Artysta z rejonu: Ruda Śląska, Górny Śląsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichał Gabor
  • TekstMichał Gabor
  • ProdukcjaDEL8
  • Premiera15.09.2023
  • ISRCPL96P2300065
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Idealna propozycja dla miłośników klubowych dźwięków – czyli najnowszy singiel Gabora!

“Czuję miętę” to singiel, który ma nieść energię poprzez dźwięk.

“Czuję miętę” to singiel w klimacie slap house, w którym Artysta bardzo dobrze się czuje. Zależało mu na tym, by uzyskać progresywną formę w utworze, która jest odzwierciedleniem narastających emocji. Zróżnicowany wokalnie refren pokazuje, że emocje mogą być spokojne lub krzykliwe. Kulminacyjny moment to ekstaza, w której odbiorca zdaje się na swoje zmysły. Mocne brzmienie połączone z popowym wokalem jest idealnym duetem do klubu, bądź na większe sceny.

Mam dość monotonnego życia, w którym można się zatracić i zapomnieć o tym ile jesteśmy w stanie czerpać z życia. Kocham emocje i muszę ich doświadczać jak najczęściej. Kiedy mi ich brakuje – piszę, śpiewam, bądź doprowadzam do sytuacji, w której się one pojawiają. To jest chwila, kiedy jesteśmy w samym środku wydarzeń i czerpiemy z nich ile się da. Nawet nie zauważamy kiedy ten moment ucieka i pozostają nam wspomnienia. Chciałbym, żeby takie chwile trwały wiecznie i żebyśmy mogli je kosztować kawałek po kawałku. Nie ważne jest wtedy kim jesteśmy, ile mamy pieniędzy czy co nas dzieli. Wszyscy odczuwamy emocje, czy to złe czy dobre. Każdy je ma. “Czuję miętę” to właśnie tak jakby czuć te emocje. Można czuć miętę do kogoś, do czegoś, ale ważne żeby była. To nas definiuje też jako człowieka i pozwala poczuć baśniowy klimat w codziennym życiu. Kiedy myślę czego mi brakuje, mógłbym wyliczać w nieskończoność, tylko że lepiej się skupić na tym co mamy a o reszcie zapomnieć. Poczuj miętę, utoń w morzu emocji, daj się porwać, nie bądź beznamiętny/a – dodaje Gabor.

Artysta koncertuje i nagrywa od wielu lat. Tworzoną przez niego muzykę można usłyszeć w radiu i telewizji, a także w Internecie. Charakteryzują ją nowoczesne brzmienia z chwytliwymi melodiami w klimacie popu i nowoczesnego R&B z elementami rocka i hip hopu. Gabor brał udział między innymi w programie “Szansa na sukces”, w którym został wyróżniony. Wystąpił również w “Must Be the Music. Tylko muzyka” i “Dzień dobry TVN”.

Michał Gabor wydał do tej pory kilka singli i obecnie pracuje również nad swoją pierwszą autorską płytą, która będzie zawierać sporo fonograficznych nowości. Jego celem jest połączenie doskonałego brzmienia z popowymi utworami, które będą wyróżniać się domieszką jego osobistych wizji muzycznych – takich, które niekoniecznie królują na obecnym rynku. Artysta planuje także pracę nad własnym gatunkiem muzycznym. Najnowszy singiel Gabora to jeden z ważniejszych w jego karierze i jak sam twierdzi, mocno odnalazł w nim swój styl. Jednocześnie ma nadzieję na dotarcie do nowego grona słuchaczy.

w przygotowaniu