Artysta z rejonu: Poznań / Wielkopolskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaCecylia Sobczak, Mateusz Krautwurst
  • TekstCecylia Sobczak
  • ProdukcjaMateusz Krautwurst
  • Premiera27.07.2023
  • ISRCPL96P2300054
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Cella powraca z nowym, autorskim singlem!

Alternatywny zastrzyk emocjonalnego chillu.

“Lukier” to alternatywno-popowy utwór w klimatach indie o spokojnym i jednocześnie uczuciowym wydźwięku, w połączeniu z ambitnym i harmonijnym tekstem, w pełni napisanym przez Artystkę.

Utwór pisany z lekkim przymrużeniem oka – zbieżność słów i sam „Lukier” nie są tu przypadkowe. Autorka interpretację singla pozostawia każdemu na swój sposób. Dzięki temu jego przesłanie jest jednocześnie bardzo uniwersalne, ale też unikatowe i osobiste. Cella wymarzyła sobie kiedyś utwór wyprodukowany przez swojego idola, Mateusza Krautwursta. I to właśnie on jest odpowiedzialny za produkcję jej najnowszego kawałka.

Ta piosenka to krótka opowieść o spotkaniu – takim wakacyjnym, wśród kolorowych świateł. Pełnym znaków zapytania, kiedy nie wiesz co tak właściwie się dzieje, jak wpłynie na Twoje życie i czy właściwie musi jakoś wpłynąć. Kiedy (niczym w klasyku „West side story”) wśród tłumu ludzi nagle jesteście sami. Dla jednych będzie to pierwsza miłość, dla innych przygoda na jeden wieczór czy inspiracja. I to właśnie jest piękne – dodaje Artystka.

Cecylia Sobczak kształci i udziela się muzycznie od dziecka. Chodziła do szkoły chóralnej i śpiewała w chórze, gra na wiolonczeli (stąd ksywka “Cella”) oraz ukończyła szkołę muzyczną II stopnia, a obecnie kształci się na Studium Musicalu Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wzięła także udział w Szansie na sukces Opole 2022. Swoją twórczość Cecylia publikuje na własnym kanale Youtube, gdzie znaleźć można covery oraz jej autorskie teledyski.

W wolnym czasie Cecylia oprócz poświęcania się muzyce uwielbia tańczyć, fascynuje się też K-popem oraz trenuje taekwondo. W przyszłości marzy nawet o podróży do Korei, aby poznać tę kulturę z bliska.