Artysta z rejonu: Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Okładka i info

Dane

  • MuzykaTobiasz Pietrzyk, Adam Związek, Magdalena Zając
  • TekstTobiasz Pietrzyk, Magdalena Zając
  • ISRCPL96P2200022
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

To pozytywny, pełen nowoczesnej elektroniki, ale też ciepłych, pełnych emocji wokali singiel dla każdego, kto gustuje w melodyjnych brzmieniach. Produkcji podjął się Mavooi – Adam Związek, który stoi za przebojami takich Artystów jak bryska, Sonia Maselik czy Roxie.

TOBIASZ PIETRZYK I MILENA ALOT W CYKLU PIOSENEK O MIŁOŚCI - WŁAŚNIE UKAZAŁA SIĘ PIERWSZA Z NICH!

Produkcja Mavooi’a znanego z hitów Soni Maselik, Bryski, Roxie

To dopiero początek czteroczęściowej historii tych dwojga – Tobiasza i Mileny, którzy na potrzeby tego cyklu wykreowali między sobą “artystyczny” związek. Tobiasz był uczestnikiem Voice of Poland, MIlena – Voice Kids, jednak oboje poznali się poza programem. Poznajcie pozytywny, wakacyjny popowy singiel “Nie Zapomnę” , po którym zdecydowanie będziecie chcieli ciągu dalszego i… on nadejdzie – wkrótce!

Piosenka “Nie zapomnę” jest pierwszym z czterech odcinków historii opowiadającej o typowej, młodzieńczej, nie dojrzałej relacji uczuciowej dwojga bohaterów – Mileny i Tobiasza.  Opowiada o typowej, niedojrzałej, młodzieńczej relacji którą prędzej czy później przechodził każdy z nas. Każdy kolejny utwór z czteroczęściowego  cyklu będzie pokazywał jak zmienia się sytuacja między tym dwojgiem. Piosenka to poszukiwanie i czekanie aż pojawi się upragniona miłość. Ale z jakim skutkiem?

Singiel pokazuje typowe dla wielu młodych ludzi rozpaczliwe poszukiwanie miłości. Bardzo często ludzie zapominają, że najważniejszą rzeczą jest pokochanie samego siebie. Nie wiedzą że miłości trzeba szukać przede wszystkim w sobie. A ta niewiedza często prowadzi do poczucia samotności i rozpaczliwego poszukiwania drugiej połówki która pokocha i uleczy, naprawi wszystko co jest w nas. A my jesteśmy przecież całością sami w sobie, a nie połówka.” – zdradzają Artyści

To pozytywny, pełen nowoczesnej elektroniki, ale też ciepłych, pełnych emocji wokali singiel dla każdego, kto gustuje w melodyjnych brzmieniach. Produkcji podjął się Mavooi – Adam Związek, który stoi za przebojami takich Artystów jak bryska, Sonia Maselik czy Roxie. Nie bez powodu singiel przypomina nieco produkcje z bajek oraz filmów – Artyści mówią o tym wprost: “Oboje z współkompozytorką kochaliśmy piosenki Disneya. Stąd też można doszukać się podobieństw.” 

Doskonałym uzupełnieniem singla jest teledysk do utworu “Nie zapomnę” a nieraz można się przy nim zaśmiać: “Teledysk – a raczej – film krótkometrażowy który powstał do utworu jest utrzymany w klimatach lat dwutysięcznych. W filmie nie ma charakterystycznych dla videoklipow tańców, wyzywających strojów czy synchronicznego śpiewu. Przedstawiona jest tylko historia. W zabawny, przystępny sposób pokazuje skrywane przez Tobiasza uczucia w stosunku do Mileny i próbę zniszczenia randki na którą ona się wybiera. Jest wesoło, interesująco i przyjemnie. “ – opowiadają Artyści.

“Cała koncepcja urodziła się w głowie w kilka dni. Wiedziałem że nie chcemy typowego teledysku czyli ogranych ładnych widoków, półnagich wijących się dziewczyn ani nas udających że śpiewamy do playbacku. Tego jest pełno. I to mnie nudzi. Stąd koncepcja na coś zupełnie innego. “ – opowiada Tobiasz.

Tobiasz Pietrzyk – nieco ponad dwudziestoletni wokalista. To on podrywał Justynę Steczkowska w  “Voice of Poland” , jest też uczestnikiem “Szansy na sukces”. 

Interesuje się wszystkim co artystyczne: śpiewaniem, fotografią, produkcja teledysków, realizacja dźwięku, grafiką, tworzeniem scenariuszy. 

Zawodowo tworzy widowiska artystyczne dla najmłodszych. W najbliższym czasie planuje wydać 10 wizualizacji połączonych z Yogą Nidrą, hipnozą, afirmacjami i wizualizacjami na dobry dzień.

Milena Alot – siedemnastoletnia wokalistka, uczestniczka The Voice Kids która zdołała odwrócić wszystkie fotele, jednak jej serce skradli chłopaki z Afromental. Interesuje się śpiewem, pianinem oraz produkcją. Kocha podróżować, zwiedzać świat, poznawać kultury i odkrywać przeróżne zakamarki świata.

Social media Artystów:

  • instagram: tobiaszpietrzyk, milena.alot