Artysta z rejonu: Warszawa (mazowieckie)

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMarcin Staszek, Aleksander Woźniak
  • TekstMarcin Staszek
  • ProdukcjaAleksander Woźniak
  • ISRCPL96P2300004
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

“TYLKO FINAŁ” NOWYM PRZEBOJOWYM NUMEREM MARCINA STASZKA

Bardzo melodyjny i rytmiczny singiel artysty inspirowany latami 80-tymi i 90-tymi ma zdecydowanie potencjał na radiowy hit tej zimy

Marcin Staszek to doświadczony artysta, którego publiczność może znać z takich programów jak III oraz VI edycja The Voice of Poland, czy Szansa na Sukces. Rok rozpoczyna od nowego singla, który jest utrzymany w popowym, radiowym brzmieniu. Inspiracja w numerze latami 80-tymi i 90-tymi to zapowiedź solowej płyty, którą Marcin chce utrzymać właśnie w takim klimacie.

Swój warsztat wokalny Marcin szkoli od dawna w Polsce i zagranicą. Muzyka nie odpuszcza go na krok. Widzowie jego głos mogli usłyszeć na koncertach lub w takich programach jak The Voice of Poland, czy Szansa na sukces, gdzie dostał się do finału programu, śpiewając u boku zespołu ENEJ. Marcin jest również odpowiedzialny za fragment ścieżki dźwiękowej do filmu pt. „To musi być miłość”, w którym główne role zagrali Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska. Poza muzycznie artysta pracuje jako konferansjer, prezenter, aktor dubbingowy i lektor oraz koordynuje eventy. Bardzo interesuje go praca nad sobą i praca nad rozwojem świadomości.

Singiel “Tylko finał” jest refleksją artysty nad samym sobą. Przypomina o tym, aby nigdy nie rezygnować z siebie – nawet gdy jest ciężko. Każdy trudny moment to tylko przejściowy stan.  

“Kiedyś tylko wydawało mi się, że wiem jaka jest rzeczywistość – śniłem, ale przyszedł czas, że przejrzałem na oczy i mam z tego powodu ogromną radość, ponieważ było to bardzo uwalniające. Chcę się podzielić ze słuchaczami tą radością”

Muzycznie wokalista stawia na klimaty lat 80-tych i 90-tych. Jest to rytmiczny, popowy numer z bardzo chwytliwą melodią, która z pewnością przypadnie do gustu dużej liczbie słuchaczy. Z tego powodu zdecydowanie Marcin ma szansę podbić stacje radiowe w kraju.  

Artysta zdecydowanie wyróżnia się silną wolą i konsekwencją w działaniach. Śpiewanie daje mu wolność przekazu i moc dzielenia się dobrem z innymi. 

“Prawda jest tym, co rezonuje na ludzi, więc poszukuję prawdy u siebie i chcę się tą prawdą dzielić z ludźmi. Prawda jest tożsama z wartościami ponadczasowymi, jak np. miłość. W XXI wieku więcej jest smutnego przekazu niż radosnego, dlatego myślę, że wiele osób potrzebuje takiego pozytywnego kopa. Być może taki przekaz zmieni życie niektorych osób na lepsze, będzie kamieniem milowym w ich życiu”

W planach Marcina oczywiście nie może zabraknąć debiutanckiego albumu, który artysta chce utrzymać w klimatach singla “Tylko finał”. Poza solowymi utworami na płycie znajdą się również dwa numery nagrane z wokalistką i trenerką wokalną Małgosią Szarek – „To musi być miłość” oraz „California”. 

Social media Marcina:

  • Instagram: https://www.instagram.com/marcin.staszek/
  • Facebook: https://www.facebook.com/staszekmarcin