo”, „Loki” i „Ty” 🙂

Airdate 24.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

To Ja (Prod.Tabb) Dominika Kwiatkowska

Gatunek: dorosły mainstream pop, elementy folk-pop, HIT!

To może być wielki hit Dominiki! Idealny do radia, w dodatku oficjalnie kandydat do preselekcji przyszłorocznej Eurowizji! Świetna produkcja, mocno wpadająca w ucho melodia, energiczny wokal – ten numer ma wszystko, by stać się hitem końcówki roku…i początku następnego! Bardzo polecamy! 🙂

Teledysk, info, okładka

Hit świąteczny, który znają wszyscy, jednak w tej aranżacji wnosi coś nowego i jest zdecydowanie świetną propozycją na świąteczny hit!

Airdate 01.12.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Coraz bliżej święta Natalia Pławiak x TOM BVRN

Gatunek: radiowy christmas pop, rytmiczny i nastrojowy, HIT!

Świąteczny megahit na nowo nagrany i zaaranżowany przez znany z remiksu „Nie tęsknię” duet bardzo lubianej w stacjach radiowych wokalistki Natalii Plawiak ze swietnym producentem TOM BVRN. Ten utwór znają wszyscy, a ta aranżacja jest zarówno mocno radiowa i rytmiczna jak i nastrojowa, jak barwa glosu Natalii. Mega hit do grania, ktory znają wszyscy, a w tej wersji wnosi wiele nowego – bardzo polecamy!

Teledysk, info, okładka

NIEŚWIĄTECZNE POZOSTAŁE NOWOŚCI

Airdate 01.12.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Niewidzialna Więź Ewa Novel, Kuba Jurzyk

Gatunek: alternatywa, filmowa, elementy popu i musicalu

Ewa Novel zaprezentowała się w Debiutach w Opolu w tym roku, a Kuba Jurzyk to doskonale znany szerokiej publice Artysta z projektu Accantus. Połączenie sił w postaci obu bardzo mocnych i musicalowych wokalach dało piorunujacy efekt. Polecamy, mocna kompozycja i brawurowe wykonanie!

Teledysk, info, okładka

Airdate 28.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Więcej Wrażeń Anja Sei

Gatunek: electro-pop

Nowa i ciekawa, doceniana przez Spotify electropopowa artystka – trochę alternatywy, trochę mainstreamu w nowoczesnej aranżacji. Warto posłuchać 🙂

Teledysk, info, okładka

Nowy zespół pop z regularnym wydawnictwem zaplanowanym na 2024

Airdate 22.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Plan The Vanilla Shake

Gatunek: radiowy pop

Nowocześnie wyprodukowany umiarkowany pop od nowego zespołu w naszym portfolio, w składzie m.in. Sławomir Szudrowicz (KTO TO & Kasia Wilk). Zespół ma już gotowe kolejne single, które ukażą się zimą. Warto posłuchać 🙂

Teledysk, info, okładka

Znany hit w nowej, radiowej aranżacji! 🙂

Airdate 23.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

W taką ciszę (Universe 23') Aras Wolf ft. Nikka

Gatunek: dance slap pop, rapowe zwrotki

Świetnie i nowocześnie zremiksowany przebój Universe przez Arasa Wolfa, nowego Artystę, który trafnie miksuje taneczne klimaty pop z rapem. Remiks wydany za zgodą Universe. Porywa od pierwszych taktów – polecamy do grania od 23.11!

Teledysk, info, okładka

NOWE I POLECANE HITY NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA!

Airdate 06.12.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

To już święta Marcin Simiński

Gatunek: radiowy świąteczny pop

Wspaniała piosenka świąteczna autorska z mocnym wokalem Marcina, przypominającym nieco barwę głosu Mateusza Ziółko. Świetny świąteczny utwór do grania, idealnie do radia. Premiera 6.12 🙂

Teledysk, info, okładka

Airdate 01.12.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Miliony Serc Pepi

Gatunek: nastrojowy świąteczny pop

Nastrojowa, radiowo wyprodukowana autorska piosenka świąteczna regularnie wydającej muzykę coraz lepiej rokującej Pepi. Artystka stawia na emocje, i taka jest też ta piosenka. Premiera 1.12 🙂

Teledysk, info, okładka

Airdate 06.12.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Magia świąt Arkadia

Gatunek: radosny świąteczny pop

Radosna, radiowa piosenka świąteczna z autorską melodią i tekstem artystki. Jej nieświąteczny singiel już pod koniec roku, zatem zachęcamy do zapoznania się z ciekawą i nową dobrze rokującą naszą debiutantką. Fajny numer do grania w święta 🙂 Premiera 6.12.

