Artysta z rejonu:

Okładka i info

Dane

  • MuzykaWeronika Szymańska, Karol Szot, Krzysztof Lewicki
  • TekstWeronika Szymańska, Karol Szot, Krzysztof Lewicki
  • ProdukcjaKarol Szot, Krzysztof Lewicki
  • Mix / MasterKarol Szot, Krzysztof Lewicki
  • Premiera08.12.2023
  • ISRCPL96P2300095
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Weronika Szymańska z kolejnym, nieszablonowym singlem!

Wciągający i kojący głos w połączeniu z popowym brzmieniem.

Utwór „Nie myśl, że zapomnę” opowiada historię pozornie smutną, ale gdyby przyjrzeć się jej bliżej, dającą również pewnego rodzaju nadzieję. Nawet kiedy na horyzoncie relacji pojawiają się gorsze dni, kłótnie i złość, ważne jest, żeby umieć się porozumieć i sobie wybaczyć.

Wiem, że ten utwór nie jest o miłosnych uniesieniach ani o spijaniu sobie z dzióbków, ale mimo to, według mnie jest w nim coś przytulnego. Każda długoletnia relacja przeżywa mniejsze i większe zawirowania lub kryzysy, jednak ważne jest co następuje potem. To, że wychodzimy z tego silniejsi i jeszcze bardziej sobie bliscy dodaje Artystka.

Weronika Szymańska to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Dwukrotnie brała udział w programie The Voice Of Poland, jednak najbardziej została zapamiętana z bitwy z Krystianem Ochmanem. Doświadczenie zbierała w kilku zespołach, od roku działa jednak pod własnym nazwiskiem. Poprzedni singiel Artystki, “Pióra”, można było usłyszeć w konkursie Debiuty na zeszłorocznym Festiwalu w Opolu. Została wówczas doceniona przez SAWP (Stowarzyszenie Artystów Utworów Muzycznych i Słowno Muzycznych) i uhonorowana nagrodą Stowarzyszenia jako „Najlepszy wykonawca podczas konkursu Debiuty 59 KFPP Opole 2022”. Artystka osiąga również regularne sukcesy na edytorskich playlistach Spotify (ponad 2 mln streamów!).

Weronika dąży do wydania swojej debiutanckiej płyty, na której znajdą się jej poprzednie single. Pracuje również nad nowym materiałem. Dotychczasowe single Weroniki spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród fanów jak i w stacjach radiowych, a także w Internecie, gdzie jej utwory z łatwością trafiły na liczne edytorskie playlisty w serwisach streamingowych.

Artystka najlepiej odnajduje się w muzyce alternatywnej, pop i rock. Uwielbia także zagraniczną muzykę lat 80-tych i 90-tych oraz kolorowe, odjechane makijaże. Jej marzeniem jest zaśpiewać duet z Krzysztofem Zalewskim. Prywatnie jest żoną i mamą, a oprócz śpiewania uwielbia gotować i piec słodkości dla męża.