Artysta z rejonu: Opolskie / Opole

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Jay, Ingemar Aberg, Rafał Konieczny
  • TekstKasia Muszyńska
  • ISRCPL96P2200029
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Muzycznie singiel jest balladą utrzymaną w umiarkowanym tempie.

LARIX DEBIUTUJE W MOTYWUJĄCYM UTWORZE “BLIŻEJ SIEBIE”

Od marzeń do rzeczywistości!

To pierwsza piosenka LARIX, z którą wiąże się ciekawa historia zakończona happy endem! Pozytywne przedstawienie swojej historii pod kątem wiary w siebie i pogoni za marzeniami to rzeczy, którymi młoda debiutantka zachęca do wysłuchania swojego emocjonalnego i motywującego utworu! Poznajcie Artystkę, która marzyła o swojej piosence i właśnie jej marzenia stały się rzeczywistością!

W nowej, motywującej piosence Larix nawiązuje do pogoni za marzeniami, nie poddawania się i przede wszystkim wiary we własne możliwości. Poprzez słowa takie jak “łapać każdą chwilę” i “wykorzystać swój bilet życiowy” artystka chce dać motywację osobom, które jej szukają. Utwór ma emanować dobrą energią i nieść za sobą głęboki przekaz, pozwalając jednocześnie utożsamić się z tematem każdej osobie we własnym stylu. “Bliżej siebie” pozwala na chwilowe wyciszenie się i refleksję, do czego właśnie zachęca sama artystka. Muzycznie singiel jest balladą utrzymaną w umiarkowanym tempie.

Słowa kluczowe takie jak to żeby być bliżej siebie, łapać każdą chwilę i wykorzystać swój życiowy bilet są czymś w rodzaju przekazu dla tych, którzy tak jak ja mieli w swoim życiu różne momenty i nie poddawali się, szli do przodu. Są też tacy, którym życie nie rzucało kłód pod nogi – oni odnajdą tu cząstkę siebie, chociażby w słowach o poznawaniu swojego koloru duszy czy też o nie porównywaniu się z innymi” – wyjaśnia znaczenie swojej piosenki Artystka.

Teledysk kryje za sobą niesamowite przeżycia młodej LARIX, gdyż była to jej pierwsza tego typu przygoda i spełnienie marzeń, do czego właśnie nawiązuje w swojej twórczości. Poprzez pokazaną w teledysku pewność siebie, skłania odbiorcę do poczucia się wyjątkowo we własnej skórze. Artystka w swojej przyszłości bierze pod uwagę stworzenie własnej płyty, opierającej się, podobnie jak jej najnowszy utwór, na motywacji, wierze w siebie, czerpaniu radości z życia, podnoszeniu na duchu i nadziei na lepsze jutro.

Larix ma 20 lat i pochodzi z Opola. Jest to tak naprawdę początek jej kariery, jednak styczność z muzyką ma już od dawna. Wcześniej artystka nagrywała również covery oraz brała udział w przesłuchaniach do różnych wydarzeń muzycznych, należy też do Opolskiego Chóru Politechniki Opolskiej. Aby stawać się jeszcze lepszą wokalistką Larix trenuje również swój wokal na prywatnych zajęciach. Na co dzień oprócz słuchania i tworzenia muzyki czyta dużo książek, pasjonuje się tańcem oraz spędza czas z psami.

Social media Artysty:

  • instagram: larix_.music
  • tik tok: wiktoriakuszewicz
  • facebook:  Wiktoria Kuszewicz – Official