Artysta z rejonu: Szczecin

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMarcin Jurczak
  • TekstMarcin Jurczak
  • ProdukcjaMarcin Jurczak, Albert Markiewicz
  • Premiera06.10.2023
  • ISRCPL96P2300075
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Informacje o tym singlu

Jurka w kolejnym świetnym singlu, w klimatach dance pop!

Utwór stylistycznie brzmiący w klimatach przebojów Dody czy Darii Marx.

Piosenka „Blizny” opowiada o kłamstwach w miłości, które tworzą nam blizny. Te blizny są niewidoczne gołym okiem, są chowane głęboko w naszych sercach i przypominają nam o bólu, który przeżyliśmy. Chowamy je na dnie zakopując pod warstwami fałszywych uśmiechów i pozorów, mając nadzieję, że pozostaną niezauważone. Singiel utrzymany jest w nowoczesnym klimacie Pop Dance’owym z elementami Slap House’u przez co jest bardzo rytmiczny a zarazem pełen emocji i uczuć. Produkcją muzyki oraz tekstem zajął się mąż Jurki, z którym na co dzień współpracuje przy swoim projekcie muzycznym.

Jurka z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką Akademii Muzycznej i ma za sobą mnóstwo koncertów na deskach scen w wielu miastach Polski, gdzie grała supporty. Na swoim koncie ma udział w wielu muzycznych projektach m.in. śpiew w chórkach u lidera Najlepszego Przekazu w Mieście – Adamo Rudnika czy gościnne nagranie singla Dj Sofi, którego można było obejrzeć i posłuchać w telewizji 4funDance. Listopad 2022 roku to przełomowy czas w działaniach muzycznych wokalistki. Wygrała konkurs StartUp Music organizowany przez radio SuperNova, którego jurorem był Michał Wiśniewski lider grupy Ich Troje. Nagrodą w tym konkursie było nagranie piosenki i teledysku pt. „Niekochani” razem z artystą. Utwór przez klika tygodni utrzymywał się na wysokich pozycjach listy przebojów „Super13” w radiu SuperNova. Muzyka dla Jurki jest jak oddech bez którego nie może żyć.

Wokalistka w przyszłości planuje wydać płytę, na której znajdą się utwory w klimacie klubowym i pop dance’owym. Swoją płytą Jurka będzie chciała przekazać słuchaczom jak najwięcej energii i mnóstwa emocji. Obecnie jednak skupia się na pracy nad dwoma kolejnymi singlami.

Paulina Jurczak z wykształcenia jest nauczycielką muzyki, choć na co dzień nie pracuje w tym zawodzie. Pomimo tego muzyka towarzyszy Artystce każdego dnia, jest jej największym hobby od dziecka i w niej czuje się spełniona. Poza muzyką uwielbia także jazdę na łyżwach.