Artysta z rejonu: Poznań / wielkopolskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichał Pietrzak
  • TekstZuza Hryniuk (Zhanna)
  • ProdukcjaMichał Pietrzak, DEL8
  • Premiera07.07.2023
  • ISRCPL96P2300048
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Zhanna powraca z nowym, wakacyjnym singlem!

Współczesny pop w energicznym i tanecznym stylu.

Najnowszy singiel Zhanny to idealna propozycja na lato – jest żywiołowy, ma ciekawy tekst i świetny refren, który zdecydowanie wpada w ucho. “Playlista” to melodyjne i pozytywne wibracje w popowym stylu, z domieszką dźwięków w stylu disco.

Ten utwór jest o życiu – życie jest zmienne jak playlista, każdy dzień to inna piosenka, inny nastrój, inne przeżycia. Słuchając różnych playlist nie wiesz jaka następna piosenka cię czeka i tak samo jest z życiem, nigdy nie wiesz co się wydarzy, można sobie robić plany ale i tak mogą się one obrócić o 180 stopni w najmniej oczekiwanym momencie – dodaje Artystka.

Pierwsze kroki w świecie muzyki Zhanna stawiała już jako dziecko, zaczynając od szkolnego chóru i lekcji śpiewu. Marzenia o spełnianiu się wokalnie stały się rzeczywistością, a teksty piosenek, które tworzy artystka, są inspirowane codziennym życiem, ale też jej własną wyobraźnią. Jak sama przyznaje, muzyka jest po to, aby się nią bawić, a ona sama nie chce zamykać się na jeden gatunek. W przyszłości planuje dalszy rozwój muzyczny – chciałaby nagrać również debiutancką płytę.

Jej pierwszy singiel „Byleby z Tobą” można było usłyszeć między innymi w programie “Teleexpressu”, prowadzonym przez Marka Sierockiego. Puszczono go również w takich stacjach radiowych jak Radio Opole – gdzie pojawił się na Opolskiej Liście Polskich Przebojów, Radio Łódź, Radio Poznań, Radio Gniezno, Radio Białystok czy Wasze Radio FM – w którym wokalistka udzieliła wywiadu. Trafił również na playlisty Spotify, podobnie jak jej drugi utwór, “Toxic”, który ukazał się na playlistach edytorskich serwisu: Dance Alert oraz EQUAL Polska, a także kilku innych. Singiel Zhanny przez kilka tygodni utrzymywał się też w notowaniu TOP30PL Muzycznego Radia. O swojej artystycznej drodze i nadchodzącym singlu opowiadała w programie “Menu kulturalne” stacji TVP Szczecin.

Zuzanna Hryniuk na co dzień studiuje i pracuje, a pomiędzy pracą oraz zajęciami znajduje czas na swoją pasję, jaką jest niewątpliwie muzyka. W wolnym czasie można ją usłyszeć na żywo podczas koncertów organizowanych przez pracownię Kuźnia Piosenki CKZ w Poznaniu.