Teledysk, info, okładka

Airdate 01.12.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Wracam na święta Gabor

Gatunek: radiowy christmas pop, melodyjny, autorski

Autorski, zupełnie nowy i pierwszy w karierze świąteczny singiel Gabora, ktory znany jest już z wielu bardzo ciepło przyjętych radiowych utworów. Charyzmatyczny, wyrazisty, melodyjny i rytmiczny. Do singla powstaje też w zimowej scenerii kręcony klip – świetna AUTORSKA piosenka na święta – warto posłuchać!

Teledysk, info, okładka

PREMIERY OSTATNICH TYGODNI

Następca przeboju „Jutro może nie być niczego” – do grania od 17 listopada!

Airdate 17.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Powoli Weronika Borowiec

Gatunek: alternatywny pop, melancholijny

Następca „Jutro może nie być niczego”! Urzekający wokal, wspaniały tekst, nietuzikowa barwa głosu i Artystka, która udawadnia, że ma pomysł na swoją muzykę. Mocny alternatywno-popowy utwór, który ma szansę namieszać w końcówce 2024. Melancholijny, nastrojowy.

Teledysk, info, okładka

Zaplanowana premiera w RMF MAXX w paśmie dla debiutantów

Airdate 14.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Warszawska Noc Michał Wrzos

Gatunek: urban dance pop, współczesny

Współcześnie wyprodukowany i radiowo (przez Alberta Markiewicza – Tribbs, Roxie) zmiksowany singiel z elementami rapu, utrzymany w taneczno-klubowych rytmach z lekką nutą alternatywy. Ciekawostka i numer z duszą, który może zaskoczyć – warto posłuchać!

Teledysk, info, okładka

Następca „nie złamiesz mnie” (ponad 1,5 mln wyśw. na YT). Ten Artysta i producent zdecydowanie pozytywnie zaskakuje 🙂

Airdate 10.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Nie mogę Cię zapomnieć Steven

Gatunek: slap-house, dance-pop, nowoczesny, radiowy

Zdecydowanie udany autorski singiel Stevena – po spektakularnym sukcesie z remiksem „Nie złamiesz mnie” pora na pełnoprawny singiel – efekt zapowiada się doskonale, piosenka ma duże wsparcie wśród fanów na TikToku! Taneczno-klubowy numer do radia, nowoczesny slap-house.

Teledysk, info, okładka

Airdate 25.10.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Temperament Karina Opyrchał

Gatunek: disco-pop / latin-pop

Dobrze wyprodukowana piosenka w klimatach disco-popu. Taneczna, rozrywkowa, na luzie. Lekka dla ucha, dostępna dla każdego.

Teledysk, info, okładka

Podoba się w wielu stacjach!

Airdate 10.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Tabu Zoria

Gatunek: szybki, energiczny, pozytywny radiowy mainstream pop, hit!

Bardzo żywa popowa radiowa piosenka Zorii to wielka szansa Artystki na najlepszy singiel w jej karierze! Ten utwór ma wszystko, by stać się zaskakującym mocniejszym debiutem tej jesieni! Powstały z M. Pietrzakiem i Anto9 singiel porywa od pierwszych taktów. Polecamy – świetny tekst, doskonała produkcja, mocno wpadająca w ucho melodia. Znakomity numer coraz lepiej rokującej Artystki!

Teledysk, info, okładka

Airdate 08.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Kwiatki Karina Skwarczyńska

Gatunek: pop-rock, młodzieżowy

Odważny w warstwie tekstowej, energiczny w warstwie muzycznej – pop-rockowy singiel rodem z młodzieżowych filmów na Netflixie. Siła młodej Artystki, mocny wokal, wpadająca w ucho muzyka. Warto dać szansę 🙂

Teledysk, info, okładka

Airdate 27.10.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Miłość na kredyt Patrycja Woźniak

Gatunek: umiarkowany radiowy pop z elementami ballady

Mocno wpadająca w ucho melodia, klasyczna produkcja z aranżacyjnym rozmachem. Nowy singiel bardzo dobrze przyjętej Patrycji Woźniak z relaksującą barwą głosu (ostatni jej singiel to wakacyjny „Zawsze będę”).

Teledysk, info, okładka

AKTUALNIE NAJCZĘŚCIEJ GRANE

Hit minionego lata w nowej, radiowej aranżacji! Więcej mocy, więcej energii, ten sam świetny motyw i klimat.

Airdate 03.11.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Nie tęsknię (TOM BVRN Radio Remix) Natalia Pławiak

Gatunek: megahit! Radiowy mainstream pop

Nowy, radiowy remiks doskonale przyjętego singla „Nie tęsknię” naszej debiutantki tego roku – Natalii Pławiak! Więcej energii, więcej mocy, ta sama mocno wpadająca w ucho melodia. Bardzo polecamy ten popowy, radiowy singiel, wiele stacji zadeklarowało już granie tego utworu! Zapraszamy do premiery radiowej 3.11 🙂

Teledysk, info, okładka

Rośnie na Spotify, już w „nockach” w Esce, Kino Polska Muzyka, niedługo także w audycjach autorskich Jedynki i Czwórki!

