Artysta z rejonu: Ruda Śląska (Śląskie)

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKonrad Jażdzyk, Miłosz Fergiński, Sandra Drążkowska
  • TekstSandra Drążkowska
  • ProdukcjaSteven
  • ISRCPL96P2300002
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

DEBIUTUJĄCA ZORIA ZASKAKUJE SINGLEM “SAM NA SAM”

Artystka rozpoczyna swoją działalność artystyczną melodyjnym numerem ze świetną produkcją.

Sandra Drążkowska, czyli Zoria to nowe odkrycie na polskim rynku muzycznym. Wokalistkę wyróżnia unikatowa barwa głosu oraz duża charyzma. Swoją muzyczną karierę rozpoczyna melodyjnym, popowym singlem “Sam na sam”, do którego tekst napisała razem z duetem Kofeina. Artystka stawia na nowoczesne brzmienia i bardzo dobrą produkcję !

Pochodząca z województwa Śląskiego wokalistka od dawna planowała swój muzyczny debiut. Na rynku muzycznym chciałaby się przebić przede wszystkim swoją autentycznością i bijącym od niej ciepłem. Sandra to artystyczna dusza, która będzie zachwycać coraz większą ilość słuchaczy. 

Singiel “Sam na sam” to numer popowy, którego mainstreamowe brzmienia z pewnością mają szansę przypaść do gustu wielu stacjom radiowym. Możemy również usłyszeć bardzo dobrą produkcję, za którą odpowiada Konrad i Miłosz z duetu Kofeina. Utwór jest o nowym początku w życiu wokalistki z którego kiedyś zrezygnowała, starając się spełnić oczekiwania innych. 

“Jest nie tylko debiutem w świecie muzycznym ale i moim małym zwycięstwem w życiu. 

Chciałabym aby każdy mógł w sobie znaleźć determinację do życia w zgodzie z samym sobą i przestał się bać. Niech ta piosenka będzie dowodem na to że wszystko jest możliwe jeśli w to uwierzymy.”

Zoria ma bardzo ambitne plany wydawnicze na ten rok. Regularnie będą pojawiać się nowe single, do których teksty pisze sama artystka. Zależy jej najbardziej na tym by nowe numery, były ciekawymi historiami dla odbiorcy. Uważa, że przekaz jest głównym znaczeniem muzyki. Muzycznie Sandra uwielbia mieszać różne style i brzmienia – z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy! Wśród jej marzeń jest między innymi piękna rockowa ballada. 

Poza muzyką Zoria rozwija swoją artystyczną duszę między innymi w fotografii. Na co dzień pracuje w firmie transportowej oraz wypożyczalni samochodów sportowych. Jest również licencjonowanym agentem nieruchomości i szczęśliwa mamą, która uwielbia czytać. 

Social media Sandry:

  • Instagram: https://www.instagram.com/zoria_music/
  • Facebook: https://www.facebook.com/zoriamusiic