Artysta z rejonu: Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMilosz Fergiński, Konrad Jażdżyk, Oliwia Socha
  • TekstMilosz Fergiński, Konrad Jażdżyk, Oliwia Socha
  • ProdukcjaKOFEINA
  • Premiera06.10.2023
  • ISRCPL96P2300075
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Oliwia Socha debiutuje w świetnym i rokującym popowym kawałku!

Wpadająca w ucho melodia, regularna rytmika i struktura radiowa w połączeniu z charakterystyczną barwą głosu wokalistki.

Melodyjny rytm, charakterystyczny i dojrzały wokal oraz tekst, który szybko zapada w pamięć. Nowy singiel Oliwii Sochy to przyjemny dla ucha pop w radiowych klimatach. Utwór skłania do zatrzymania się na chwilę i spojrzenia na “tu i teraz”, bez pogoni za swoimi myślami.

Uczestniczka programu “Voice of Poland 10” oraz finalistka programu muzycznego “Szansa na Sukces”. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już w najmłodszych latach. W wieku 9 lat została wysłana przez szkołę na regionalny konkurs piosenki dziecięcej i zajęła tam pierwsze miejsce. Od tamtej pory Oliwia regularnie jeździła na konkursy, zdobywając liczne nagrody, jednak muzyka jeszcze wtedy towarzyszyła jej jako hobby. Głównie zajmowała się wyczynowym uprawianiem sportu. Kiedy wzięła udział w programie muzycznym VOP, doszła do wniosku, że czas zawalczyć o kolejne marzenie i poświęcić się muzyce. Od kilku lat uczęszcza na regularne lekcje śpiewu, pisze własne utwory, rozwija się muzycznie i artystycznie. W przyszłości ma nadzieję na pokazanie swojego talentu przed publicznością na koncertach. Wokalistce marzy się móc trafiać swoją muzyką do ludzkich serc i złapać grono swoich odbiorców. Oliwia planuje również regularne wydawnictwo, jest ambitna, zdolna i głodna udanego debiutu.

Poza muzyką jej ogromną pasją, towarzyszącą Oliwii przez całe życie jest badminton. Ma na swoim koncie kilka tytułów Mistrzyni Polski, treningi w Kadrze Narodowej, udział na imprezach rangi europejskiej oraz światowej, granie w lidze Niemieckiej, Czeskiej, Francuskiej oraz Polskiej. Zbieg pewnych zdarzeń – kontuzja, ale też chęć rozwoju w muzyce – zmusiły ją do ograniczenia zawodowego trenowania, do traktowania badmintona jako pasji oraz uczenia dzieci i dorosłych jako trener badmintona. Poza tym kocha podróże, góry, zwierzęta i pozytywną energię!

Śpiew towarzyszy Oliwii od dziecka. Od niedawna pisze swoje teksty, układa do nich melodie i nagrywa w studio. Z pewnością Artystka nie zwalnia tempa – uczy się również grać na gitarze oraz pianinie.