Artysta z rejonu:

Okładka i info

Dane

  • MuzykaArkadia Cieślińska
  • TekstArkadia Cieślińska
  • ProdukcjaDEL8
  • Mix / MasterDEL8
  • Premiera05.01.2024
  • ISRCPL96P2400001
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Brawurowy wokal Arkadii w nowoczesnym klimacie!

Autorski singiel debiutującej Artystki: połączenie taneczno-klubowego stylu z alternatywą.

Utwór jest wynikiem wielomiesięcznej obserwacji otaczających piosenkarkę ludzi, a także relacji międzyludzkich. Nie tylko uczuciowych, ale również przyjacielskich czy zawodowych. Zobaczyłam wtedy jak istotną rolę w naszym życiu gra szczerość, lojalność i prawdomówność oraz posiadanie własnych zasad. Zrozumiałam też, że tak naprawdę każdego z nas trzymają jego własne „złote ręce”, czyli wszystkie chciwości i próżne pragnienia, za którymi bezsensownie gonimy, wdając się często w niepotrzebne gierki i działając tym samym na szkodę swoją i innych – dodaje Arkadia.

Arkadia to wokalistka i autorka tekstów. Absolwentka kierunku “Muzykologia” oraz “Bezpieczeństwo Narodowe” KUL. Wyróżnia się mocnym głosem o szerokiej skali i wyjątkowej barwie. Jest osobą pełną miłości do muzyki i zaangażowaną w każdy projekt, w jakim ma możliwość brać udział. Muzyka grała jej w duszy od dziecka, ale dopiero w 2020 roku jej wokalny talent ujrzał światło dzienne na szerszą skalę, gdy postanowiła opublikować na swoim kanale YouTube pierwszy cover. Laureatka nagrody “Akant Przedsiębiorczości” w kategorii “Młody Wirtuoz”. Zwyciężczyni “Debiutów Tygodnia” stacji Inne Radio. Finalistka plebiscytu „Wokalista Roku” organizowanego przez portal Wasza Scena Muzyczna. Finalistka Festiwalu „Piosenka Przekracza Bariery” w Koninie. Uczestniczka XVIII i XIX edycji Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach. Ma za sobą występy telewizyjne, a także występ na PGE Narodowym podczas Wielkiego Grania. Obecnie pracuje nad nowymi autorskimi utworami.

Swoją najbliższą przyszłość wiąże z pracą nad materiałem na debiutancką płytę. Znajdą się na niej utwory dotykające różnych tematów. Od miłości czy przyjaźni zaczynając, a kończąc na tych najbardziej mrocznych sferach. Już teraz mogę zagwarantować, że skrajnych emocji w niej na pewno nie zabraknie! – obiecuje Artystka.

Chociaż muzyka jest miłością numer jeden Arkadii i wypełnia obecnie dużą część jej dni, inne formy pracy twórczej również nie są jej obce. Coraz częściej sięga do swoich zapisków sprzed lat i chętnie w przyszłości złoży je w humorystyczną powieść.