Singiel (Radio)

Wersja oryginalna (z teledysku) trwa 3:24 i zawiera długi, 3-częsciowy bridge – doskonała opcja do audycji autorskich / wywiadów. Wersja radiowa została skrócona do 2:55  i charakteryzuje się skróconym bridgem oraz końcówką dopasowaną do radiowych standardów.

Teledysk (TV)

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Okładka i foto

O tym singlu i Artyście

Wiktoria Skowron to półfinalistka drugiej edycji The Voice Kids z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Wiktoria posiada ponad 11 tys. zaangażowanych fanów na Instagramie, publikuje ciekawe insta-story oraz ma liczne grono wspierających ją Uczestników związanych z Voice Kids, a także youtuberów co wskazuje na zwiększony potencjał promocyjny.

Wiktoria Skowron to półfinalistka II edycji programu The Voice Kids z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, którą charakteryzuje piękny wokal, słowiańska uroda oraz niezwykle świadome podążanie wytyczoną przez siebie drogą. Jej debiutancki singiel “Wiesz Jak” to efekt współpracy zagranicznych i polskich producentów – m.in. Anthoniego Little, Andrew Lane’a, Mavooi oraz Adiego Owsianika. To utwór w umiarkowanym tempie łączący cechy popowego, melodyjnego brzmienia wraz z elementami wzniosłej ballady. Cechą kluczową utworu jest ujmująca melodia oraz aż 3-częściowy bridge, który doskonale oddaje złożoność tej tylko z pozoru prostej piosenki. ,,Wiesz jak” jest piosenką, która ma dawać nadzieję. Mówi o tym, że każdy ma prawo znaleźć swoją drogę do szczęścia, ponieważ my sami po prostu ,,wiemy jak”.

“Dla mnie ta piosenka jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń. Warto uwierzyć w siebie. Teraz ty zaufaj sobie i przenieś się do swojego własnego świata.”

– tak o swojej piosence mówi 15-letnia Wiktoria.

Dodatkowe działania z Artystą

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Dane

  • MuzykaAnthony Little, Andrew Lane, Greg Fria, Mary Danna
  • TekstKasia Muszyńska
  • WydawcaID Records
  • Airdate02.10.2020