Artysta z rejonu: Dolnośląskie / Wrocław

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartosz Zielony
  • TekstBartosz Zielony, Natalia Pławiak
  • ProdukcjaBartosz Zielony (Tabb)
  • Premiera30.06.2023
  • ISRCPL96P2300045
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

Natalia Pławiak powraca z nowym hitem wyprodukowanym razem z Tabbem!

“Nie tęsknię” to mainstreamowy pop w ciepłym, wakacyjnym klimacie.

Najnowszy singiel Natalii Pławiak to idealna propozycja na hit tegorocznego lata. Aksamitny wokal Artystki w połączeniu z rewelacyjną produkcją Tabba i wpadającym w ucho refrenem sprawiają, że utwór ma bardzo duży potencjał.

Utwór opowiada o tym, że warto skupić się na tym co jest tu i teraz – warto czerpać garściami z życia, łapać każdy moment i budować piękne wspomnienia. Nie warto nadmiernie rozmyślać o przeszłości, szczególnie w ten beztroski czas lata.

„Dziś nie płaczę, dziś nie tęsknię”. Warto przeżyć życie najmocniej jak tylko się da i budować piękne wspomnienia „dziś” tu i teraz, brać je garściami. Szczęście, miłość często przychodzą same w najmniej oczekiwanym momencie, musimy się tylko na nie otworzyć, nie marnując czasu na rozmyślanie o tym co było czy będzie. Życie trwa tu i teraz – dodaje Natalia.

Natalia Pławiak śpiewa, gra na gitarze i ukulele, a przy tym jest samoukiem. Od kilku lat występuje na różnych wrocławskich wydarzeniach, najczęściej przy akompaniamencie gitary. Jest bardzo aktywna w social mediach – prowadzi TikToka, Instagrama, Facebooka i kanał na YouTubie. Muzykę stawia na pierwszym miejscu, a wydanie singla “San Francisco” było jej marzeniem. Nie zamierza jednak na tym poprzestać i planuje dalszy rozwój swojej muzycznej kariery. Singiel stworzyła we współpracy ze znanym producentem muzycznym Tabbem i jak sama twierdzi, udało im się znaleźć wspólny język w muzyce. Oboje czują muzykę w podobny sposób.

Artystka jest także laureatką konkursu ”Pokaż na co Cię stać” radia VOX FM, a jej nagranie konkursowe ,,Chciałem być’’ miało ok. 930 000 wyświetleń. W ostatnich latach dwukrotnie została wybrana przez radio RMF FM do konkursu “Twoje 5 minut”, za pierwszym razem docierając do finału. Po udziale w konkursie radia RMF FM nagrała cover wraz z jednym ze zwycięzców, Wojtkiem Jackowiec, a ich współpraca trwa do tej pory. 

Poza muzyką jej życie wypełniają także podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać różne tradycje. Zawodowo Natalia zajmuje się prawem i finansami.