Artysta z rejonu: Mazowieckie / Warszawa

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAdi Owsianik, Kamila Witek, Klaudia Krzesińska
  • TekstAdi Owsianik, Kamila Witek, Klaudia Krzesińska
  • ISRCPL96P2200032
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Singiel przepełniony wakacyjnym vibem z elementami latynoskiego brzmienia. Na uwagę zasługuje też nowoczesna, bogata produkcja, która powstała we współpracy z twórcami licznych radiowych hitów – The Foxxes.

CLAUDIA SKY W WAKACYJNYM HICIE Z NUTĄ LATYNOSKICH RYTMÓW

Artystka zaskakuje przebojowością i świetnym flow!

Claudia Sky powraca w utworze z potencjałem na hit drugiej połowy lata! Nowy singiel przepełniony jest tym razem wakacyjnym vibem z elementami latynoskiego brzmienia. Na uwagę zasługuje też nowoczesna, bogata produkcja, która powstała we współpracy z twórcami licznych radiowych hitów. Poznajcie nową, zaskakującą Claudię Sky!

Nowa piosenka artystki to niezwykle pozytywna, energiczna i mobilizująca do tańca opowieść o beztroskim wakacyjnym romansie. Ten motyw ma pokazać, że trzeba żyć chwilą i nie zatracać się w przyszłości, do czego właśnie zachęca Claudia. Latynoskie brzmienia nadają piosence niesamowitego letniego vibe’u, co idealnie wiąże się z przekazem jaki płynie z utworu. Lato, miłość, beztroska i szaleństwo to rzeczy, których połączenie może dać niesamowicie ekstremalne emocje!

Piosenka opowiada o wakacyjnym romansie, związku bez presji, o znalezieniu osoby, z którą chcesz być całą sobą i oddajesz się w całości nie patrząc na to, że za kilka miesięcy może się to skończyć. Nie snujesz planów na przyszłość, cieszysz się tym co jest teraz,  bierzesz z życia garściami i towarzyszy ci w tym ta druga osoba. Chcesz silnych bodźców,  ekstremalnych emocji, niekoniecznie wiążąc z tą osobą przyszłość. Poddajesz się losowi i czekasz co przyniesie ci życie”.  – wyjaśnia Claudia Sky.

Artystka w swoich planach uwzględnia kolejne single. Jest otwarta na muzykę wszelkiego rodzaju, chce robić to co czuje i w ten sposób wyrażać siebie. Claudia Sky zamierza utrzymywać swoją twórczość w formie własnej historii, opowiadając o swoich przeżyciach, zarówno tych dobrych, jak i złych. “Chcę odkrywać siebie i prezentować to w swoich nowych piosenkach.” – dodaje Artystka.

Claudia Sky pracuje już z wytwórnią ID Records nad kolejnymi utworami – za każdym razem są to jej autorskie kompozycje oraz teksty, co wraz z przesłaniem i tematyką poruszoną w jej twórczości sprawia, że warto na nią zwrócić uwagę – Artystka nie boi się też trudniejszych tematów oraz brawurowego śpiewania. Klaudia na co dzień prowadzi aktywny styl życia – ćwiczy i zdrowo się odżywia.

Social media Claudii Sky:

  • instagram, tiktok: im_claudiasky
  • Facebook: Claudia Sky