Okładka i foto

O tym singlu i Artyście

Artystka wystąpiła niedawno w TVP3 Lublin, o singlu napisał portal Eska, Netfan, WyspaFM, MuzycznaPolska, i wiele innych. Singiel zagrały też pierwsze stacje radiowe!

Klip do utworu “S.O.S.” na Youtube uzyskał już ponad 25 tysięcy wyświetleń a grono jego odbiorców wciąż się powiększa.

S.O.S. to popowo-alternatywna propozycja w mistycznym, tajemnicznym klimacie z duża porcją elektroniki oraz chwytliwym refrenem, która powstała we współpracy z amerykańską kompozytorką Olivią Brodie. Utwór charakteryzuje mocne przesłanie i tekst w formie apelu 16-letniej wokalistki i kierowany jest nie tylko do jej równieśników – tematyka jest bowiem aktualna także w dorosłym życiu.

Ta piosenka to apel do wszystkich, którzy stawiają wartości materialne ponad relacje z bliskimi. Pieniądze czy sława dają owszem chwilowe szczęście, jednak to obecność drugiego człowieka pozwala nam iść przez życie z lekkością. Niech to będzie SOS dla wszystkich, którzy planują dążyć za wszelką cenę do sławy czy też bogactwa. Niech nie zapominają o tym, że to nie sprawi, że staną się szczęśliwi. To jest jedynie dodatek, który bez fundamentu nic nie znaczy.

– tak o swojej piosence mówi Artystka.

Dodatkowe działania z Artystą

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Dane

  • MuzykaOlivia Brodie
  • TekstKasia Muszyńska
  • WydawcaID Records
  • Airdate22.09.2020