Artysta z rejonu: Gdynia (Pomorskie)

Okładka i info

Dane

  • MuzykaPaulina Kowalska, Marcin Piotrowski
  • TekstPaulina Kowalska
  • ProdukcjaSteven
  • ISRCPL96P2300001
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Pepi wraca do nas z kolejnym przebojem

Artystka nie daje o sobie zapomnieć i rozpoczyna rok od nowego energicznego singla.

Paulina Kowalska, czyli Pepi niedawno dała się poznać szerszej publiczności dzięki promocji swojego świątecznego singla. Artystka, którą możemy znać między innymi z programu Szansa na Sukces, nie zwalnia tempa i wraca do nas z nowym energicznym singlem. Jest to realizacja jej planu wydawniczego na 2023 rok, którym artystka ma szansę namieszać na polskiej scenie muzycznej. Utwór jest utrzymany w klimatach radiowego, nowoczesnego popu z bardzo dobrą produkcją. Dzięki temu może spodobać się dużej grupie słuchaczy.

“Do świtu” to utwór, który tak jak mówi sama artystka – opowiada o tęsknocie za latem, które kojarzy się ze spontanicznością i przyjemnością. To utwór o beztroskiej zabawie na plaży, gdzie wszyscy żyją “tu i teraz”. Przy dobrej atmosferze czas nie ma znaczenia. 

“Choć polskie lato nie zawsze rozpieszcza wysoką temperaturą i słonecznym niebem, niesie ono za sobą wiele spotkań towarzyskich i szeroko pojęte aktywności. I tak też jest w “Do świtu” – pomimo złej pogody i braku motywacji, muzyka pobudza nas do wyjścia z domu i zrobienia czegoś co poprawi nasz nastrój.

Muzycznie utwór jest to przyjazną radiowo muzyką pop. Już od pierwszych taktów wyczuwalna jest niesamowita radość, którą emanuje Artystka. Dodatkowo, kojący wokal Pepi pozwala słuchaczowi oddać się chwili i refleksji .

Pepi rozpoczyna bardzo dynamiczny okres wydawniczy. Planuje wraz z ID Records comiesięczne publikacje nowych utworów i jak przyznaje, ma wiele asów w rękawie. Chce zaskakiwać słuchaczy, jak i samą siebie. Z każdym nowym utworem artystka będzie przed nami rozwijała się i zarażała nas swoją pozytywną energią. Pewne jest to, że Paulina bardzo dobrze czuje się występując na żywo i wchodząc w interakcję z publicznością – w jej planach są koncerty w różnych częściach Polski. 

Pepi to 28 letnia energiczna i pełna pomysłów gdynianka, autorka tekstów i melodii, której całym życiem jest tworzona przez nią na co dzień muzyka. Jest charyzmatyczną i zdeterminowaną osobą, która konsekwentnie pracuje na swój sukces, realizuje swoje pomysły oraz nie boi się zmian i nowych wyzwań. Artystka przede wszystkim słucha swojej intuicji, która zaprowadziła ją właśnie tu gdzie jest. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już w najmłodszych latach. Jako dziecko nie tylko śpiewała, ale i grała w szkolnych teatrzykach, a także tańczyła w zespole cheerleaderskim, a swoją pierwszą piosenkę wymyśliła w wieku 8 lat. Z czasem działania Pepi przerodziły się w pracę, zaczęła szkolić swój warsztat wokalny i założyła zespół “Symbiosis”, z którym grała po trójmiejskich pubach i kawiarniach. W dalszych latach Paulina współtworzyła duet wokalny “Pierwsza Piosenka”, z którym występowała podczas ceremonii ślubnych. W roku 2019 zaśpiewała u boku Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej w Porcie Gdynia w cyklu kołysanek skomponowanych przez jej nauczyciela wokalnego SaVaa. Dodatkowo, brała udział w wielu konkursach wokalnych na terenie całej Polski. Na swoim koncie ma więc sporo doświadczenia w branży muzycznej, co przekłada się na profesjonalizm wyczuwalny w jej twórczości.

“Śpiewanie to forma ekspresji. To wylanie słów, których moja skromna osoba mogłaby nigdy nie wypowiedzieć na głos. Proces twórczy jest dla mnie oczyszczeniem. Pozwala na podsumowanie doświadczeń z mojego życia i porządkuje myśli, aby móc wyciągnąć wnioski i ruszyć dalej.” – mówi o swojej twórczości Artystka.

Social media Pepi:

  • Facebook: Pepi
  • Instagram: pepii_official
  • TikTok: pepii_official
  • Youtube: Pepi