Artysta z rejonu: łódzkie / Pabianice

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAronBeats
  • TekstWeronika Borowiec
  • ISRCPL-96P-22-00002
  • WydawcaID Records

Informacje o tym singlu

Alternatywny electro-pop przypomina nieco klimaty znane z utworów Darii Zawiałow. Uwagę zwraca też ciekawa tematyka ujęta w tekście.

Do singla dostępny jest klimatyczny teledysk.

Info o piosence 

Choć stylistyka piosenki bazuje na latach osiemdziesiątych, to historia w niej opowiedziana jest uniwersalna i przejawia się od dawien, dawna. Autorzy zastosowali tu ciekawe nawiązanie do co najmniej 3 okresów (lata 80, lata legendarnego Don Juana, współczesność). Tytułowy Don Juan to największy w historii znany kobieciarz, który słynął z urody, uroku osobistego, ale także z przedmiotowego traktowania kobiet i egoizmu. Również podmiot w piosence jest pożeraczem serc i flirciarzem. Czasy się zmieniają, natomiast historie miłosne są powtarzalne. Bohaterka piosenki padła ofiarą uroku jednego z kobieciarzy i piosenka ukazuje oblicze miłości do takiej osoby. Za melodię odpowiada producent kryjący się pod pseudonimem AronBeats (nie chce on podawać swojej tożsamości),  a za linię melodyczną, tekst i wokal Weronika Borowiec.  Nie jest to pierwszy utwór tego duetu, a co więcej, będzie można spodziewać się ich wspólnych kolejnych produkcji.

Od Artysty:

Mimo, że piosenka stylizowana jest na lata 80, to opowiada historię, którą przeżywają i przeżyły nie tylko współczesne kobiety, ale również te, które żyły wiele lat wcześniej. Piosenka to wewnętrzna walka bohaterki z samą sobą, bo mimo, że jest świadoma, że ta miłość nie jest dla niej – ślepo w nią wierzy i nie potrafi się oprzeć urokowi mężczyzny. Życzę jednak wszystkim ludziom, by pomimo tego, że taka miłość potrafi dać niezły dreszczyk emocji, odnaleźli kogoś z kim będą w 100% szczęśliwi. 

Social media Artysty:

  • instagram: boroviec