Singiel znalazł się na playliście edytorskiej Spotify – “Polskie Święta”, artystka wystąpiła z nim w Dzień Dobry TVN , klip zagra m.in. 4fun.tvBardzo polecamy do grania! 🙂

Singiel (Radio)

Posłuchaj więcej naszych singli

Teledysk

Artysta z rejonu: Warszawa / mazowieckie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaDave Tough, Neil Barber
  • TekstMagdalena Lasota
  • ISRCPL-96P-21-00006
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaAgora

Informacje o tym singlu

Bardzo pozytywna, energiczna i szybka piosenka świąteczna po polsku, radiowa konstrukcja utworu

Do singla dostępny jest pozytywny, kolorowy i świąteczny teledysk.

Magdalena Lasota po fabularnym singlu “Inferno” proponuje odskocznię od szarej codzienności w postaci przebojowego singla stworzonego specjalnie z myśłą o okresie świątecznym – “Świąteczny Czas”. To niezwykle szybko wpadająca w ucho piosenka, idealna na święta, dla każdego. Posłuchajcie i zanurzcie w radosny świat Magdy, jakiej do tej pory nie słyszeliscie!

PRZESŁANIE SINGLA:

Głównym przesłaniem piosenki jest to, by oderwać się na ten świąteczny czas od codzienności. Zapomnieć na chwilę o problemach i kłopotach i spróbować odnaleźć w sobie dziecięcą radość, by móc cieszyć się tymi wspaniałymi chwilami. W dzisiejszych czasach ludzie żyją szybko. Gonią za pieniądzem, mają dużo na głowie, są zestresowani itd. Boże Narodzenie to taki czas, w którym warto trochę odpuścić i wyluzować. W przeciwnym razie albo zwariujemy albo pogubimy istotne wartości, czego możemy później żałować.

MAGDA LASOTA O SINGLU:

„Świąteczny czas” to utwór napisany pod wpływem świątecznych przygotowań. Jestem świątecznym freakiem. Uwielbiam ten okres, kiedy ludzie szykują się na Boże Narodzenie. Nie jest to dla mnie czas zadumy, czy refleksji, tylko olbrzymiej radości! Uwielbiam robić bliskim prezenty, ubierać choinkę, piec pierniki. To mnie bardzo wzrusza i przystraja w nieschodzący z twarzy uśmiech. Mam też wrażenie, że w tej przedświątecznej gorączce ludzie są inni – milsi, jest w nich więcej dobra, ciepła, empatii i serdeczności. Czy to nie magia? Ja jestem tym oczarowana i pragnę, by tak było nie tylko w święta, ale każdego dnia!

MAGDA O TELEDYSKU:

Chciałam, żeby klip do piosenki „Świąteczny czas” był kolorowy, dynamiczny i radosny – jak z bajki. Chciałam pokazać, że warto obudzić w sobie dziecko, które każdy z nas w sobie ma. To naprawdę nic złego! Wręcz przeciwnie. To wspaniałe uczucie dające dużo wolności i swobody, więc nie ma się czego wstydzić. Podczas kręcenia teledysku, świetnie się bawiłam. W ogóle nie krępowało mnie, że chodzę po ulicy śpiewając i tańcząc. Nie miałam blokady pod tytułem „co ludzie sobie pomyślą?” Mimo mrozu, atmosfera była bardzo gorąca!

O MAGDZIE:

Magdalena Lasota jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Posiada barwę głosu, który szlifowała pod okiem największych autorytetów – Elżbiety Zapendowskiej, Mietka Szcześniaka, a także Kuby Badacha.  Godna uwagi jest barwa głosu Artystki, która pozwala jej tworzyć w różnorodnych stylistykach i taka też będzie płyta “Pamiętnik”, która ukaże się na wiosnę przyszłego roku. Artystka zapowiada życiowe teksty z przekazem jednak to, w jakim sposób zdecyduje się na ich przedstawienie jest zaskakujące, także w kontekście zróżnicowania stylu muzycznego każdego z utworów – “Nie lubię szufladkowania” – określa wprost Artystka, czemu da wyraz na swojej płycie. Jesienią ukazał się jej singiel “inferno”, z początkiem nowego roku ukaże się też kolejny utwór Artystki.

Artystka na co dzień jest nauczycielką śpiewu i emisji głosu, należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Wokalnych. Pasjonuje się też turystyką, jej marzeniem jest odbyć podróż dookoła świata. Dotychczas ukazały się jej 3 single, teraz czuje się gotowa aby dostarczyć cały swój album, a pierwszym krokiem w tym kierunku jest właśnie singiel “Inferno”.

Social media Artysty:

  • instagram: magdalenalasotamusic