Artysta z rejonu:

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAgata Trawczyńska, Tomasz Trawczyński
  • TekstAgata Trawczyńska, Tomasz Trawczyński
  • Produkcja---
  • Mix / Master---
  • Premiera26.01.2024
  • ISRCPL96P2400015
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Agata Trawczyńska w nowym, życiowym, popowym utworze!

“Za wszystko” to połączenie współczesnego, radiowego brzmienia z dojrzałym wokalem, głębokim tekstem i elektronicznymi dźwiękami.

Utwór “Za wszystko” to rozprawa z przeszłością. To zakończenie pewnego etapu w życiu z powodu zbyt wielu doświadczeń i zbyt wielu wypowiedzianych mocnych słów w relacji damsko-męskiej.

Doświadczenia nie zawsze układają nas do snu, nie zawsze rozpieszczają. Każdy ma też swój własny limit doświadczania tego co sprawia, że płaczemy, jesteśmy smutni, przygnębieni, często sfrustrowani, czy bezradni. Utwór był zainspirowany pewną młodą dziewczyną, która miała zupełnie inne wyobrażenia o miłości. Doświadczyła jednak zbyt wielu trudnych sytuacji, usłyszała zbyt wiele słów, aby świat, w którym się znalazła, mógł dłużej istnieć. Miała jednak w sobie na tyle dużo siły, aby zamknąć pewien trudny etap w swoim życiu.

Debiutantka przez wiele lat sięgała różnych scen muzycznych, jednak jak sama twierdzi, nigdy nie miała odwagi sięgnąć po własną twórczość. W swoją muzyczną przyszłość uwierzyła biorąc udział w programie “Szansa na sukces”. Najpierw na czterdzieste urodziny dostałam mikrofon studyjny, który kolejny rok przeleżał w szafie. On mentalnie przygotowywał mnie, że jest jeszcze coś fajnego muzycznie przede mną – dodaje Agata. W niedalekiej przyszłości planuje wydać swoją debiutancką płytę, która ma być bardzo różnorodna. Zapowiada zarówno radiowe jak i nostalgiczne utwory, a każdy kolejny będzie miał inny przekaz oraz wymiar, który przeniesie słuchacza w zupełnie inną rzeczywistość. Muzyka którą tworzy Artystka odzwierciedla jej wrażliwość, emocjonalność oraz energię – odnajduje się w takich gatunkach jak pop czy soul.

Agata Trawczyńska dwukrotnie reprezentowała Polskę podczas 30-tego oraz 31-szego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Paryżu i brała udział w wielu koncertach. Na zaproszenie Prezydenta Miasta Ełk zaśpiewała swoje dwa autorskie utwory jako gość specjalny podczas Gali wręczenia nagród Białej Lilii. Artystka to również twórczyni projektu charytatywnego “Orkiestra aniołów dla Hanii”, który dzięki wielkiemu, muzycznemu zaangażowaniu ludzi, pomógł poważnie chorej dziewczynce. W ramach akcji odbyły się trzy edycje koncertów online, w których wzięli udział także znani artyści, m.in. Magda Steczkowska, Piotr Karpienia, Kabaret Młodych Panów czy uczestnicy The Voice of Poland oraz Mam talent.

Wokalistka na co dzień pracuje jako pedagog w oddziale Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Adopcyjnego w Olsztynie. Jest tam również trenerem programu PRIDE, w ramach którego szkoli kandydatów na rodziców adopcyjnych. Prowadzi także terapię pedagogiczną z elementami muzykoterapii i uczestniczy w zajęciach wokalnych prowadzonych przez szkołę „Vocaling Sylwia Wasilewska”, a w przeszłości ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie akordeonu.