Artysta z rejonu: Warszawa (Mazowieckie) / Częstochowa / Śląsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Jay, Jaki Nelson, Julia Kwiatkowska, Piotr Baranowski
  • TekstJulia Kwiatkowska
  • ISRCPL96P2200015
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska / InGrooves

Informacje o tym singlu

Singiel laureatki konkursu #talentobranie. Debiut w Radio ESKA w dniu premiery 23:00! Julia ma ponad 150k fanów na Tik Toku.

Bardzo energiczny pop i radiowy singiel niezwykle utalentowanej Julii Kwiatkowskiej obdarzonej charakterystycznym głosem z chrypką.

POPULARNA NA TIKTOKU JULYA DEBIUTUJE ENERGICZNYM I WAKACYJNYM SINGLEM “HEJ, TY!”

To niezwykle przebojowy numer z potencjałem na hit tego lata!

Julya, a tak naprawdę Julia Kwiatkowska to laureatka konkursu wokalnego z Radiem ESKA – #talentobranie oraz popularna influencerka, którą obserwuje już ponad 150 tys. osób na TikToku. Artystka rozpoczyna swoją działalność artystyczną z energicznym i tanecznym utworem, który ma potencjał na hit nadchodzącego lata!

Julia Kwiatkowska już od lat działa w social mediach oraz spełnia się muzycznie, jednak dopiero teraz nastał czas na pełnoprawny debiut z własnym singlem. Pierwszym większym osiągnięciem był udział w konkursie Way to Young Stars, gdzie została ona zauważona i mogła jeszcze bardziej rozwijać się w muzyce, social mediach. W międzyczasie Julya rozwijała swoje Social Media, dołączyła również na TikTok, gdzie zaczęło obserwować ją coraz więcej osób aż liczba ta urosła do ponad 150 tysięcy! Udział w #talentobranie otworzył jej drzwi do dalszej ścieżki i pokazał, jaką drogą iść, pozwolił także na zaśpiewanie duetu z Gosią Andrzejewicz, który można oglądąć w Internecie. Dzięki wygraniu konkursu wydała piosenkę, która jest prawdziwym początkiem jej kariery muzycznej. 

“Hej, Ty!” to prawdziwie przebojowy singiel z potencjałem na hit nadchodzącego lata. Chwytliwa melodia, taneczny, ale nowoczesny styl produkcji oraz niesamowite tempo i energia sprawiają, że obok tego singla ciężko przejść obojętnie. “Chcę przekazać dzięki tej piosence dużo energii, dużo radości i dużo motywacji. Wierzę w to, że każdy z nas może osiągnąć to czego pragnie. Inaczej przecież i mnie by tutaj nie było. Chcę pokazać, że możemy odciąć się od rzeczy, od ludzi, którzy nas zatrzymują. “ – mówi Julia i dodaje: “Najważniejsze przesłanie wynikające z singla to „uwierz w siebie”. Odpuść to, co cię hamuje, walcz o siebie i swoje cele. “.

Artystka chce pozostać w stylu wytyczonym przez “Hej, Ty!” i proponować swoim fanom regularnie przede wszystkim nowoczesne, przebojowe single, jednak miejsce na bardziej  emocjonalne kompozycje także się znajdzie: “Przyszłe piosenki będą różne, ale wiem, jaki styl czuję. Chcę robić coś nowoczesnego, chcę robić coś wesołego, chcę robić coś z mojego serducha, choć w moich publikacjach również znajdą się smutniejsze piosenki, bo takie także kocham” – określa Artystka.

Teledysk został nakręcony w różnych rejonach Warszawy, w tym niezwykle urokliwe sceny na miejskiej plaży nad Wisłą o zachodzie słońca.Mieliśmy tam świetne osoby, cudowne tancerki. Jestem mega wdzięczna za to, z jakimi osobami na planie teledysku przyszło mi pracować. Mam nadzieję, że to dopiero początki naszych współprac. Myślę, ze to był mój ulubiony plan zdjęciowy” – dodaje Artystka.

Oprócz muzyki i szeroko-pojętej działalności w social mediach, Julia poświęca swój czas zwierzakom, a ostatnio odkryła też swoją małą pasję do tańca. W konsekwencji sukcesu i wygranej w konkursie wokalnym #talentobranie, Julia dołączyła do Artystów wytwórni ID Records, z którą wyda także kolejne single.

Julia ma też do przekazania zaproszenie: “już 12 czerwca z grupą taneczną z teledysku wystąpi na Gali Loff Show z piosenką „Hej, Ty”. Scena Widowiskowa BOK – ul. Głębocka 66 Warszawa, godzina 16:45! Zapraszam Was serdecznie na to wydarzenie. Zobaczycie dużo dobrego tańca, spektakl taneczny i mój występ z dziewczynami!

Social media Artysty:

  • instagram: julya.music
  • tik tok:  julya.music
  • facebook:  julya.music