Artysta z rejonu: świętokrzyskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaGrzegorz Ryba, Joanna Mądry
  • TekstGrzegorz Ryba, Joanna Mądry
  • ProdukcjaGrzegorz Ryba
  • Premiera27.10.2023
  • ISRCPL96P2300079
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaAgora Digital Music

Informacje o tym singlu

Radiowy pop z elementami ballady – Patrycja Woźniak z nowym singlem!

Klasyczna produkcja z aranżacyjnym rozmachem.

Po ostatnim singlu “Zawsze będę” Patrycja Woźniak zaskakuje nowym utworem. Relaksująca barwa głosu Artystki wraz z wpadającą w ucho melodią sprawia, że “Miłość na kredyt” słucha się bardzo przyjemnie i równie przyjemnie się do niego powraca.

“Utwór opowiada o miłości, która często bywa toksyczna. Zakochana osoba jest zraniona, lecz daje swojemu partnerowi kredyt zaufania, bo nie wyobraża sobie być z nikim innym, jest od niego uzależniona, chce za wszelką cenę uleczyć tę miłość” – dodaje Artystka.

Patrycja to wokalistka, która jest uczestniczką takich projektów jak „Tina Turner Show” oraz „TFE Singers”. Brała również udział w projekcie z muzyką zespołu Queen w symfonicznych aranżacjach. W duszy grają jej brzmienia soulowo-funkowe, pasjonuje się również muzyką gospel. Inspiracje czerpie natomiast z różnych gatunków muzycznych, takich jak pop, R&B, wspomniane wyżej soul, funk i gospel czy nawet muzyka rockowa. Artystka planuje wydać różnorodną płytę, aby każdy znalazł na niej coś dla siebie.

Muzyczna przygoda wokalistki rozpoczęła się w czasach dzieciństwa. Jak sama twierdzi, wszystkie swoje osiągnięcia związane z muzyką zawdzięcza rodzicom. Chętnie wraca również w rodzinne strony – to miejsce, w którym tworzy jej się najlepiej.

Artystka ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka estradowa oraz Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego. Jest autorką tekstów i trenerką wokalną. Poza muzyką interesuje się modą i rękodzielnictwem.