Artysta z rejonu: Ruda Śląska / Śląskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Jay
  • TekstKasia Muszyńska
  • ProdukcjaDEL8
  • ISRCPL96P2200065
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

MONYA PREZENTUJE PEŁEN TAJEMNICZOŚCI, Z GŁĘBOKIM PRZEKAZEM UTWÓR “MAMY SIEBIE”

Bogaty wokalnie, ale także wpadający w ucho utwór z mocno zarysowaną melodią.

Monya to wokalistka pochodząca z Rudy Śląskiej, na swoim koncie ma wiele zagranych koncertów między innymi obok takich osobowości jak Stan Borys czy Lady Pank. Artystka ceni sobie wartości bycia tolerancyjnym oraz dobrym dla świata i ludzi. Monya planuje regularnie tworzyć muzykę i zadowalać swoich słuchaczy dobrym brzmieniem. 

Muzyka Artystce towarzyszy od dziecka. Po skończonej szkole muzycznej, klasy skrzypiec zdecydowała, że śpiew jest tym, o czym o czym zawsze marzyła i nie wyobraża sobie iść bez niego dalej przez życie. Monya na scenie czuje się jak ryba w wodzie, marzy o codziennych występach na żywo dla swoich fanów. 

“Mamy siebie” to pozytywnie nastrajający kawałek przepełniony elektroniką oraz naszpikowany licznymi, bardzo bogatymi brzmieniowo wokalami, poprzez który Artystka chce przekazać swoim fanom, żeby czynili dobro, ponieważ przez to dążymy do udoskonalania świata. Wokalistka ambitnym tekstem przekazuje, że warto żyć w zgodzie z  drugim człowiekiem wspierając się nawzajem bez rzucania kłód pod nogi i zbędnej agresji. 

Artystka swoim singlem mobilizuje do pokazania, a nie skrywania uśmiechu  i radości. Namawia do realizacji swoich życiowych celów. Nie poddawania się i przejścia przez życie z podniesioną głową. 

Cytat, którym Monya kieruje się w życiu  to “Ramię w ramię mocno tak, dobrem dziś okryjmy nas, bez podziału i barw, bez dystansu i walk” . Sentencja ta pomaga artystce w utrzymaniu swoich przekonań i pokonywaniu negatywnych emocji. 

Do singla został stworzony teledysk, który jest utrzymany w filmowym, pałacowym klimacie. Cechuje go przede wszystkim mocny przekaz, a lokalizacja, w której był nagrany dodaje kwintesencji całości. 

Artystka poza śpiewem, który stawia na pierwszym miejscu lubi taniec, w którym uwalnia siebie i własne emocje, kocha także wędrówki po Polskich Tatrach. 

Social media Artysty: 

Instagram: monya_ofc