Artysta z rejonu: Gorzów Wlkp / Lubuskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKeith Varon, Dawid Adamiec
  • TekstJulia Wiśniewska
  • ProdukcjaDEL8
  • ISRCPL96P2200079
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

“W MOICH SNACH” DEBIUTANCKIM PRZEBOJEM JULII WIŚNIEWSKIEJ

Artystka rozpoczyna swoją działalność artystyczną wyjątkowym singlem o emocjach z piękną melodią.

Julia Wiśniewska to młoda wokalistka, która ma duży potencjał na sukces, szerszej publiczności pokazała się w 3 edycji The Voice Kids. Swoją muzyczną karierę rozpoczyna singlem “W moich snach”, który jest osobistą wędrówką po wspomnieniach i emocjach. Artystka w tekście opowiada o stracie bliskiej osoby. Głęboki tekst i piękna melodia jest zapowiedzią jej kolejnych singli, które będą utrzymane w lirycznym klimacie.

Swoją duszę artystyczną Julia rozwija już od dawna. Pochodząca z Gorzowa Wielkopolskiego dziewczyna na co dzień uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego oraz  Szkoły Muzycznej. Uwielbia uczyć się języków obcych, podróżować ale przede wszystkim pisać teksty – które ma nadzieję wszyscy kiedyś usłyszą. Śpiewanie to jej pasja i motywacja do życia. Dzięki swojej muzyce artystka wyraża najskrytsze emocje oraz znajduje siłę do działania. 

“W moich snach” to debiutancki singiel Julii, dlatego jest dla niej niezwykle ważny i wyjątkowy. To bardzo osobisty numer, który łączy w sobie głęboki tekst oraz bardzo piękną energiczną melodię. Dzięki temu ma on wyjątkowy charakter – jest pełen emocji poprzez opowiedzianą historię, a jednocześnie ma bardzo ciekawe i żywe brzmienie. Z pewnością przypadnie do gustu wielu słuchaczom w Polsce. 

Cechami, które wyróżniają wokalistkę są na pewno niesamowita wrażliwość i umiejętność przekazywania emocji. W swoich utworach chce ona przede wszystkim trafiać do serc słuchaczy i wzruszać. Julia ma w planach solową płytę, na której znajdą się bardzo liryczne utwory. To właśnie w takim klimacie będą wydawane jej kolejne single. Emocji na pewno nie zabraknie! Jest to bardzo obiecująca młoda artystka, obok której twórczości nie można przejść obojętnie. 

Social media Julii: