Artysta z rejonu: Opolskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaSandra Cichoń
  • TekstSandra Cichoń
  • ProdukcjaDEL8
  • Premiera01.09.2023
  • ISRCPL96P2300063
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Informacje o tym singlu

Sandra Cichoń debiutuje ze swoim pierwszym utworem!

Subtelny i nastrojowy a zarazem dynamiczny.

Informacje do publikacji:

Pierwszy singiel Sandry Cichoń to zarówno autorski tekst jak i muzyka – rytmiczna oraz przyjemna melodia w połączeniu z emocjonalnym tekstem. “Od nowa” to świetny początek piosenkarki w popowo-radiowym stylu!

“Od nowa” to singiel inspirowany nieco radiowymi przebojami Natalii Szroeder, który jest ciekawą propozycją do playlist. Kolejna nowość od Artystki ukaże się jeszcze w tym roku.

“Wszystko można zacząć od nowa” – ten cytat idealnie wpisuje się w moją kompozycję. Napisałam ją już dawno temu ale myślę, że przesłanie jest nadal aktualne. Utwór jest o relacji dwóch osób, w której dziewczyna bardziej angażuje się w związek, jednak chłopak jest niewzruszony. Dziewczyna postanawia zacząć wszystko od nowa, kolejny etap w swoim życiu – dodaje Sandra.

Artystka jest nowym głosem w wytwórni muzycznej ID Records i stawia na autorskie utwory, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej. Chociaż “Od nowa” to pierwszy singiel piosenkarki, w zanadrzu posiada jeszcze parę utworów, które niedługo planuje wydać. Ciekawa barwa głosu, świeże brzmienie, radiowe, popowe i współczesne aranżacje – taka jest muzyka Sandry Cichoń, która brała udział m.in. w castingu do Voice of Poland oraz do Musicalu w teatrze Syrena w Warszawie. Uczestniczyła w warsztatach muzycznych z Elżbietą Zapendowską, Magdą Steczkowską oraz w warsztatach taneczno-wokalnych z Musicalu “Metro”. Reprezentowała również polskie utwory muzyczne podczas konkursu “Młode Opole”, a także podczas wernisaży jarmarków i innych wydarzeń kulturalnych.

Pochodząca z województwa opolskiego Sandra na co dzień pracuje w przedszkolu i jak sama twierdzi, uwielbia swoją pracę. Dzięki niej może rozwijać kreatywność. Poza muzycznie interesuje się podróżami, rozwojem osobistym oraz malarstwem.