Artysta z rejonu: Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKaja Gniecioszek, Radosław Rasiński
  • TekstKaja Gniecioszek, Radosław Rasiński
  • ProdukcjaAlchemist Project
  • Mix / MasterAlchemist Project
  • Premiera24.05.2024
  • ISRCPL96P2400044
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Przebojowy i pełen energii – właśnie taki jest najnowszy singiel Kayomee w ponownej kolaboracji z Alchemist Project!

Każdy z nas czasem czuję się przytłoczony, nierozumiany i tak, jakby totalnie nie mógł znaleźć swojego miejsca. Piosenka ,,OMEN” to swoisty manifest i zachęta aby wyrwać się z presji narzucanej nam przez otoczenie. Utwór mówi o tym, aby nie przejmować się ramami, w które jesteśmy “wkładani” każdego dnia. Słowo omen oznacza zapowiedź czegoś dobrego bądź złego. Ciekawe co zapowiada ten utwór i co wniesie do Waszego życia?

Pierwsze kroki jako wokalistka Kayomee stawiała w scholi kościelnej gdy miała zaledwie trzy lata. Swoją pierwszą piosenkę Kaja napisała w wieku ośmiu lat, a już cztery lata później wydała swój pierwszy singiel – “Nie wymazał nas czas”. Po jego wydaniu została zaproszona do występu na żywo w telewizji śniadaniowej DDTVN. Następnie podpisała kontrakt z wytwórnią, jak sama twierdzi, przy okazji poznając fantastycznych ludzi – wtedy wydała też singiel ”Aleja Gwiazd”. Na tym etapie zaczęła się współpraca Artystki z duetem Alchemist Project. “Aleja Gwiazd” to cover kultowej polskiej piosenki Zdzisławy Sośnickiej, ale w nieco innej aranżacji: reggae. Utwór okazał się hitem i Kaja w wieku piętnastu lat wystąpiła w 59 konkursie debiutów w Opolu jako najmłodsza uczestniczka ze swoją piosenką, ”Głowa do góry”, którą specjalnie dla niej napisał Marek Dutkiewicz, a skomponował Marcin Nierubiec. Utwory Artystki “Głowa do Góry” i “Aleja Gwiazd” można było słuchać na antenie Radia Eska i RMF MAXXX. Od zeszłego roku zaszły we mnie silne zmiany i odkryłam moje alter ego, Kayomee, po czym rozpoczęłam współpracę z fenomenalnym producentem Gromeem, w wyniku czego powstał świetny kawałek „Call You Up”, którego można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. W chwili obecnej współpracuje z wytwórnią ID Records, gdzie panuje świetna atmosfera. Owocem naszej współpracy jest wydanie utworu, który stworzyłam wspólnie z Alchemist Project, fantastycznymi muzykami. W kolejce czekają już kolejne numery do wydania! – dodaje Kaja.

Na co dzień Kaja Gniecioszek uczy się w systemie nauczania domowego, ze względu na ogrom pracy związanej z tworzeniem muzyki. Poza muzyką fascynuje ją kultura Azji, głównie Japonii i Korei. Uczy się języka japońskiego i hiszpańskiego oraz doskonali angielski. Uwielbia literaturę Stephena Kinga, interesuje się psychologią, jest również fanką horrorów. Oprócz tego chodzi na siłownię i jeździ na wrotkach.