Artysta z rejonu: Górny Śląsk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaAdam Konkol
  • TekstAdam Konkol
  • ISRC-
  • Wydawca i managementWarner Music Poland / ID Records
  • DystrybucjaWarner Music Poland

Informacje o tym singlu

Stawiający na niezwykłe połączenie dwóch gatunków muzycznych – rocka i elektroniki,  idealny do zabawy, ale przede wszystkim z ważnym przekazem singiel może stać się kolejnym hitem zespołu ŁZY!

ŁZY W NOWYM, ENERGICZNYM HICIE Z WAŻNYM PRZESŁANIEM!

Mistrzowskie połączenie muzyki rockowej z elektroniką

Zespół Łzy powraca z kolejnym numerem! Po świetnie przyjętych singlach “Agnieszka 2.0”, czy “Na parapecie” czas na połączenie klubowego szaleństwa z dobrym rockiem. Artyści zapraszają na swój najnowszy, stawiający na niezwykłe połączenie dwóch gatunków muzycznych,  idealny do zabawy, ale przede wszystkim z ważnym przekazem singiel, który może stać się ich kolejnym hitem! 

Nowym, energicznym i szalonym utworem, zespół Łzy chce zwrócić uwagę na aktualne wydarzenia mające miejsce w świecie muzyki. Poprzez użyty w piosence kontrast chcą pokazać jak panowanie muzyki rockowej dobiega końca. „No więc po co te gitary skoro dobry bit to wszystko” – zadając słuchaczowi to pytanie, wokalistka pokazuje co w tym momencie ważne jest w muzyce i  z jakim problemem muszą zmagać się w dzisiejszych czasach artyści. Poza niezwykle ważnym przekazem jest to jednak bardzo energiczna piosenka, idealna do zabawy ze znajomymi!

Piosenka jest odpowiedzią, ironią na to co dzieje się na rynku muzycznym.Ludzie dziś niestety nie potrafią docenić zespołów, które grają na żywo, a media lansują „produkty”, którymi często nawet nie są artyści.” – mówi zespół.

Teledysk jest idealnym zobrazowaniem użytego w piosence kontrastu. Rockowe klimaty połączone z kolorowymi światłami disco świetnie odzwierciedlają proces zanikania pewnych elementów, które powinny być uznawane za ważne, lecz w dzisiejszym świecie odstawiane są na bok na rzecz lepszej sprzedaży. Jednak jego energiczny klimat nie pozwala zapomnieć o rozrywkowej stronie utworu, która porwie do tańca nie jedną osobę.

Łzy to jeden z najpopularniejszych pop-rockowych zespołów działający na rynku muzycznym już od przeszło 25 lat. Na swoim koncie mają już 9 albumów lecz wciąż zaskakują nowymi pomysłami, których nie widać końca. Osiągnęli już bardzo dużo, o czym świadczy ich popularność, ale wciąż mają ambicje na coraz więcej! Ten numer jest kolejnym dowodem, że Łzy mają się świetnie i miejmy nadzieję, jeszcze długo będa dostarczać hity dla swoich fanów!

Social media Artysty:

  • instagram: lzy_official
  • tik tok: lzy.official
  • facebook: Łzy