Artysta z rejonu: Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaOliwia Socha, Miłosz Fergiński, Konrad Jażdzyk
  • TekstOliwia Socha
  • ProdukcjaKOFEINA
  • Mix / MasterKOFEINA
  • Premiera31.05.2024
  • ISRCPL96P2400046
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Oliwia Socha prezentuje swój najnowszy singiel, który porywa już od pierwszych sekund!

Ambitnie zaskakujący pop z odrobiną brzmień w klimacie R&B. To wszystko w połączeniu z genialną barwą głosu młodej Artystki.

„Burzysz mi plan” to opowieść, w której bohater rozlicza się z przeszłością, wyrzuca z siebie trudne, może też niedopowiedziane słowa. Cała ta historia kończy się refleksją i uwolnieniem, bo jak sam tekst mówi „minął czas, w którym Ty – burzysz mi plan”.

Poprzez ten singiel chcę pokazać, że pomimo trudnej sytuacji, w jakiej wiele osób może się znajdować, zawsze jest wyjście. Czasami jednak potrzeba na to trochę czasu i przestrzeni, która pomoże nam spojrzeć na daną sytuację z dystansem – dodaje Oliwia.

Uczestniczka programu “Voice of Poland 10” oraz finalistka programu muzycznego “Szansa na Sukces”. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już w najmłodszych latach. W wieku 9 lat została wysłana przez szkołę na regionalny konkurs piosenki dziecięcej i zajęła tam pierwsze miejsce. Od tamtej pory Oliwia regularnie jeździła na konkursy, zdobywając liczne nagrody, jednak muzyka jeszcze wtedy towarzyszyła jej jako hobby. Głównie zajmowała się wyczynowym uprawianiem sportu. Kiedy wzięła udział w programie muzycznym VOP, doszła do wniosku, że czas zawalczyć o kolejne marzenie i poświęcić się muzyce. Od kilku lat uczęszcza na regularne lekcje śpiewu, pisze własne utwory, rozwija się muzycznie i artystycznie. W przyszłości ma nadzieję na pokazanie swojego talentu przed publicznością na koncertach. Wokalistce marzy się móc trafiać swoją muzyką do ludzkich serc i złapać grono swoich odbiorców. Oliwia planuje również regularne wydawnictwo, jest ambitna, zdolna i głodna udanego debiutu.

Poza muzyką jej ogromną pasją, towarzyszącą Oliwii przez całe życie jest badminton. Ma na swoim koncie kilka tytułów Mistrzyni Polski, treningi w Kadrze Narodowej, udział w imprezach rangi europejskiej oraz światowej, granie w lidze Niemieckiej, Czeskiej, Francuskiej oraz Polskiej. Zbieg pewnych zdarzeń – kontuzja, ale też chęć rozwoju w muzyce – zmusiły ją do ograniczenia zawodowego trenowania, do traktowania badmintona jako pasji oraz uczenia dzieci i dorosłych jako trener badmintona. Poza tym kocha podróże, góry, zwierzęta i pozytywną energię!

Śpiew towarzyszy Oliwii od dziecka. Od niedawna pisze swoje teksty, układa do nich melodie i nagrywa w studio. Z pewnością Artystka nie zwalnia tempa – uczy się również grać na gitarze oraz pianinie.