Artysta z rejonu: Pomorskie / Trójmiasto

Okładka i info

Dane

  • MuzykaKarolina Winiarska, Michał Tarka
  • TekstKarolina Winiarska
  • ProdukcjaMichał Tarka
  • Premiera22.06.2023
  • ISRCPL96P2300046
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Dynamika, charyzma i świetny wokal – Carla powraca z nowym singlem!

Taneczny i żywiołowy pop z elementami elektroniki i klubowych dźwięków.

Najnowszy singiel Carli, czyli Karoliny Winiarskiej, to energiczny slap house, który przyciąga słuchacza swoją energią i z pewnością na długo zostaje w pamięci. To również wspaniały początek płyty, którą Artystka planuje stworzyć.

“Nie ratuj” opowiada o toksycznej relacji międzyludzkiej, w której jedna ze stron nie potrafi zrezygnować z drugiej, mimo złego wpływu. Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka. Singiel „Nie ratuj” jak sam jego tytuł wskazuje, ma być drogowskazem dla tych, którzy nie oczekują pomocy od innych, bo wiedzą, że tylko oni sami są w stanie o siebie zawalczyć – dodaje Artystka.

Do tej pory Carla wydała pięć singli, a ostatni z nich – „Feniks” – spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu stał się dla wokalistki również wspaniałym początkiem na muzycznej drodze. Wiele znanych portali muzycznych jak i radiowych, m.in ESKA czy 4FUNtv, wsparło wokalistkę w działaniach artystycznych przy współpracy z wytwórnią ID Records. O singlu pojawiło się także wiele publikacji na łamach portali.

Artystka ciężko pracuje na swój sukces i planuje stworzyć płytę w gatunku muzycznym jaki obecnie prezentuje – muzyka będzie taneczna i zdecydowanie wpadającą w ucho. Przy udziale producenta muzycznego Michała Tarki, zwanego jako „Sky Sound”, utworem „Nie ratuj” zapowiada pracę nad kolejnymi projektami muzycznymi.

Carla jest wokalistką o niezwykłej charyzmie i autentyczności. Każdy jej utwór niesie za sobą ważne przesłanie, ponieważ demaskuje słabości, jednocześnie ukazując ogromną siłę intelektu. Dzięki swojej twórczości zdobyła większą grupę odbiorców, a dzięki licznym wystąpieniom publicznym w telewizji czy podczas audycji radiowych, mogła po raz kolejny opowiedzieć o swoich dalszych planach muzycznych.

Karolina Winiarska to 31-letnia wokalistka, autorka tekstów, pedagog muzyczny, tancerka i miłośniczka jazdy konnej, w której pasja do muzyki, tańca i śpiewu zrodziła się już od najmłodszych lat. Doświadczenia scenicznego nabierała przez wiele lat pracy na scenie jako wokalistka oraz instruktor tańca. Artystka oprócz śpiewem zawodowo zajmuje się również tańcem – przez pięć lat prowadziła studio, które cieszyło się uznaniem na terenie pomorza. Obecnie prowadzi zajęcia warsztatowe i spełnia się jako pedagog. Od wielu lat wraz z mężem prowadzi również prywatną stadninę, w której realizuje się na płaszczyźnie sportu oraz zajmuje się końmi, z którymi uwielbia pracować zgodnie z wiedzą opartą na zrozumieniu psychologii tych zwierząt.