Artysta z rejonu: Wrocław

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBen Naftall, Jon Nettlesbey, Julien Nairolf, Melanie Thornton, Mitchell Lennox, Rich Airis, Scott Kemper, Terry Coffey
  • TekstJoanna Senieka, Ewelina Kordy
  • ProdukcjaTOM BVRN
  • Mix / MasterTOM BVRN
  • Premiera01.12.2023
  • ISRCPL96P2300083
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Natalia Pławiak zaskakuje po raz kolejny – tym razem w świątecznej odsłonie!

Emocjonalna i rytmiczna wersja znanego hitu, który został zremiksowany przez TOMA BVRN.

Nowa aranżacja świątecznego hitu “Coraz bliżej święta” bardzo lubianej w stacjach radiowych wokalistki Natalii Pławiak, ze świetnym producentem TOM BVRN. Mocno radiowa, rytmiczna i nastrojowa, zupełnie jak barwa głosu Artystki.

Warto zatrzymać się i skupić na bliskich wokół nas. W grudniu otacza nas niezwykła magia, która sprawia, że każdy moment staje się magiczny. Jedyny taki najlepszy czas w roku, gdy jesteśmy wszyscy razem. Najnowszy, świąteczny singiel Natalii Pławiak to cover znanego utworu, bez którego z pewnością wielu nie wyobraża sobie świąt.

Często jeden uśmiech czy drobny gest znaczy więcej niż cokolwiek innego – dodaje Natalia.

Natalia Pławiak śpiewa, gra na gitarze i ukulele, a przy tym jest samoukiem. Od kilku lat występuje na różnych wrocławskich wydarzeniach, najczęściej przy akompaniamencie gitary. Jest bardzo aktywna w social mediach – prowadzi TikToka, Instagrama, Facebooka i kanał na YouTubie. Muzykę stawia na pierwszym miejscu, a wydanie singla “San Francisco” było jej marzeniem. Nie zamierza jednak na tym poprzestać i planuje dalszy rozwój swojej muzycznej kariery. Singiel stworzyła we współpracy ze znanym producentem muzycznym Tabbem i jak sama twierdzi, udało im się znaleźć wspólny język w muzyce. Oboje czują muzykę w podobny sposób.

Artystka jest także laureatką konkursu ”Pokaż na co Cię stać” radia VOX FM, a jej nagranie konkursowe ,,Chciałem być’’ miało ok. 930 000 wyświetleń. W ostatnich latach dwukrotnie została wybrana przez radio RMF FM do konkursu “Twoje 5 minut”, za pierwszym razem docierając do finału. Po udziale w konkursie radia RMF FM nagrała cover wraz z jednym ze zwycięzców, Wojtkiem Jackowiec, a ich współpraca trwa do tej pory. 

Poza muzyką jej życie wypełniają także podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać różne tradycje. Zawodowo Natalia zajmuje się prawem i finansami.