Artysta z rejonu: Łódzkie / Piotrków Trybunalski

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAleksander Łabendziński, Jerzy Perucki
  • TekstAleksander Łabendziński, Jerzy Perucki
  • ISRCPL96P2200028
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

“BABY NOW” to bunt, nostalgia i namiętność i wszystkie te wydawałoby się skrajne emocje można odczuć w jednej piosence. Singiel wpędza słuchacza w atmosferę industrialną, którą oddają ciekawe, pełne liryki wokale w zwrotkach oraz mocno skontrastowane refreny pełne energii.

NIEZWYKLE BOGATY W EMOCJE KLUBOWY SINGIEL ALEX L - “BABY NOW” JUŻ JEST!

Polsko-szwajcarski producent zaskakuje zróżnicowaniem i jakością brzmień oraz emocji zarówno w warstwie audio jak i video.

Polsko-szwajcarski producent ALEX L debiutuje na polskim rynku muzycznym z singlem “BABY NOW”. Producent stawia na jakość oraz rozmach zarówno w warstwie audio jak i teledysków. Jego muzyka jest nowoczesna, świetnie wyprodukowana i dopracowana w najmniejszych detalach, a także zapewnia zróżnicowane brzmienia. Poznajcie utalentowanego i pełnego muzycznych planów producenta, który zaczyna swoją serię premier singlem utrzymanym w nurcie EDM – BABY NOW!

“BABY NOW” to bunt, nostalgia i namiętność i wszystkie te wydawałoby się skrajne emocje można odczuć w jednej piosence. Singiel wpędza słuchacza w atmosferę industrialną, którą oddają ciekawe, pełne liryki wokale w zwrotkach oraz mocno skontrastowane refreny pełne energii. To zdecydowanie nie jest prosta piosenka EDM, a ciekawa opowieść, połączenie gatunków, a wszystko to oddane z pieczołowitością i detalami, które stanowią swoiste smaczki całej produkcji.

Video do singla stanowi pełnoprawne uzupełnienie utworu, momentami dość kontrowersyjne, ale nie wulgarne. To niewątpliwie teledysk, który pozostaje w pamięci widza i zachęca do wielokrotnego obejrzenia. Producent dodaje: “To nie jest tylko teledysk. To film. Inspirując się potężnymi autorytetami sztuki stworzyliśmy coś naprawdę niezwykłego. Jednak coś mi mówi, że to chyba nie koniec historii, którą przedstawiłem…” – uchyla rąbka tajemnicy ambitny ALEX L

W życiu pewne doświadczenia zmieniają naszą osobowość. Będąc w zupełnie innym już miejscu, patrzymy na nie z perspektywy czasu. A gdybyśmy mogli tak spotkać się twarzą w twarz ze swoim „dawnym ja”? Narracja wokalu to tęsknota za ukochanym, zwrot do dawnego „siebie”. Film stworzony jest w sekwencji retrospekcji fabuły, gdzie głównym motywem jest opowiedzenie dwóch różnych historii głównego bohatera. Wydarzenia które miały miejsce w różnym czasie – tutaj dzieją się równolegle, by na końcu połączyć się w spójną całość. Bohater – lider teamu chuliganów, przemierzając miasto dociera do miejsca o specjalnym dla niego znaczeniu – starej, opuszczonej fabryki, w której zmierzą się ze swoją przeszłością, kiedy to jeszcze był zupełnie kimś innym.” – opowiada o swojej produkcji Artysta.

ALEX L stawia na zróżnicowaną muzykę, która biorąc pod uwagę to, jak bardzo dopracowaną w  najmniejszych szczegółach jest “BABY NOW”, może wnieść wiele ciekawego do często przewidywalnych, komercyjnych elektronicznych brzmień. ALEX L nie jest Artystą poddającym się trendom, nie da się też zaszufladkować.”Uwielbiam zaskakiwać. Moi słuchacze to osoby gotowe na wszystko. W krótkim czasie mam zamiar podzielić się z nimi czymś zupełnie innym. Uwielbiam eksperymentować i sam aż nie mogę się doczekać jak zareagują.” – dodaje.

Teledysk do “BABY NOW” to złożona produkcja stanowiąca pełnoprawne uzupełnienie, które wydaje się być wręcz obowiązkowe dla tej piosenki. Video zdecydowanie wiele wyjaśnia co autor ma na myśli i choć z pozoru wydaje się być kontrowersyjne, to jednak jest w tym wszystkim drugie dno, do którego poznania ALEX L każdego widza zaprasza. Ciekawy klip do singla powstał w licznych lokalizacjach, z dużą grupą statystów i aktorów, nie zabrakło też wykorzystania ciekawych elementów, które budziły uwagę przypadkowych osób: “To była niesamowita przygoda. Ekipa – ludzie których zaprosiłem do współpracy – dobrani byli idealnie, a każdy bardzo wczuł się w swoją rolę. Ludzie z różnych środowisk, w różnym wieku, z różnych miast a nawet zza granicy. Chwile realizacji ujęć, a szczególnie te z charakteryzacją głównego bohatera w towarzystwie samochodu amerykańskiego szeryfa – zdecydowanie interesowały przypadkowych przechodniów. Część z nich nawet do nas dołączyła i pozostała z nami do końca trwania planu!. Taka produkcja to bagaż niesamowitych przeżyć i wspomnień, które zostaną z nami na zawsze.” – opowiada o swoich przeżyciach z planu klipu Artysta.

ALEX L – Aleksander Stanisław Łabendziński – polsko-szwajcarski producent muzyczny, kompozytor i multiinstrumentalista. Pasjonat fotografii i reżyserii filmowej.

Właściciel profesjonalnego studia muzycznego. Ghost producer, absolwent szkoły muzycznej, oraz wielu warsztatów, kursów i szkoleń indywidualnych. Przez ostatni, długi czas skoncentrowany na pracy nad swoim projektem – właśnie debiutuje premierą autorskiego utworu oraz nawiązał współpracę z prężnie działającą wytwórnią ID Records.

Chwile odpoczynku od produkcji muzycznej i filmowej poświęca swoim pasjom-głównie fotografii. Uwielbia pracę światłem i dbanie o każdy szczegół. ALEX L to także człowiek pełen marzeń, który czasem odpływa, by pomyśleć: “Momenty takie jak jazda konno o świcie czy wieczorne spacery z psem działają na mnie jak powerbank. Pozwalają mi przez chwilę być offline i zebrać swoje myśli.” – wyjaśnia.

Social media Artysty:

  • instagram: alexl.music
  • facebook: alexl.music