Artysta z rejonu: Trójmiasto

Okładka i info

Dane

  • MuzykaJohn Horizon, Dominika Kwiatkowska
  • TekstJohn Horizon, Dominika Kwiatkowska
  • ProdukcjaJohn Horizon, Tabb
  • Premiera20.10.2023
  • ISRCPL96P2300072
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Dominika Kwiatkowska w projekcie alter-ego: poznajcie NIQE!

Energiczne brzmienia w popowym i żywym klimacie, zmiksowane przez Tabba.

NIQA to anglojęzyczny projekt alter-ego bardzo dobrze przyjmowanej w stacjach radiowych Dominiki Kwiatkowskiej. Jej najnowszy singiel “Lala” jest lekkim, niezobowiązującym utworem, który nie wymaga od słuchaczy doszukiwania się drugiego dna. Tekst wprost mówi o tym, że miłość jest siłą, która pomaga przezwyciężyć najciemniejszy mrok i pokonać demony, z którymi sami nie dalibyśmy sobie rady. Singiel będzie również promowany w zagranicznych stacjach radiowych.

Wokalistka poprzez utwór pragnie pokazać, że nie zamyka się na muzyczny świat i w swojej twórczości próbuje różnych form muzycznych. Muzyka nie ma granic, nie powinna nikogo ograniczać i tak samo jest w życiu oraz miłości. Powinno próbować się różnych rzeczy. Przesłanie jakie niesie ze sobą “Lala” związane jest z uczuciami – mówi o tym, że miłość i relacja dwojga ludzi często pomaga przezwyciężyć różne przeciwności losu.

“Lala” jest dla mnie muzyczną przygodą. Jest też zabawą dźwiękami, tekstem i jednocześnie własnym wizerunkiem – dodaje Artystka.

Artystka miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen, między innymi Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Wystąpiła również na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN, a także w trakcie trasy koncertowej radia RMF MAXX i koncertów z innymi artystami – np. Izabelą Trojanowską. Brała także udział w polsatowskim talent-show “Śpiewajmy razem. All together now”. W przyszłości planuje wydać swoją debiutancką płytę i konsekwentnie dąży do celu, cały czas podnosząc sobie muzyczną poprzeczkę. Na swoim koncie ma już kilka popularnych utwór, takich jak “Potwór”, “Ty” czy “Loki”. Wszystkie trzy single przygotowała we współpracy z Tabbem. 

Na co dzień jest perfekcjonistką, którą cechuje optymistyczne podejście do życia. Kocha ludzi i życie, a także góry i sport – prowadzi zajęcia fitness na trampolinach oraz zumbę.