Artysta z rejonu: Mazowieckie / Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaPiotr Siejka
  • TekstKarolina Kościerzyńska
  • ISRCPL52H2200018
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Kontynuacja synth-popowego hitu “Bez Planu”! Singiel został zagrany ponad 500 razy w stacjach radiowych, zatem bardzo zachęcamy do wsparcia tej Artystki – “Chwilo Trwaj” to muzycznie ciąg dalszego tego numeru 🙂

ANIA BLUSH POWRACA Z TANECZNYM I PEŁNYM POZYTYWNEJ ENERGII HITEM - “CHWILO TRWAJ”

Finalistka ostatniej edycji X Factor porywa do tańca następcę hitu “Bez Planu”, który rozpromieni każdy ponury, jesienny dzień!

Ania Tacikowska dała się poznać szerszej publiczności jako finalistka ostatniej edycji X Factora. Teraz – jako Ania Blush – powraca po raz kolejny w energetycznym, bardzo optymistycznym, synth-popowym utworze inspirowanym latami osiemdziesiątymi, co sprawia, że mamy do czynienia z muzyką, którą pokochać można od pierwszych taktów. Poznajcie nowy singiel Artystki, który tak jak jego poprzednik “Bez planu”, może okazać się równie gorącym hitem i jest jego bezpośrednim następcą!

“Chwilo trwaj” to utwór, który ma pozwolić na zatrzymanie w głowie wakacyjnych wspomnień, aby mogły rozjaśnić każdy szary i ponury dzień. Bez wątpienia okres wakacyjny to dawka niesamowitych emocji i pozytywnej energii, dlaczego więc nie wykorzystać tego w mniej optymistycznym okresie, kiedy pozostaje nam oczekiwać na kolejne lato i możliwość beztroskiego szaleństwa? “Ręka w górę kto dostał prezent od losu w te wakacje! Nowi, inspirujący ludzie obok i kolejne, dobre momenty sprawiają, że wakacyjne chwile chcielibyśmy zatrzymać na dłużej.” dodaje Artystka. Ania poprzez swoją piosenkę daje nam gotowy przepis na to jak poradzić sobie w gorszych momentach, warto więc jej wysłuchać i zapamiętać ważny przekaz ujęty w dwóch słowach – “chwilo trwaj”!

Muzycznie singiel jest kontynuacją świetnie przyjętego w stacjach radiowych “Bez Planu”, który zaprezentowano ponad 500 razy i podobnie jak poprzedniczka, utwór zainspirowany jest brzmieniami lat 80’ i synth pop’u. Artystka urozmaica go jednak o nowoczesny, lubiany w dzisiejszych czasach przez wielu, pop i syntezatorowe brzmienia. Wszystkie te zabiegi nadają piosence niesamowicie energicznego rytmu, który zdecydowanie poruszy niejedną osobę do tańca i pozwoli na odrobinę szaleństwa, co oczywiście każdemu przyda się we wszystkie smutne i szare dni.

Teledysk zdecydowanie oddaje klimat piosenki. Zabawa dwóch przyjaciółek, mnóstwo słońca i zieleni, to rzeczy, które w stu procentach odzwierciedlają wakacyjny okres, który mamy zapamiętać. Te niesamowite kadry pełne zieleni zostały ujęte w ogrodzie przyjaciół Ani w Grucznie, a zabawa i uśmiechy dziewczyn są jak najbardziej szczere, gdyż do teledysku Artystka zaprosiła swoją własną przyjaciółkę. Wszystko to nadaje teledyskowi niesamowitej autentyczności, co zdecydowanie przekłada się na pozytywny odbiór przez odbiorców i ich chęć przeniesienia się w myślach do takiego miejsca pełnego radości. 

Ania Blush (czyt. blasz) ma już za sobą znaczące doświadczenia muzyczne: zajęła III miejsce podczas finału ostatniej, IV edycji X Factora szybko zdobywając w tym czasie fanów. Uwagę przyciągała odważnym repertuarem i niestandardowymi wykonaniami znanych utworów, które widzowie mogli podziwiać w programie, co zaowocowało później także wydaniem singla z wytwórnią Sony. Niedługo później Artystka zaczęła koncertować na klubowych scenach popularnych klubów w Warszawie i poza nią z duetem Glassesboys, z którym osiągnęła sukcesy muzyczne i nawiązała atrakcyjne kolaboracje z gwiazdami (duet Dj-ski znany jest m.in. ze współpracy z Snoop Dogg’iem). Po wydaniu albumu Artystka nie osiada jednak na laurach i wciąż zaskakuje nowymi pomysłami, a jednym z nich jest właśnie singiel “Chwilo trwaj”, który może okazać się naprawdę ogromnym hitem nadchodzącej pory roku!

Ania to pozytywna, energiczna, ale też wrażliwa dziewczyna – gustuje w zróżnicowanym repertuarze, czego konsekwencje można znaleźć na płycie “Esencja” przedstawiająca różne oblicza i emocje Artystki. Czuje się spełniona zawodowo i nieustannie rozwija się pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności zarówno jako asystentka prawna w międzynarodowej kancelarii prawnej jak i Artystka. Po premierze jej płyty muzyka znów zajmuje istotne miejsce w jej codziennym życiu a praca, jaką wykonuje jako “korpoludek”, pozwala jej się spełniać także artystycznie.

Social media Ani Blush:

instagram: aniablush_official

Facebook: Ania Blush