Artysta z rejonu: pomorskie / Kartuzy

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartosz Zielony (Tabb)
  • TekstBartosz Zielony (Tabb), Dominika Kwiatkowska
  • ISRCPL-96P-22-00004
  • WydawcaID Records
  • DystrybucjaAgora

Informacje o tym singlu

Współczesny pop, świetnie wyprodukowany przez Tabba, w dzisiejszych trendach

Do singla dostępny jest teledysk z udziałem Dominiki i jej znajomych, a także Tabba oraz Pauliny Zwierz.

Dominika Kwiatkowska coraz śmielej pracuje nad swoją debiutancką płytą. Do współpracy zaprosiła uznanego w branży muzycznej producenta Tabba, z którym coraz odważniej podbija stacje radiowe i telewizyjne, a także internet. “Potwór” był świetnym początkiem, ale “Loki” to hit, który może być dla Artystki prawdziwym przełomem. Poznajcie naprawdę gorącą nowość tegorocznej zimy, która ma wszystko, aby stać się niekwestionowanym przebojem!

Loki to krótka historia o burzliwej miłości, błędach ale przede wszystkim tęsknocie. To także obraz tego, jak w dzisiejszym świecie pojmuje się miłość – powierzchowną, upchaną między social mediami i bardzo często na pokaz lub dokładnie na odwrót – taką, której się wstydzimy. “Loki mają zwrócić uwagę na prawdziwy sens miłości, którą powinniśmy budować na głębokich i prawdziwych uczuciach” – wyjaśnia Dominika. “W tej piosence miłość jest krucha i często wystawiana na próby – i nie zawsze wychodzi z niej zwycięsko. “Loki” nie skończą się słowami: “…i żyli długo i szczęśliwie”…” – dodaje Artystka.

Muzycznie “Loki” to kwintesencja współczesnego popu – zamglone, czasem pełne myśli skłaniających do refleksji zwrotki kontrastują z prawdziwie uderzającymi energią refrenami, które nie chcą wyjść z głowy. To potencjalny hit, który ma szansę zostać z nami na długo. Hit, który jednak ma w sobie mocne przesłanie, nie jest lekką piosenką o niczym. Za pełną elektroniki i błyskawicznie wpadającą w ucho melodią kryje się zaskakująco uderzający obraz miłości, który moglibyśmy kojarzyć raczej z muzyką alternatywną. Ta zresztą pojawia się w “Lokach” dość nieśmiało, ale skutecznie – by nie odstraszyć odbiorcy, ale też miło “połechtać” ego tych, którzy szukają w muzyce “czegoś więcej”.

W teledysku oprócz wokalistki i jej przyjaciół zobaczymy tym razem także Tabba w roli barmana, modela Bartosza Plichtę, a także Paulinę Zwierz – popularną i lubianą aktorkę znaną z popularnego serialu “Na Sygnale” w roli Uli “Britney” oraz twórczynię niezwykle popularnych treści publikowanych na Tiktoku. Akcja klipu to metafora perypetii trójkąta miłosnego, w którym główna bohaterka walczy o odzyskanie miłości.

Dominika Kwiatkowska od dłuższego czasu świadomie i konsekwentnie dąży do sukcesu jako wokalistka, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen: m.in. Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN, a także w trakcie trasy koncertowej radia RMF MAXXX i koncertów z innymi Artystami – np. Izabelą Trojanowską. Wystąpiła też jako Uczestnik polsatowskiego talent-show Śpiewajmy razem. All together now”, czego zwieńczeniem jest ten singiel – to właśnie tam poznała się z Tabbem. Jesienią przygotowała z nim wspólny singiel “Potwór”, teraz przyszła pora na kolejny owoc ich współpracy. Wydawcą obu singli jest wytwórnia ID Records.

Artystka na co dzień jest perfekcjonistką, kocha sport, góry oraz cechuje ją optymistyczne podejście do życia, którą…tylko czasami dopadają Potwory, którym Artystka poświęciła swój pierwszy singiel. Wierzy w talizmany – hoduje w kieszeni różową świnkę – Zygmunta, z którą nigdy się nie rozstaje. Kocha życie, kocha ludzi – na co dzień prowadzi zajęcia fitness na trampolinach i zumbę.

Social media Artysty:

  • instagram: dominika_kwiatkowska
  • facebook: dominikakwiatkowskamusic (Dominika Kwiatkowska)