Airdate 29.09.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Wiola Weronika Szymańska

Gatunek: umiarkowany, pozytywny radiowy pop, hit!

Świetnie przyjęta przez stacje radiowe i Spotify już w chwili premiery, radiowa piosenka od Weroniki Szymańskiej, która osiąga regularne sukcesy na edytorskich playlistach Spotify (ponad 2mln streamów!) i stacjach radiowych, wystąpiła podczas Debiutów KFPP Opole 2022, gdzie dostała nagrodę SAWP. Tym razem Artystka stawia na „mainstreamowy alternatywny pop”. Mocno wpadająca w ucho melodia, rytmiczna aranżacja i świetny, nietuzinkowy tekst z zapadającą w pamięć barwą głosu artystki. To zdecydowanie kandydatka na radiowy, popowy hit jesieni. Bardzo polecamy!

Teledysk, info, okładka

Następca rewelacyjnie przyjętych „Cukierków miętowych”! 🙂

Airdate 13.10.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Pajęczyna (prod. Tabb) Magdalena Lasota

Gatunek: mainstream radio pop, hit!

Nowy singiel artystki znanej z przeboju radiowego – „Cukierki miętowe”, którą do dziś gra wiele stacji! Ponownie produkcja z Tabbem, ponownie duży radiowy potencjał na przebój tym razem jesieni 🙂 Świetna produkcja, super wokal, wpadająca w ucho kompozycja. Singiel promuje debiutancką płytę Magdy, która ukaże się już w listopadzie!  Bardzo polecamy do grania!

Teledysk, info, okładka

Już w „nockach” Eski! Wyróżniony na edytorskiej playliście Dance.PL na Spotify. Następca świetnie przyjętej „Ćmy”.

Airdate 06.10.2023

Posłuchaj / pobierz singiel:

Blizny Jurka

Gatunek: taneczno-klubowy, radiowy pop

Następca świetnie przyjętej „Ćmy” już jest! Nowy singiel to znów doskonale wyprodukowany nowoczesny dance pop, stylistycznie w klimatach nowych przebojów Dody czy Darii Marx. „Ćma” w 2 miesiące po premierze gwałtownie zyskała na wsparciu radiowych, zatem bardzo polecamy jej kolejny utwór! Miks Alberta Markiewicza (Tribbs, Roxie etc.) zapewnił świetnie, radiowe brzmienie. Duży potencjał na radiowy, energiczny hit, mocno polecamy!

Teledysk, info, okładka

ROKUJE NA AIRPLAY HIT!

To Ja (Prod.Tabb) Dominika Kwiatkowska

ŚWIĄTECZNY HIT ALERT!

Coraz bliżej święta Natalia Pławiak x TOM BVRN

DO GRANIA W ŚWIĘTA

Coraz bliżej święta Natalia Pławiak x TOM BVRN
Wracam na święta Gabor
To już święta Marcin Simiński
Magia świąt Arkadia

CORAZ CZĘŚCIEJ GRANE

Nie tęsknię (TOM BVRN Radio Remix) Natalia Pławiak

POTRZEBUJĄ UWAGI

Niewidzialna Więź Ewa Novel, Kuba Jurzyk
Więcej Wrażeń Anja Sei
Plan The Vanilla Shake
Powoli Weronika Borowiec
Nie mogę Cię zapomnieć Steven
W taką ciszę (Universe 23') Aras Wolf ft. Nikka

TOP POBRAŃ (OSTATNIE 30 DNI)

To Ja (Prod.Tabb) Dominika Kwiatkowska
Coraz bliżej święta Natalia Pławiak x TOM BVRN
Powoli Weronika Borowiec
Wracam na święta Gabor

NASZE HITY

To Ja (Prod.Tabb) Dominika Kwiatkowska
Coraz bliżej święta Natalia Pławiak x TOM BVRN
Wiola Weronika Szymańska
Nie tęsknię (TOM BVRN Radio Remix) Natalia Pławiak
Pajęczyna (prod. Tabb) Magdalena Lasota
Czuję miętę Gabor
Cukierki Miętowe (prod. Tabb) Magdalena Lasota
Jutro Może Nie Być Niczego Weronika Borowiec

Nadchodzące single (plan wydawniczy)

 • Ewa Novel & Kuba Jurzyk 30.11
 • AVEIRA - Sztorm 01.12
 • Natalia Pławiak x TOM BVRN - Coraz bliżej święta 01.12
 • Gabor - Wracam na święta 01.12
 • Marcin Simiński - To już święta 06.12
 • Kamila Krawczyk (świątecznie) 06.12
 • Julka Urbańska `{`Top Model`}` - Ostatni Taniec 08.12
 • Weronika Szymańska - London 08.12
 • Arkadia - Verbum 27.12
 • Natalia Pławiak prod. Tabb NEW 12.01
 • LOrd ft Elle Vee - Tell Me 02.02

Wszystkie single (2023)